تری منسفیلد سابق رئیس جمهور و رئیس اجرایی از National Magazine Company و رئیس سابق PPA درگذشت در لندن در مارس 28 پس از عقد قرارداد coronavirus. او 81. اینجا بری McIlheney خروجی اجرایی PPA می پردازد ادای احترام به یک غول مجله صنعت.

هر بار که من ملاقات تری منسفیلد او معرفی خود را به عنوان اگر من در جلسه برای اولین بار و به عنوان اگر او در تلاش بودند برای فروش من یک صفحه در هر چه مبهم عنوان او تا به حال فقط اختراع در سر خود را. بیرون بروید و سپس شما می شنوید که منحصر به فرد اطلس لگدمال. تری منسفیلد زنبورداران ماهانه.

به دور از برخی از مرطوب گوش jobbing آگهی هرزه تری بود البته یکی از غول های صنعت ما به عنوان دقیق در Colin موریسون fulsome ادای احترام در اینجا. در عین حال در طول زندگی فوق العاده ای 60 سال کار حرفه ای, اکثریت قریب به اتفاق آن را صرف در رده بالاتر در NatMags (در حال حاضر Hearst) او به نوعی به نظر می رسید هرگز به از دست دادن که تازه رو شور و شوق برای بازی است که به محض شور و شوق برای آجیل و پیچ و مهره از آنچه ما هر روز که عشق خالص برای کسب و کار از مجلات.

او مرا برای ناهار در Delaunay طولانی نیست پس از من آغاز شده در PPA در سال 2010. در انتظار یک چت سریع ما به پایان رسید تا پناه میبرند در غرفه ما تا اواخر بعد از ظهر به عنوان تری به من درمان کامل. لگد زدن با داستان های خود را از خدمات ملی و دیدن بمب اتمی آزمایش شده در جزیره ایستر در حال حرکت از طریق جلال سال در NatMags در آینده نزدیک به من در داخل جزئیات در برخی از باستان دشمنی با نیک Coleridge قبل از بسته بندی تا با معمول بپرسید یعنی می تواند من را کمک به او را با برخی از خیریه چیزی که او می زنیم و توسط راه من می دانم که از هر کسی که ممکن است مناسب برای این B2B عنوان او کمک کردن در.

من به خاطر دو چیز دیگر از آن بلند ناهار. یکی از معروف خود را سرود در مورد چگونه هر انسان دارای سه مرحله زندگی است. آموزش کسب درآمد و بازگشت. من هنوز هم بسیار امیدوار به کسب درآمد اما تری بود در حال حاضر به وضوح در مرحله دوم از این رو شمار خیریه مباحث بسیاری bizarrely خود را در پیوند نزدیک با MOBO. و به سمت او خم شدن در به من برخی از مشاوره در مورد چگونه به مقابله با PPA گیگ. نگاه خود را در آینه هر روز صبح او drawled و از خود بپرسید چه فساد می توانم علت امروز.

به عنوان Colin به درستی می گوید تری می تواند یک خاردار, شکل, و ما تا به حال یکی از دیدنی ردیف چند سال پیش بیش از مارکوس موریس جایزه که او خود را تحریک بسیاری از سال قبل از در افتخار خود NatMags دوست و مربی. من عذر خواهی کرد فراوان و فقط امیدوار است که او می خواهم که من را ببخشند توسط دفعه بعد ما ملاقات کرد. من نباید نگران اند. بیرون آمد ، سپس لبخند بزرگ و لگدمال. تری منسفیلد بافندگی هفتگی.

آخرین بار من تو را دیدم او خالص تری. این یک مرطوب شنبه شب در Stationers سیاه و سفید کراوات جزئی صنعت انجام این نوع از چیزی که من به خاطر من نه به خاطر من لزوما می خواهید به وجود دارد به خصوص در لیگ قهرمانان اروپا شب و تمام. به دنبال در اطراف اتاق می بینم هیچ کس دیگری از جهان ما نوار 81-سال-قدیمی تری منسفیلد, هنوز, کار, اتاق هنوز hustling برای معشوق خود هرست هنوز در تلاش برای دریافت یک صفحه دور در گوشت معاملات مجله. او یکی از یک نوع, مجله مرد به خود استخوان و جهان ما در حال حاضر به نظر می رسد بسیار duller محل بدون او.

ترنس G. منسفیلد: 1938-2020

این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در ppa.co.انگلستان

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im