آنلاین دلال وام مسکن منصوب Threepipe پاسخ برای یکپارچه فشار

آنلاین دلال وام مسکن Trussle منصوب شده است Threepipe پاسخ به آن حفظ دیجیتال دفتر مطبوعاتی آژانس.

Threepipe خواهد بود وظیفه با در حال اجرا, خلاق, دیجیتال, فعالیت های روابط عمومی برای ارائه ملی و شیوه زندگی پوشش رسانه ای و همچنین کسب link-برنامه سازی برای دامنه سایت های مرجع. این خواهد بود که با پشتیبانی مداوم سنتی دفتر مطبوعاتی همکاری نزدیک با Trussle را سخنران برای بینش و تفسیر در بازار وام مسکن, امور مالی شخصی و fintech.

Threepipe نیز در حال اجرا پرداخت می شود برنامه های اجتماعی و پشتیبانی تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به درایو کسب مشتری استراتژی در Trussle.

کتی Halfhead رئیس ارتباطات در Trussle گفت: “ما هیجان زده به منصوب Threepipe برای حمایت از ما از طریق مرحله بعدی سفر ما. ما به دنبال یک آژانس به خوبی versed در یکپارچه روابط عمومی, جستجوگرها, خلاق و اجتماعی برای حمایت از ما به عنوان ما همچنان به مقیاس و Threepipe ما ارائه راه حل کامل است.

“ما به دنبال به جلو به کار با Threepipe برای کمک به ما در رسیدن به مخاطبان جدید را به عنوان ما همچنان به ساخت در چشم انداز ما از ساخت خانه مالکیت بیشتر در دسترس برای همه است.”

جیم فروشنده دوره گرد وجار زن, بنیانگذاران, Threepipe گفت: “این یک فرصت هیجان انگیز نشان می دهد که چگونه واقعا یکپارچه کمپین می تواند کار پوشا تیم ما از روابط عمومی جستجوگرها, اجتماعی پرداخت می شود و خلاقیت است.

“Trussle قوی مصرف کننده قهرمان و این زمان مهمی برای کمک به مردم بهتر معامله وام مسکن با افزایش تمرکز بر خانواده personal finances.”

// در این مقاله برجسته

Threepipe

ما مستقل و برنده جایزه آژانس است که همیشه ارائه گرد هم آوردن جمعی قدرت هوشمند فکر کردن روابط و اطلاعات. ما مستقیم مشتریان به نام تجاری خود را و خود را بند…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im