اپرا وینفری است که ما به دو شگفتی های این ماه: یک مجموعه تلویزیونی و یک refocus از مجله ماهانه به “دیجیتالی-محور.”

وینفری اعلام کرد روز دوشنبه که نشان می دهد “این اپرا گفتگو” اولین منحصرا در تلویزیون اپل+ به صورت رایگان در روز پنج شنبه در 6 p. m. در سری جدید این 66 سال تلویزیون میزبان را “منجر به موقع و صمیمی بحث با امروز مهمترین خبرسازان فکر رهبران و کارشناسی ارشد از هنر و صنعت خود را” با توجه به انتشار اخبار. او و نویسنده پرفروشترین Ibram X. Kendi خواهد صحبت با نویسندگان در مورد ضد نژادپرستی در قسمت اول “چگونه به ضد نژادپرست است.”

“آن زمان را به بشریت بازگشت به گفتگو وینفری توییتی که اعلام جدید خود را نشان می دهد.

در همان روز ناشر وینفری, ماهانه, مجله, “, O, The Oprah Magazine” اعلام کرد آن است که تجدید نظر در آینده از این مجله چاپ نسخه و زیر بیشتر دیجیتال متمرکز مسیر زیر دسامبر آن سال 2020 موضوع است.

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز دوشنبه یک نماینده از Hearst Magazines از وینفری مجله گفت: این مجله با نام تجاری است که در اینجا به ماندن و شدن “بیشتر دیجیتالی-محور.” در حالی که وجود دارد هنوز هم چاپ نسخه های در حال حاضر آینده برای آن ماهانه چاپ نشریات همچنان نامشخص است.

“به عنوان نام تجاری جشن بیست سال از Oprah Magazine, ما در حال فکر کردن در مورد آنچه در آینده اما دوباره همکاری و نام تجاری در حال رفتن به دور” کری کارلسون Hearst Magazines مدیر روابط عمومی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “وجود خواهد داشت برخی از فرم چاپ فراتر از دسامبر سال 2020 موضوع اما آنچه در آن است دقیقا همان است که هنوز هم در حال کار کردن است.”

“این طبیعی است گام بعدی برای نام تجاری است که رشد کرده است به مخاطبان آنلاین از 8 میلیون و گسترش آن در صدا و سیما با ویدئو و اجتماعی, مطالب” کارلسون ادامه داد.

وینفری در بیانیه ای گفت که او به نظر می رسد به جلو “به گام بعدی در تکامل ما.” “من با افتخار این تیم و آنچه ما تحویل داده اند به خوانندگان ما بیش از 20 سال گذشته” او گفت:.

لوسی سندھ, سردبیر این مجله گفت که او هم هیجان زده به “سوار در این فصل بعد” و “تعمیق ارتباط با خوانندگان وفادار ما.”

به گزارش هالیوود,”, O, The Oprah Magazine” متصلب در به طور متوسط پرداخت می شود گردش خون از 2.2 میلیون نسخه چاپ با مخاطبان از 10 میلیون تا سال 2020 است.

این خبر پس از نیویورک تایمز به چاپ داستان در هفته گذشته جزئیات آزار و اذیت جنسی و سمی محیط کار اتهامات مواجه شده تروی جوان رئيس جمهور سابق Hearst Magazines که خود کناره گیری کرد.

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net