Oreo هند می پرسد مردم به قطع دیجیتالی به ماندن بازیگوش

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

Oreo هند راه اندازی یک کمپین جدید است که با هدف به دست آوردن مردم ورود به سیستم خاموش دستگاه های مجموعه ای در اطراف داستان یک پدر و دختر.

مجموعه ای از آگهی های تلویزیونی گسترش در یک ماموریت جهانی قنادی با نام تجاری در اطراف این ایده از “ماندن اهل تفریح و بازی’. در هند, پیام اقامت اهل تفریح و بازی ساخته شده در اطراف این بینش است که مردم در حال تبدیل شدن پریشان با استفاده از تلفن های خود را.

در این ویدئو برای اولین بار با عنوان ‘ایمیل’, پدر نزد دختر خود را به عنوان او می خواهد برای دریافت کار به پایان رسید. دختر در حال رشد نا امید اخراج یک فیزیکی ایمیل که محصور یک Oreo کوکی و قطره از آن را بر روی خود را پدر کامپیوتر.

Sudhanshu Nagpal دانشیار مدیر بازاریابی, (بیسکویت) در Mondelez هند گفت: ایده این است که به مردم نشان می دهد که سرگرم کننده را می توان با بازگشت به جهان واقعی است.

“به منظور ارتباط با مردم مهم است که به آنها بیشترین زمان و توجه است. با ما قطع اتصال به’ کمپین ما در حال تلاش برای تشویق مصرف کنندگان به اعتصاب وتر از بازیگوشی با عزیزان خود snoozing دور از خودکار در جهان است. Oreo نام تجاری هدف این است که برای پر کردن جهان با بیشتر اهل تفریح و بازی لحظات است که مردم را هم به از طریق شکستن یکنواختی بزرگسالی را جدی. برای بیش از 70 سال در حال حاضر Mondelez هند به دست آورد تا به مصرف کننده عشق و اعتماد در پشت نور دل و در عین حال معنی دار و مترقی داستان سرایی های پشتیبانی شده توسط برش لبه بازاریابی تعالی. از طریق این کمپین هدف ما برای ادامه این حرکت با در نظر گرفتن جلو ما چشم انداز شرکت به ‘توانمند سازی مردم برای میان وعده مناسب’,” گفت: Nagpal.

کمپین ایجاد شده توسط FCB رابط نیز ترویج از طریق دیجیتال, در بیرون و در زمین تبلیغات.

Joemon Thaliath ارشد اجرایی در FCB رابط گفت: “در طول سال Oreo به نمایش گذاشت و چندین زیبا, پدر و دختر روابط است. این یکی از صمیمانه ترین از همه آنها را و همچنان به ساخت نام تجاری هسته اقامت بازیگوش’.”

اضافه شده در 27 مارس سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

// در این مقاله برجسته

FCB

فوت مخروطی & Belding یک.k.یک. FCB یکی از بزرگترین جهانی آژانس تبلیغاتی شبکه های. آن است که متعلق به Interpublic و ادغام شد و در سال 2006 با پیش نویس در سراسر جهان اتخاذ نام Draftfc…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>