تبلیغات در فضای نور تا قفل شده است-پایین خیابان در ستایش از کارگران ضروری

با خیابان ها تا حد زیادی خالی به مردم ماندن در خانه برای بیمه خدمات درمانی,’ بریتانیا در خارج از خانه (OOH) صنعت گرد هم می آیند برای پخش این کشور قدردانی برای کسانی که کار خستگی ناپذیر در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

ایجاد شده توسط آژانس تبلیغاتی Mother, the ‘ممنون بریتانیا’ اعزام نور طنز به می گویند با تشکر از شما برای کسانی که نگه داشتن ما به عنوان امن ما در خانه بماند. تایپ به سادگی در برابر یک پس زمینه سفید کپی می خواند ‘با تشکر از شما به ما کروک wearin’, بیمار, carin’ گوشی پزشکی slingin’, بن جمع آوری موز.’, نامه postin’, نسخه fillin’ قفسه stackin’, کامیون رانندگی’, loo رول deliverin’،’

این محاوره کپی می دهد با تشکر از پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه به سوپر مارکت کارگران تحویل رانندگان و کارگران پستی برجسته خدمات ضروری است که این کشور تاسیسات در حال حاضر.

آغاز شده توسط پیشدستی کردن این OOH انجمن تجارت سپاسگزار بریتانیا اجرا خواهد شد در طول ماه های آوریل و مه در فضای رسانه ها اهدا شده توسط blowUP, رسانه, روشن, کانال های JCDecaux رسانه های جمعی مکس, رسانه های, اقیانوس, هوای آزاد و UKBillboards با بیشتر اعضای انتظار در هیئت مدیره به عنوان پیشرفت کمپین.

این DOOH کمپین اجرا می شود در سراسر جاده و مکان های خرده فروشی با هدف رسیدن به کلید کارگران در حالی که آنها در حال کار خستگی ناپذیر در سراسر ساعت به ما کمک میکند تا از طریق مبارزه با Covid-19. آه پشتیبانی خواهد شد توسط رسانه های اجتماعی فعالیت است.

این کمپین به شرح زیر #thankyouNHS کمپین که به جای خارج از خانه آگهی فضا با رنگ آبی روشن و پیام های حمایت از این کشور خدمات درمانی.

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im