به طور کلی شیکاگو جرم و جنایت پایین اما تیراندازی و قتل در مارس سال 2020: پلیس

به طور کلی جرم و جنایت در شیکاگو کاهش 20 ٪ در ماه مه سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با وجود افزایش در تیراندازی و قتل با توجه به آمار منتشر شده روز شنبه توسط پلیس شیکاگو بخش.

20% کاهش است به صورت کلی دسته از جمله قتل, جنایی, تجاوز جنسی, سرقت, تشدید باتری و دزدی و سرقت و سرقت خودرو با توجه به بیانیه ای از پلیس.

این تیراندازی در سراسر شهرستان افزایش 71 درصد در ماه گذشته با 409 نفر به ضرب گلوله در مارس سال 2020 در مقایسه با 332 قربانیان تیراندازی در مارس 2019 با توجه به آمار پلیس. قتل نیز تا حدود 60% با 85 گزارش شده در ماه مه سال 2020 در مقایسه با 53 سال گذشته است.

از ژانویه طریق ممکن 1,127 قربانیان تیراندازی ثبت شده در شیکاگو نزدیک به 30 درصد از 868 به مدت مشابه در سال 2019 به گفته پلیس. به 245 قتل از ژانویه طریق نیز ممکن است علامت یک 25 درصد افزایش از 196 قتل در همان آخرین دوره سال است.

انتشار این آمار جرم و جنایت می آید کمتر از یک هفته پس از نهایی آخر هفته از ماه دیدم که 85 نفر به ضرب گلوله در سراسر شهر 24 تن از آنها را به ضرب. جرم و جنایت اعداد که معمولا منتشر شده در اول هر ماه تاخیر شد توسط پنج روز به دلیل افزایش فعالیت و ناآرامی سراسر شهر بود.

آخر هفته را در انفجار از خشونت های رخ داده در همان زمان به عنوان اعتراضات گسترده در پی, مینیاپولیس, پلیس, قتل جورج فلوید. چند پلیس شیکاگو انجام شد حرف یا مجموعه ای در آتش سوزی مرکز شهر در 30 مه در شب که باعث شهردار لری Lightfoot به پیاده سازی یک شبه حکومت نظامی. غارت گسترش به سایر نقاط شهر و حومه روز بعد به عنوان دسترسی به مرکز شهر مسدود شده بود.

پلیس گفت: 1,258 مردم دستگیر شدند در شیکاگو که آخر هفته با 699 از کسانی که بازداشت مربوط به “رفتار مجرمانه به غارت و تخریب اموال.”

افسران نیز 62 اسلحه بازداشت و بهبود 135 اسلحه که آخر هفته, آوردن تعداد سلاح های گرم در این گروه کشف و ضبط شده است در این سال به بیش از 3500 به گفته پلیس.

بیش از 130 CPD ماموران مجروح شدند که آخر هفته با یکی درد و رنج یک بازوی شکسته و چندین نفر دیگر که نیاز به بخیه, پلیس گفت:. یک افسر دیگر دچار حمله قلبی شده.

در پاسخ به تظاهرات افسران شروع به کار 12 ساعت شیفت و تمام روز خاموش لغو شد, پلیس گفت:.

“شیکاگو افسران پلیس به چالش کشیده شد با توجه به تعادل بین حصول اطمینان از متمم اول قانون اساسی حقوق صلح آمیز معترضان و حفاظت از شهرستان از خشونت غارت” Supt. David O. قهوه ای در بیانیه ای گفت:. “افسران ما وجود دارد خواهد بود به عنوان محله در سراسر شهر کار برای بازسازی. ما اختصاص داده شده به نگه داشتن شیکاگو امن است.”

چند CPD افسران آمده اند تحت بررسی در این هفته پس برای اقدامات بیش از آخر هفته.

غیر نظامی از پلیس پاسخگویی در حال بررسی یک ویدئو که نشان داد دو افسر کشیدن یک زن از یک وسیله نقلیه توسط موهایش مارس 31 و فوق العاده این خودرو ویندوز در Brickyard بازار. ماموران از آنها نشده قدرت پلیس و تحقیقات در حال انجام است.

رئیس پلیس شیکاگو هیئت مدیره نیز شکایت پس از او زده بود توسط افسران در طول تعطیلات آخر هفته تظاهرات در Kenwood.

یک هفته قبل از تظاهرات شروع شیکاگو دیدم آن مرگبارترین آخر هفته روز یادبود از سال 2015 با 10 نفر کشته و 39 زخمی توسط تفنگ خشونت بین مارس 22 و 26. اولین تعطیلات آخر هفته ماه مه نیز شاهد تیز چشم انداز مثبت در تیراندازی از هفته گذشته با چهار نفر کشته و 42 نفر زخمی شدند.

به عنوان COVID-19 pandemic ادامه داد: CPD صادر شده بیش از 11,400 پراکندگی سفارشات از طریق مه 30 به اجرای دولت stay-at-home, سفارش, پلیس گفت:. افسران صادر 45 استناد به افرادی که موفق به تطابق و بازداشت 27 نفر “در مواردی که افراد موفق به تطابق پس از هشدارهای متعدد.”

در مجموع 562 شیکاگو افسران پلیس آزمایش مثبت برای این ویروس از طریق مه 31 و بیش از نیمی از افسران تشخیص داده شده اند و پس از بهبود و پزشکی پاک به بازگشت به کار این اداره گفت.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im