نور افکن-خجالتی دانیل و مرینت Sedin و هنریک و یوهانا Sedin شده است تا بسیاری از ارزش اما unpublicized باعث

استن Watchorn (سمت راست) اصلی در کنت مدرسه ابتدایی در Agassiz با یوهانا و هنریک Sedin و دانیل و مرینت Sedin (در جلو از چپ به راست) در افتتاح مدرسه جدید زمین بازی در پاییز 2014 به لطف 50.000 دلار کمک مالی از Sedin بنیاد خانواده. ‘واقعا سرد, بخش, بخشی, من واقعا دوست دارم این Sedins آمد با همسران خود بود و مراسم بریدن روبان,’ یاد می آورد Watchorn. “هر فرد احساس خاص که چگونه دوقلوها و همسرانشان درمان آنها است.’ Sedin بنیاد خانواده

اگر شما در حال عبور توسط کنت مدرسه ابتدایی در Agassiz, شما دیدن زمین بازی بسته بندی شده با فراوان کودکان و نوجوانان با بهره گیری از, اسلاید, عنکبوتی که تار میتند و بالا رفتن از دیوار به لطف Sedins — هنریک و یوهانا و دانیل و مرینت.

زمین بازی بود بودجه تا حد زیادی توسط Sedin بنیاد خانواده اولین اعطای این دست پس از تشکیل در سال 2014. و امروز Feb. 16 Canucks افتخار دوقلوها با Sedin هفته میراث بازی اختصاص داده شده به کمک به جامعه و استان از 39 ساله برادران از Örnsköldsvik, سوئد گرفته شده برای لیگ ملی هاکی حق رای دادن برای 17 فصل است.

“آنها فقط در جمله فوق العاده انسان” استن Watchorn اصلی در کنت گفت. “و واقعا سرد, بخش, بخشی, من واقعا دوست دارم این Sedins آمد با همسران خود بود و مراسم بریدن روبان جایی که آنها ملاقات کرد همه بچه ها و پدر و مادر امضا امضا.

“هر فرد احساس خاص که چگونه دوقلوها و همسرانشان درمان آنها.”

قبل از $50,000 Sedin کمک مالی, مدرسه, دانش آموزان و والدین آنها شده بود جمع آوری پول به آرامی در آوردن شاید $6000 یا 7000 دلار در سال از فروش پخت و بطری درایوهای.

“این یک نیاز بزرگ ما تا به حال بسیار بد زمین بازی” Watchorn گفت. “این احتمالا گرفته اند یکی دیگر از هفت یا هشت سال (برای بالا بردن پول). کمک مالی خود را از آن ساخته شده اتفاق می افتد.”


دانیل (سمت چپ) و هنریک Sedin در Sedin بنیاد خانواده در گوشه کنت مدرسه ابتدایی در Agassiz.

Sedin بنیاد خانواده

این بنیاد همچنین ارائه تجهیزات جدید تربیت بدنی در کنت جامعه تفریح و مرکز فرهنگی که در آن دوقلو پیوست یک طبقه-بازی هاکی روی و دوچرخه کوهستان برای این ماموریت ممکن است برنامه دوچرخه سواری در Agassiz.

دوقلوها و همسران خود می خواست برای حمایت از کودکان سلامت آموزش و پرورش و خانواده سلامتی از طریق پروژه های جامعه در سراسر استان و کنت زمین بازی است که فقط یکی از داستان های شما هرگز شنیده قبل از اینکه در مورد دو Sedin زوج خیریه کار می کنند.

که چون هنریک و یوهانا و دانیل و مرینت بسیار ناراحت کننده صحبت کردن در مورد خود و هر یک از دستاوردهای خود را.

منشور اخلاقی

به درک که سکوت شما نیاز به درک قانون Jante, 10 تا از قوانین است که می توان خلاصه کرد که: نمی, همیشه, عمل بیش از حد بزرگ برای خود britches.

“اساسا چگونه باید آن را می گویند من آن را یک مکانیسم اجتماعی که در آن همه برابر است” گفت: لنا Karlstrom یک مدرس دانشگاه در اسکاندیناوی مطالعات برنامه در UBC و اهل سوئد است. “هیچ کس نباید صحبت کردن هیچ کس نباید فکر می کنم آنها بهتر از هر کسی.

“این برابری طلب.”

Jante یک شهر خیالی در دهه 1930 دانمارکی رمان اما مفهوم Jantelagen تا به حال شده است در اطراف برای نسل به احتمال زیاد با توجه به اسکاندیناوی اولیه ارضی جامعه (نه به ذکر است زمستان). مردم نیاز به با هم کار کنند و آنها نیاز به به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها تا به حال Karlstrom گفت.

بیرون که آمد قانون نانوشته است که شما نمی لاف زدن در مورد خوشبختی یا موفقیت است.

“فقط آن را انجام نداده است.”

Lagomپسر عموی مدت Jantelagenمنتقل مشابه ایده: این ترجمه به عنوان تنها مقدار مناسبی. عفت. تعادل است. اعتدال.

“نه خیلی زیاد نه خیلی کم” به عنوان Karlstrom آن قرار داده است.


لنا Karlstrom: ‘مردم هیجان زده می شود در همان پرواز است. هنگامی که ما منتقل شده در ریکیاویک مردم دمیده دور. من می تواند بشنود مردم گفت: “در اینجا این دو نفر چه کسانی ساخته شده که می داند چگونه مقدار پول آنها هنوز هم در حال پرواز در بدبختی اقتصاد است.’ “

جزوه

و آنچه می تواند در انتقال بهتر که صفت شخصیت از Sedins از داستان او در مورد پرواز به استکهلم این کریسمس در Icelandair.

تمام نه Sedins شد روی عنوان به کشور جشن میلاد عیسی مسیح: هنریک یوهانا و فرزندان خود را Valter و هری; دانیل مرینت خود دختران Ronja و آنا و پسر اریک.

که می تواند آنها فراهم رزرو همه کلاس کسب و کار برای خود, اما, هیچ, آنها نشسته در گاو, ماشین با هر کس دیگری.

“مردم هیجان زده می شود در همان پرواز” Karlstrom گفت. “هنگامی که ما منتقل شده در ریکیاویک مردم دمیده دور. من می تواند بشنود مردم گفت: “در اینجا این دو نفر چه کسانی ساخته شده که می داند چگونه مقدار پول آنها هنوز هم در حال پرواز در بدبختی اقتصاد است.'”

هنریک و دانیل به احتمال زیاد خواهد هاکی سالن Famers به عنوان به زودی به عنوان آنها واجد شرایط هستند و برای دو فصل آنها بهترین فردی بازیکنان در لیگ ملی هاکی, Henrik به عنوان لیگ را با ارزش ترین بازیکن (رای داده شده توسط حرفه ای هاکی نویسندگان) هنگامی که او در لیگ بهترین گلزن در 2009-10 و دانیل فصل بعد به عنوان برجسته ترین بازیکن (رای داده شده توسط خود همکار بازیکنان) هنگامی که او بیش از حد بود که در لیگ بهترین گلزن.

در عین حال هر کس که در این بازی از بازیکنان به مربیان به مدیریت به مربیان همه می گویند همان چیزی که به عنوان بزرگ به عنوان آنها بر روی یخ آنها حتی مردم بهتر کردن آن است.

این Sedins در میان بسیاری از مایل از Canucks بازیکنان به دیدار کودکان بیمار در بیمارستان تقریبا همیشه از چشم های عمومی. آن نیست تا زمانی که آنها و همسران خود را اهدا 1.5 میلیون دلار به B. C. بیمارستان کودکان هدف قرار دادن واحد مراقبت های ویژه و تشخیص و تصویربرداری منطقه است که عموم مردم آگاه تر شد نوع دوستی خود.

(حتی این که عمل آنها نمی خواهید به اطلاع عموم تا آنها متقاعد شدند انجام می دهند تا دیگران را تشویق به گام تا بشقاب. و در واقع کمک های مالی از $22 $33 شروع جریان در.)

“هنریک و من همراه با خانواده ما احساس بسیار خوش شانس برای زندگی و کار در این شهر و استان” دانیل گفت: در آن زمان. “ما متعهد به ارائه به جامعه ما زندگی می کنند و می خواستم برای انجام کاری که به نفع کودکان و خانواده ها در سراسر استان است.”

هنریک افزود: “هر بار که دانیل و من بازدید B. C. بیمارستان کودکان ما با بچه ها و پدر و مادر خود که از سراسر B. C. این است که ما راه گفت: با تشکر از شما برای اهالی بریتیش کلمبیا برای تمام حمایت ما را دریافت کرده ام و از آنجایی که ما پیوست Canucks.”

شادی در میان زندگی تغییر از دست دادن

بچه ها در مراقبت تسکینی و خانواده خود را در Canuck جای جوانان آسایشگاه در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت در بسیاری از ما نمی تواند تصور کنید و آن را طول می کشد یک فرد خاص به تعامل با مرگ یک کودک و یا نوجوان است.

کودکان و خانواده ها نیاز به کمک و دانیل و هنریک خیلی خوب هستند و در ارتباط با کودکان, ارتباط با خانواده ها گفت: دبی کون, مدیر ارتباطات و بازاریابی و حوادث در Canuck محل و کسانی که شناخته شده است دوقلوها برای 16 سال از روز خود را در حال اجرا Canucks برای کودکان و نوجوانان.

“آنها هرگز راه رفتن را به یک اتاق و اتاق بیش از. آنها در راه رفتن فروتن و با همدلی و با شور و شوق. آنها طبیعی و انجام نگرفته در مورد راه آنها است.”

آنها قادر به کودکان و نوجوانان احساس راحت است که بسیار مهم است چرا که پس از آن خانواده دارای یک حافظه مبارک پس از یک زندگی-تغییر از دست دادن لب به لب گفت.

یکی از این خانواده است که استیو و وندی Beauchamp است.

خود را وسط دختر تسا شگفت انگیز بود دبیرستان ورزشکار در صلیب مقدس در ساری که درگذشت از شکل نادری از سرطان مغز در سال 2012 فقط قبل از تاریخ تولد 19 بعد از یک مدت طولانی و دردناک نبرد.


تسا Beauchamp و پدر استیو مطرح برای 2010 سر کلاس از ویژگی های در این استان است. تسا ملاقات دانیل Sedin های مورد علاقه بازیکن هاکی در Canuck محل قبل از او درگذشت در سال 2012. عکس: بخش پرین فایل PNG

بخش پرین / فایل های PNG

مورد علاقه او بازیکن هاکی بود دانیل. نه دانیل و هنریک فقط دانیل. او احساس هنریک بیشتر توجه کردم از او کناکز’ کاپیتان و دانیل شد او مرد. او تخت زده بود حتی تا شنبه به مدت یک هفته و تا به حال تنها سه یا چهار روز قبل از سرطان در نهایت شکست جنگجو او بود.

“هنگامی که او آمد به دیدار او در Canuck محل تسا بود در نزدیکی پایان” استیو Beauchamp گفت. “او نمی باید مقدار زیادی از انرژی او بیدار مقدار.

“اما هنگامی که دانیل راه می رفت به اتاق این اولین بار بود او نشسته در رختخواب در یک هفته. چشم او فقط روشن.

“این چیزی است که خواهد ماند با من خواهد ماند با همه ما برای همیشه.”

شما در اینجا برای دیدن من ؟ تسا گفت: به دانیل. او مخابره شد. او لبخند زد ، او نمی تواند باور او علاقه مند بود در چه موقعیت او در بازی بسکتبال که چرا او مانند او بهتر از هنریک.

چرا که او بهتر است به دنبال یکی است ؟ دانیل پیشنهاد شده است.

او صرف نیم ساعت صحبت کردن به تسا.

“این یک نقطه روشن که در آن هیچ لکه های روشن,” تسا مامان وندی گفت. “من حتی نمی تواند آن را به عبارت مقدار آن را به معنای زمانی که او چشم روشن.

“برای دیدن شادی در چهره من تا به حال دیده می شود در مدت زمان طولانی آن شگفت انگیز بود.”

جمع آوری صدای

از آنجا که Sedins وارد ونکوور در سال 2000 و پس از مدرسه خود را بالا برده (در حال حاضر همسران خود) خانواده ها باید کمک کرد بیش از 50 سازمان های خیریه.

ذینفع شامل YWCA و ونکوور خورشید افزایش-یک-خواننده مبارزات انتخاباتی. کودکان و نوجوانان و خانواده خود را از مرکز شهر Eastside داده شده است مواد غذایی کوپن و بلیط برای Canucks حوادث.

وجود دارد ClubHouse 36 پروژه به کمک در خطر سوری دانش آموزان در سن شش تا 12 و بعد از مدرسه و تابستان و بهار-شکستن برنامه های که Sedin بنیاد خانواده کمک گرفتن آغاز شده است.

“هنگامی که دانیل و هنریک زمان از روز خود را برای دیدار هالی ابتدایی, آنها احتمالا بالا fived همه در آن مدرسه” گفت: آسیب Dahliwal از ساری منطقه مدرسه.

“خود فروتنی قابل توجه است. آنها در زمان زمان به صحبت با بچه ها خواسته آنها را در مورد خود از آنها خواست آنچه را که آنها در این برنامه است. آنها می خواستند مطمئن شوید که فرصت شد یک واقعیت برای این کودکان است.”


آسیب Dhaliwal توسعه کسب و کار مدیر با ساری منطقه مدرسه اجرا می شود که یک گروه در معرض خطر به نام Clubhouse 36. این گروه شده است, کمک Sedin بنیاد خانواده.

Jason Payne / PNG

وجود دارد جمع آوری شده است صدای ما ملی بومی رهبری جوانان کنفرانس در ریچموند دو سال پیش. این Sedin بنیاد خانواده برای پرداخت 20 اسرائیلی از پورت هاردی در نزدیکی شمال جزیره ونکوور برای حضور در. آنها همچنین مهمانان از Sedins در یک بازی و ملاقات دوقلوها پس از آن.

“بچه ها هنوز در حال صحبت کردن در مورد آن سفر” اریک بیکر, جوانان, افسر رابط در پورت هاردی دبیرستان گفت. “برای اکثر آنها این بود که خود را اولین بار گذشته Campbell River. برخی از به حال هرگز به سمت چپ پورت هاردی.

“بسیاری از مردم بومی اینجا در فقر زندگی می کنند. که فرصت شد به یاد ماندنی.”


اوان جورج خود hoodie امضا شده توسط Daniel — یا شاید آن را هنریک — Sedin در طول سفر توسط پورت هاردی جوانان به ملی جمع آوری صدای ما کنفرانس در ماه مارس سال 2018 است.

Sedin بنیاد خانواده

وجود اردوگاه Potlatch اجرا شده توسط پسران و دختران باشگاه که در آن 50 بچه ها تا به حال راه خود را پرداخت شده توسط Sedins’ پایه و اساس است.

“از آنجا که از Sedins چون از خود همدلی و باور خود را به مردم این شانس را ببینند و این بچه ها رو به خارج از شهر و تجربه یک بیابان اردوگاه” کارولین Tuckwel, رئيس جمهور و مدیر عامل این باشگاه گفت. “بسیاری از بچه ها از آنها پشتیبانی می کند هرگز در ساحل قبل از اینکه اجازه دهید تنها نشسته در اطراف آتش اردو و شنا و سنگ نوردی.”

این لیست به نظر می رسد بی پایان است.

دو نوع

اکثر مردم نمی تواند بگوید که دانیل و هنریک Sedin جدا تا زمانی که آنها به آنها را می دانیم. و در حالی که به نظر می رسد آنها همه چیز را با هم آنها متمایز افراد Canuck جای لب گفت.

“هر یک واقعا خاص فردی و شما دو نفر از آنها را! آنها باور نکردنی ورزشکاران نه فقط در هاکی و شما می بینید که در عرصه ورزش است اما چه منحصر به فرد است که توانایی خود را برای فقط انسان با مردم است.

“آنها همه چیز را که آنها را در آن قرار دهید روی یخ همه چیز را که آنها را به آن را برای خود و خانواده آنها به جامعه.

“ما خیلی خوش شانس.”

گرد مک اینتایر تحت پوشش Sedins در زندگی سابق به عنوان یک sportswriter برای 17 سال برای این استان است.

gordmcintyre@postmedia.com

twitter.com/gordmcintyre

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im