حزب تعطیل توسط پلیس برگزار شد در townhome متعلق به CFD فرمانده

این Galewood townhome که در آن بسته بندی شده حزب برگزار شد بیش از آخر هفته متعلق به Chicago Fire Department فرمانده که او نیز در میان چندین آتش نشانان در حال بررسی بیش از یک نامربوط های ویدئویی آنلاین.

که فیلم ساخته شده به عنوان بخشی از “عجله نکنید چالش” ممکن است نقض شهر سیاست های آتش سخنگوی وزارت لری لانگفورد گفت. نه زن آتش نشانان در این ویدئو; یکی از شناخته شده به عنوان “فرمانده ماتیوز” است CFD Cmdr. کریستین متیوز با توجه به لانگفورد.

Ald. گیلبرت Villegas (36) تایید ماتیوز نیز صاحب townhome در سال 2000 بلوک از شمال نررگنست که در آن حزب برگزار شد.

یک ویدیو از شنبه شب, حزب, جریان زنده در Facebook نشان داد ده ها تن از افراد جوان کهنه به خانه و به سختی و هر کسی با پوشیدن ماسک. در میان coronavirus همه گیر است که هدف قرار دادن شیکاگو آفریقایی جامعه به خصوص سخت, شهردار لری Lightfoot به نام گردهمایی “احمقانه و بی پروا.”

Villegas سرزنش کرده ماتیوز’ پسر برای میزبانی حزب. پسر تا به حال مجموعه ای از کلید های خود را از ساختمان بود و قادر به خلع سلاح townhome زنگ خطر سیستم alderman گفته است. معلوم نیست که آیا ماتیوز می دانستم که او برنامه ریزی برای برگزاری این رویداد; او نمی تواند نظر رسیده است.

یک فیلمساز بود که در حزب Tink Purcell, جریان آن در Facebook برای حدود 24 ساعت. Purcell است پس گفت: اخبار وب سایت TRiiBE که این حزب برگزار شد به عنوان یادبود به دو نفر از دوستان او بودند که دست به اسلحه و خشونت.

ماتیوز’ پسر 26 ساله Janeal رایت گفت: شیکاگو تریبیون او متاسفم برای حزب و او متوجه نیست که اهمیت اجتماعی فاصله زمانی که او آن را انداخت.

او گفت مادرش صاحب خانه که در آن او انداخت اما او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. او امیدوار است برای به دست آوردن بخشش او توسط گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس.

“من واقعا پشيمان بیش از داشتن این حزب در طول همه گیر” رایت گفت: تریبون. “بهترین راه من می تواند انجام دهد این است که اگر من واقعا می تواند با مادر من مطمئن شوید که او خوب خواهد بود که به اندازه کافی برای من.”

در حال حاضر یکی دیگر از ویدئو نیز می تواند باعث ایجاد مشکل برای ماتیوز صاحب خانه. از آن ساخته شده بود یکی از آشنایی گفت: در روح سرگرم کننده بخشی از “عجله نکنید چالش” یک رویداد آنلاین در نظر گرفته شده برای شکستن ماندن در خانه و خستگی باعث این بیماری همه گیر.

Chicago Fire کمیسر Richard C. فورد دوم تا خواسته بازرس کل جو فرگوسن به بررسی 2 دقیقه, 9 ثانیه ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از این چالش است.

در عجله نکنید چالش شرکت کنندگان شلیک ویدئوها از خود تبدیل از حمام لباس خواب یا کار روزمره لباس به لباس شب و لباس کوکتل. آنها سپس ادغام آن فیلم ها با کسانی که از همسالان خود, بستگان و دوستان است.

اکثر شرکت کنندگان که ارسال فیلم ها در Infinite-فیلم های پلت فرم پوشش دوربین با آرایش, برس و یا حوله قبل از نمایشگاه رفتن کردن لباس.

شیکاگو تصویری تحت بررسی شروع می شود با نه زن آتش نشان در مدرسه در firehouses رقص به آهنگ “عجله نکنید” توسط انگلستان هیپ هاپ اواز یا موسیقی دو جوان T & Bugsey. سپس آنها ظاهر می شود در صفحه اصلی لباس است.

این ویدئو تولید شده توسط فرایند پیشرفت است. شرکت کنندگان در’ تاریخ و زمان آخرین نام و CFD شغل شناسایی شده — همراه با برخی از خود را در توییتر و یا Instagram دستگیره در گوشه پایین سمت راست از روی صفحه نمایش.

A video apparently shot at several Chicago Fire Department locations features several firefighters in uniform. As part of the popular “Don’t Rush Challenge” on TikTok, the firefighters are then shown at home, dressed up for a night out.
CFD Cmdr. کریستین ماتیوز نشان داده شده در یک فیلم ظاهرا در چند Chicago Fire Department مکان. ماتیوز صاحب Galewood townhome که سایت بسته بندی شده حزب بیش از آخر هفته که پلیس نامیده می شدند برای متفرق کردن. این ویدئو ساخته شده است به عنوان بخشی از برنامه محبوب “عجله نکنید چالش” در Infinite.
تصویر

چندین تلاش برای رسیدن به آتش نشانان برای نظر موفق نبودند.

“تیر اندازی در حالی که در وظیفه در یک ایستگاه اتش نشانی و یا با استفاده از تجهیزات شهر برای انتشار بدون تایید گروه آموزشی است که به شدت ممنوع” Langford نوشت: در یک ایمیل به Chicago Sun-Times. “ما آگاه هستند از این ویژه تصویری بود که مجاز توسط بخش و تبدیل آن به دفتر بازرس کل برای یک تحقیق کامل.”

مردی که شناسایی خود را به عنوان مالک از روند پیشرفت فیلم گفت: او فرستاده کلیپ فیلم قرار داده و آن را با هم. مردی که نام خود را نمی دهد گفت: او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تصویری شات در شیکاگو firehouses و آگاه بود آن فیلم را نقض CFD سیاست.

“من نمی آمد با یک دوربین فیلم هر کسی. من نمی دانم زمانی که آنها فیلم برداری آن و یا چگونه آنها فیلم برداری آن است. من فقط حمل رایگان کلیپ های ویدیوئی قرار داده و اونا با هم. در زمان حدود 20 دقیقه” گفت که همچنین با اشاره به عجله نکنید چالش تبدیل شده است محبوب در میان همه گیر.

“من مطمئن هستم که آنچه در این دستورالعمل هستند. [اما] آنها به طور بالقوه می تواند از دست دادن شغل خود را برای چیزی است که پزشکان و روان [بهداشت حرفه ای] — همه انجام می شود. ما حتی دیده می شود پلیس آن را انجام دهد.”

مایک Butkus مدیر قرارداد اجرای شیکاگو آتش نشانان اتحادیه محلی 2 کاهش یافته است به اظهار نظر در این بررسی است. “من آن را ببینید. این یک اتهام. بنابراین من به صبر کنید تا زمانی که من دریافت تماس و پس از آن ما از وجود” Butkus گفت. “این اولین بار است که من شنیده ام از آن.”

آفتاب-بار ارائه شده برای ارسال Butkus یک کپی از عجله نکنید چالش تصویری.

“من نمی خواهم آن را برای من فرستاده. من در نهایت آن را,” او گفت:. “هیچ چیز ثابت نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de