مسافر افت بازدید خط پایین برای فرودگاه ونکوور, کسب و کار

پرواز های از سرزمین اصلی چین به YVR کاهش 50 درصد در ماه فوریه و فرودگاه است و پیش بینی سه به پنج درصد کاهش مسافران برای سال 2020 است.

امی ویلسون از Lattimer گالری در فرودگاه بین المللی ونکوور. نیک PROCAYLO / PNG

جری و Jeanie Tiede دست هرگز پاک کن.

جنوب ساری و شوهر بازگشت در روز سه شنبه از چهار هفته در مراکش و پرتغال و در حالی که سریع گسترش جهانی این رمان coronavirus COVID-19 نیست آنها را به تجدید نظر در سفر خود را, آنها را به برخی از اقدامات احتیاطی اضافی.

“ما به ارمغان آورد خیلی بیشتر مرطوب و آنهایی که الکل مالش دستمال مرطوب و ما را پاک کردن همه چیز را به خصوص در هواپیما در راه بازگشت” گفت: Jeanie. “ما شسته دست ما — زیادی. بیشتر و طولانی تر است.”

شستن مکرر دست ها نیز کار را برای شارلوت Siller بود که پرواز خانه به آلمان پس از 10 روز از دیدن او در Squamish. Siller یک بلیط برای لوفت هانزا در فرودگاه مونیخ و غیر از شستن دست او بیش از حد معمول و رفت و آمد با ضد عفونی کننده او است بدون در نظر گرفتن اقدامات دیگر.

“من نگران هستم در مورد که در حال حاضر” او گفت: ویروس. “آنها می گویند آن را مانند تقریبا یک آنفولانزای عادی.”


هواپیما خدمه با پوشیدن ماسک در فرودگاه بین المللی ونکوور.

نیک PROCAYLO / PNG

لیلی ناکامورا صورت بصورتی پایدار و محکم در جای خود بود و پرواز برگشت به ژاپن پس از یک ترم کلاس در B. C. موسسه فن آوری است. او گفت: اولین بار بود که او با پوشیدن یک ماسک بر روی هواپیما.

در حالی که Tiedes و دیگران گفت: این ویروس بود “یک مسئله غیر” در تعطیلات خود و دیگر مسافران تصمیم به ماندن در خانه و شرکت های هواپیمایی را لغو پروازهای بین المللی به مقصد به دلیل ویروس وجود دارد 39 نفر در B. C., از جمله یکی مرگ و 93 کانادا گسترده است. وجود دارد بیش از 100,000 موارد در سطح جهان است.

به عنوان یک نتیجه, بین المللی خروج از سالن فرودگاه بین المللی ونکوور بوده است ساکت تر از حد معمول است و بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک.

از پشت پیشخوان در Lattimer گالری YVR مدیر امی ویلسون دارای یک مشخصات کامل از رفت و آمد در ترمینال.

“از ژانویه اساسا فقط به عنوان همه چیز شروع به نوعی به نظر می رسد در اخبار ما فقط شاهد کاهش جریان مسافر از طریق فرودگاه. بسیاری از که تا به حال با لغو پروازها از طریق به چین” ویلسون گفت:.

فرودگاه ندارد اخیر آمار و ارقام برای مسافر حجم اما گفت که در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای اعلام کرد که پروازها از سرزمین اصلی چین به YVR کاهش 50 درصد در ماه فوریه و آن را پیش بینی مشابه کاهش تعداد پروازها در ماه مارس. یک مقام رسمی قادر به ارائه یک شماره خاص از پروازهای آینده از چین است.


ماسک صورت در فرودگاه بین المللی ونکوور.

نیک PROCAYLO / PNG

از روز شنبه وجود داشته است بدون کاهش در تعداد پرواز از هر نقطه دیگری در سطح بین المللی اما آن روز هوا کانادا اعلام کرد که این امر می تواند بلافاصله تعلیق پروازهای بین ایتالیا و کانادا تا زمانی که ممکن است 1.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا توصیه کرده است که کانادایی ها اجتناب از همه کشتی کروز سفر با توجه به شیوع و سفر سلامت اعلامیه های صادر شده برای کشور چین, فرانسه, آلمان, هنگ کنگ, ایران, ژاپن, ایتالیا, سنگاپور, کره جنوبی و اسپانیا.

در این بیانیه مدیر عامل شرکت فرودگاه کریگ ریچموند گفت: آنها پیش بینی سه به پنج درصد کاهش در تعداد مسافر برای سال 2020 از رکورد سال گذشته 26.4 میلیون مسافر است.

فرودگاه نیز انتظار پنج تا 10 درصد کاهش درآمد برای این سال به لطف درآمد کمتر از فرود هزینه های کمتر و هزینه در فرودگاه خود را.

“اما ما با اعتماد به نفس در فرودگاه توانایی به آب و محیط اقتصادی کنونی. ما شده اند از طریق چالش های مشابهی در گذشته از جمله رکود اقتصادی جهانی در سال 2008-2009 و سارس در 2002-2003 و این تجربیات منعکس شده در ما مسئول رویکرد به رشد” ریچموند در بیانیه ای گفت:.

کاهش پروازها و مسافران نیز هدف قرار دادن کسب و کار در فرودگاه.

“مثل همه خرده فروشان در فرودگاه ما بسیار وابسته به جریان ترافیک های آینده از طریق فرودگاه گفت:” ویلسون. “به طوری که ما شاهد یک کاهش در تعداد از مشتریان از آمدن به فرودگاه بدیهی است که این بار ما به طور معمول خواهد بود با ما بالا-ظرفیت پروازهای کمتر شلوغ از آنها به طور معمول خواهد بود.”

در مطلق آبگرم که دارای پنج مکان در فرودگاه سبک بلا Wegmuller گفت: کسب و کار به طور قابل توجهی کند شده است.

“مسافران می ترسم به سفر” او گفت:.

Pharmasave در YVR است که انجام کسب و کار سریع در ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب و ماسک صورت و از روز شنبه نیز به فروش می رسد از روی آن یک کارمند گفت: مشتریان این باور را از ویروس هر چند که ادعا اثبات نشده است.

کسب و کار است که به صحبت کرد Postmedia به ذکر است که این فرودگاه است که مصرف نظافت و ایمنی را جدی بگیرید و چک کردن در به طور منظم با آنها.

“آنها را به ایمنی از مسافران به عنوان مهم ترین چیز” گفت: Wegmuller.

فرودگاه اجرا کرده است مسافر غربالگری اقدامات به عنوان توصیه شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا مانند پرسیدن سوال در آداب و رسوم کیوسک و شدت تمیز کردن دستگیره های washrooms و ترمینال دیگر مناطق که در حال لمس اغلب.

[email protected]

twitter.com/jensaltman

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de