پاتریشیا Frieson شد بیش از 1 COVID-19 مرگ در ایالت ایلینوی است. او خواهر خود را.

وقتی که او 11 ساله بود پدر و مادر او دن و افی Frieson که می خواهم مهاجرت به شیکاگو از آرکانزاس در اواخر دههی 50 ارسال پاتریشیا Frieson به پایین جنوبی زندگی می کنند.

پدر بزرگ او مرده بود و او با مادر بزرگش در Helena ارک.

از آن جایی که او می خواهم رشد تا پایان دبیرستان در بارتون بالا در بارتون ارک., رفتن به حضور در برنامه پرستاری در فیلیپس کالج وجود دارد و دریافت پرستاری مجوز.

Frieson ششم در یک خانواده نه نفره خواهر و برادر — از دیگران مطرح شده در Bronzeville قبل از نقل مکان خانواده به چهار تخت در آبرن-گرشام در اواسط 70s — گذشت دوشنبه در سن 61 و جان سالم به در برد با هفت خواهر و برادر و هفت محبوب برادرزاده و خواهرزاده.

Logo for the Chicago Chronicles

جهان در حال حاضر می داند Frieson به عنوان اولین فرد به مرگ از رمان coronavirus در ایالت ایلینوی است.

اما در حالی که نام او تساوی این غم انگیز توجه داشته باشید در تاریخ یک سمت جنوب در آن او با بازی در یک نقش مرکزی — آپارتمان او که در چهار تخت نقطه کانونی هر گونه تجمع — عزاداری.

“همه از این است که قریب به اتفاق گفت:” او برادر آنتونی Frieson, 57 که صحبت به شیکاگو سان تایمز روز چهارشنبه.

“در حال مرگ از آن در اینجا این است که فقط یک مانع به ما عزادار. آن بوده اند می تواند 10th مهم نیست. تمام نکته این است که او نه در اینجا نمی,” او گفت: به عنوان خانواده کشتی با واقعیت آشکار از مرگ از COVID-19:

  • زمانی که یکی از اعضای خانواده بیمار می شود — قبل از COVID-19 مشکوک است و یا تشخیص — خانواده تظاهرات در اطراف آنها — بازدید از بغل کردن عشق. قرار گرفتن در معرض یک مسئله کلیدی است.
  • هنگامی که یک عضو خانواده است که تشخیص داده و قرنطینه در یک مرکز مراقبت از سلامت خانواده می تواندنه تجمع در اطراف آنها می تواندنه بازدید مینمی تواند در بستر مرگ اگر و زمانی که آنها می میرند.
  • اگر یک عضو خانواده می گذرد مجالس ترحیم و خدمات دیگر تبدیل به یک موضوع است. اجتماعات بزرگ ممنوع است و خانواده به خارج از شهر را به چالش با محدودیت های مسافرتی.

“ما اجازه نداشتند به بیمارستان برای دیدن Pat است که دردناک قسمت در مورد تمام این. ما درک می کنیم که چرا گفت:” او برادر.

“اما این واقعا سخت است که در پایان انزوای. شما را تا پایان با غم و اندوه قادر به با او هنگامی که او می گذرد غم و اندوه از آن به نظر می رسد مانند آنها تنها زمانی که شما می دانید آنها نیست.”

با خانواده پاتریشیا Frieson هرگز به تنهایی.

او اولین شغل پرستاری تا به حال شده است در یک خانه سالمندان, به دنبال یک بیمارستان در غرب هلنا ارک., سپس یک بیمارستان منطقه ای در سراسر رودخانه می سی سی پی. او می خواهم پس از آن تبدیل به سفر پرستاری که او را به بیمارستان در سراسر جنوب برای دوره های مختلف از زمان بعد از بازگشت به بیمارستان در می سی سی پی به نزدیکی مادر بزرگ او.

“پت مراقبت مادر بزرگ من تا مرگ او در سال 1988” برادر خود را گفت.

“پدر من در سال 1989 و پت نقل مکان کرد و به شیکاگو در اواخر ’90s برای مراقبت از مادر من تا زمانی که او در سال 2002. آن اطراف بود که در زمان خود او جسمی بیماری — آسم شديد لنف و مسائل دیگر — قرار دادن او بر ناتوانی,” او گفت:.

“او نمی تواند در اطراف آنجا اما او کاملا شگفت انگیز در حفظ استقلال خود را. هر یک بار در چندی او آسم نیاز به درمان های پزشکی و او می تواند بستری در بیمارستان دریافت recalibrated و آمد خوبی به عنوان جدید است.”

به نظر می رسید او به رهبری بود که برای آشنا معمول هنگامی که آسم هایش تا دو هفته پیش اما او به طور فزاینده ای در تلاش با تنفس. در مارس 12, آن جدی بود. خانواده او را به مراقبت فوری در دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی.

“آنها قرمز-پرچم او به دلیل آسم و واقعیت او داشتن مشکل در تنفس و سپس نقل مکان کرد و او را به E. R., که در آن او در نهایت مبتلا به پنومونی” برادر خود را گفت. “او پذیرفته شد و تست شده برای COVID-19.”

خانواده شده بود با او به آن نقطه. او در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه — قرنطینه.

یکشنبه coronavirus آزمون برگشتم مثبت و Frieson بود در یک ونتیلاتور.

خانواده او نگه داشته در تماس با پزشکان در تلاش برای پایمال کردن آنها را با تماس در مورد او. توصیه پزشکان به نام آنها. خانواده به بیمارستان رفت. یک خواهر و یک برادر زاده اجازه داده شد برای رفتن و دیدن او از هم جدا شده توسط شیشه ای. او مرده در 9:40 بعد از ظهر

“پت می خواستم به سوزانده شود. ما در حال انجام است. ما باید یک مراسم یادبود در تاریخ بعد” برادر خود را گفت.

“اما یکی دیگر از این چیزهایی که وحشتناک است که هنگامی که صحبت کردن حتی با داشتن یک یادبود ما نوع از دستبند. شما نمی توانید به اجتماعات بزرگ. برای خانواده به خارج از شهر سفر محدود شده است.”

به طوری که آنها سوگواری آنها نیز نگران باشید.

“پت در خانه ضروری تمرکز برای جمع آوری هر گونه. و بنابراین ما در حال بغل کردن و یا ما در حال بوسیدن. ما نیست, عامل تحت هیچ گونه محدودیت. ما نمی دانستیم که او تا به حال به این ویروس گفت:” او برادر است که خود قرنطینه در انتظار نتایج خود را تست.

“سریع به جلو. او را مبتلا به این ویروس وحشتناک. آن را بسیار مسری است. همه در اطراف او. به ما گفته شده است همه ما باید با این فرض عمل ما ممکن است ویروس” او گفت:.

“بنابراین نه تنها ما در تلاش برای مقابله با از دست دادن خانواده ما عضو بلکه نگرانی برای بقیه از ما خانواده است. تاثیر این ویروس بسیار گسترده شما حتی نمی توانید تصور کنید که آن را تا به شما در مواجهه با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im