نظر: مازاد تجاری در تمامی محصولات انرژی بود $76 میلیارد کمک زیادی برای جبران کسری مزمن در موتور وسایل نقلیه و قطعات و ماشین آلات صنعتی تجهیزات الکترونیکی و کالاهای مصرفی

تعادل نیاز به نگهداری میان نگرانی های زیست محیطی و اقتصاد می گوید: پاتریشیا Mohr. برایان david payne / Postmedia اخبار فایل

در اخیر جهان 2020 کنفرانس در ونکوور وجود دارد گسترده توافق که کانادا نیاز به حرکت به سمت پایین کربن اقتصاد داده محلی و ملی و جهانی نگرانی خود را از تغییر آب و هوا.

وجود دارد بسیار کمتر وضوح در فن آوری های جدید مورد نیاز و نحوه تامین مالی انتقال. به نظر من تعادل نیاز به نگهداری میان نگرانی های زیست محیطی و اقتصاد است.

کانادا یک کشور تجاری و انرژی “متخصص” — این است که چگونه زندگی ما کسب درآمد. نفت خام غالب کانادا کالا, تجارت, تولید خالص صادرات $62 میلیارد دلار در سال 2019 از $57.5 میلیارد دلار در سال 2018 — دور outstripping هر گونه صادرات دسته.

مازاد تجاری در تمامی محصولات انرژی بود $76 میلیارد دلار کمک به جبران بزرگ مزمن و نقص در وسایل نقلیه موتوری و قطعات (پایین $21.6 میلیارد دلار) ماشین آلات صنعتی (پایین حدود 28 میلیارد دلار) تجهیزات الکترونیکی (پایین $42.1 میلیارد دلار) و کالاهای مصرفی (پایین $54.6 میلیارد دلار).

تسلط نفت و محصولات انرژی در اقتصاد کانادا باعث می شود انتقال به سمت پایین کربن در آینده به چالش کشیدن اما نیز ارائه می دهد فرصت های. تولید گازهای گلخانه ای کاهش, Alberta (عصر) — تامین مالی از طریق آلبرتا مالیات بر کربن صنعتی بزرگ قطره چکان — بوده است که منجر نور در تامین مالی cenovus پروژه های پایلوت با هدف کاهش گازهای گلخانه ای و همچنین به عنوان فن آوری های نوین در تجدید قدرت بیوتکنولوژی کشاورزی و جنگلداری بخش است.

خواستار به دنبال پروژه های جدید برای استفاده از دی اکسید کربن به طور موثر sequestering کربن منجر به جدید سیمان و سایر محصولات با پتانسیل عظیمی در بازار ساخت و ساز هر دو در خانه و خارج از کشور. پس از آغاز به کار در سال 2009 عصر را فراهم کرده است $564 میلیون دلار از کمک های مالی — اهرمی 6.6:1 با صنعت و شرکای دولت — به عملکرد $4.3 میلیارد دلار از R&D تامین مالی برای کاهش گازهای گلخانه ای.

فن آوری های جدید خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل آلبرتا cenovus در طول دهه آینده. تولید کنندگان در حال حاضر خود را قطع گلخانه ای (greenhouse gas) تولید گازهای گلخانه ای شدت با 20 درصد بیش از 10 سال گذشته بهتر را از طریق مهندسی بهره وری تلاش CCS (جذب و ذخیره سازی کربن) پروژه و تغییر به دور از کک نفتی. انتشار گازهای گلخانه ای شدت در مسیر به رها کردن دیگر 20 درصد از طریق 2030 و حتی بیشتر با تحول تکنولوژی است.

در نشان می دهد, دوران برجسته لکه های روشن در حال ظهور در تمیز-tech بخش از جمله ونکوور-بر اساس شروع تا نقطه تجاری سازی و پیدا کردن قوی آلبرتا و بازارهای بین المللی فن آوری آن در cenovus و لیتیوم معدن. عصر است ارائه بودجه به پنج اندازی شرکت ها در منطقه ونکوور کمک به ساخت قوی تر تمیز با تکنولوژی صنعت. این هیجان انگیز است برای دیدن رو به رشد خود را با موفقیت.

مرتبط

آن را نیز تشویق به دیدن ظهور مجدد علاقه هسته ای راه حل های داده شده کانادا دانش عمیق از انرژی هسته ای و استخراج اورانیوم از معدن بخش دوم بزرگترین در جهان است. کوچک و مدولار راکتورهای هسته ای ممکن است یک راه حل برای نیازهای انرژی کانادا شمالی.

با وجود حمایت قابل توجهی را از دولت کانادا تأمین کنندگان مالی بیشتر بخش خصوصی بودجه مورد نیاز است — به خصوص توسعه سرمایه گذاری بازار سرمایه. به عنوان آنها ثابت فن آوری خود را و رسیدن به فن آوری بالاتر آمادگی سطوح, بسیاری, تمیز, شرکت های با تکنولوژی غرفه و نیاز بیشتر در عمق مالی و بازاریابی کمک به تجاری محصولات خود را.

به عنوان نظر نهایی اقتصاد کانادا اخیرا کند. تولید ناخالص داخلی رشد زیر بالقوه آن در حدود 1.6 درصد در سال 2019 است و پیش بینی شده برای پیشبرد با صرف 1.5 درصد در سال 2020, خوب, زیر, ایالات متحده است. به نظر من این تا حدودی نشان دهنده ضعیف بهره وری مربوط به بیش از حد تنظیمی بار و طولانی دشوار اجازه محیط زیست منابع پروژه و همچنین به چالش کشیدن شرایط تجارت بین المللی.

در حالی که سرمایه گذاری در فن آوری در نهایت پرداخت خواهد شد توسط ترغیب جدید صنعت و بازارهای صادراتی سرب زمان برای توسعه فن آوری های جدید است طولانی — اغلب بیش از 10 سال و نیاز به سرمایه زیادی به خصوص در بخش انرژی است. در ضمن حفظ نظارتی مثبت, محیط زیست, حفظ کانادا “برای کسب و کار باز” و ترغیب رشد در کانادا سنتی صنایع نفت و گاز و همچنین معدن — بسیار حیاتی است.

پاتریشیا Mohr یک شرکت مدیر در ونکوور و معاون سابق رئیس جمهور, اقتصاد و بازار کالا متخصص در Scotiabank دفاتر اجرایی در تورنتو است.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im