پل Bae پل شکاف نسلی با پادکست ها ایستاده و می خورد آقا

محتوای مقاله

پل Bae فارغ التحصیل از دانشگاه سیمون فریزر آموزش دانشکده در سال 1995. او اذعان می کند او یکی از “آنهایی که خوش شانس,” استخدام حق دور و گذراندن دو سال در رهودل متوسطه.

“سپس مانند بسیاری از معلمان من منتقل به یک مدرسه جدید در هر سال تا زمانی که من سمت چپ آموزش در سال 2002 به انجام استند آپ کمدی تمام وقت” گفت: Bae. “من عمل میزبانی محلی نمایش روزانه-wannabe, آیا ایستاده و سپس بازگشت و به تدریس از سال 2012 تا 2016. این زمانی بود که من شروع می خورد آقا به عنوان یک وبلاگ است.”

رسما منتشر شده در مارس 1 در رابین تخم کتاب — ونکوور اثر سرپرستی و ویرایش شده توسط کمدین نمایشنامه نویس و نویسنده چارلی Demers — نسخه کتاب از شما خورد آقا به جمع آوری بهترین از این معلم وبلاگ ها به “تواریخ از یک معلم انگلیسی و smartass دانش آموزانی که تحصیلات او.”

“این ایده آغاز شده از یک پیشنهاد از من SFU آموزش استاد که به ما گفت که ما واقعا آن را پشیمانی اگر ما نمی توانیم به آموزش حفظ مجلات” او گفت:. “و من انجام شده بود که تا یک روز به عنوان یک معلم وقتی که من اختصاص داده مشق شب جمعه و شنیده ام یکی از بچه ها زیر لب سخن گفتن “می خورد” به دوستان خود. زمانی که من گفت: ببخشید من او لوله کشی تا “می خورد آقا” و من بلافاصله رفت و نوشت که در مجله من به دلیل این خنده دار بود به عنوان تمام جهنم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im