اسکات لی کوهن من استقبال در این نمایشگاه از جنوب شیکاگو رهنی با آرنج دست انداز و یک Kimber .45 هفت تیر بسته به خود حق هیپ.

داده ما گاهی اوقات خصمانه سابقه من در بر داشت آرنج دست انداز اطمینان بخش تفنگ بطور قابل توجهی کمتر بود اما وجود دارد در کوهن دعوت بر خلاف غارتگران که سقوط کرد از طریق همان جلوی درب مارس 31.

کوهن که یک دهه پیش شد نادر مرتهن به اجرای عمومی دفتر به من رسیده است این هفته با پیشنهاد داستان در مورد تاریخ خود را تکرار.

پنجاه و دو سال پیش یک سمت غرب رهنی متعلق به کوهن بود غارت شده و سوخته به عنوان شهر و ستد در خشونت های پس از سال 1968 ترور دکتر مارتین لوتر کینگ.

یک هفته پیش یکشنبه آن کوهن به نوبه خود با دو تا از مغازه ها خود را غرق در پی جورج فلوید مرگ در این شهر بدترین مدنی اختلال در نیم قرن پس از.

بسیاری از موضوعات اجرا از طریق آن وقایع اما یکی این است که این همه سال بعد کوهن خانواده هنوز هم باعث می شود زندگی خود را — خوب در آن — از عامل کسب و کار خود را در جوامع اقلیت.

فضای کسب و کار همیشه به من زده به عنوان یک استثمار خط از کار اگر چه پس از بررسی دقیق تر من نیز به درک آن زنده می ماند چرا که آن را فراهم می کند یک سرویس است که بسیار در تقاضا به عنوان یک وام دهنده از آخرین چاره برای فقرا است.

و که داده کوهن که یک عمر صرف کار در این فروشگاه با اقلیت خود پایه مشتری در حالی که استخدام اقلیت کارکنان — هر دو آفریقایی-آمریکایی و لاتین — ارتباط نزدیک تر با جامعه از این مرکز شهر روزنامه نویس.

به همین دلیل من آمد به گوش دادن.

کوهن, شما ممکن است به یاد شوکه هر کس با پیروزی نامزدی حزب دموکرات را برای معاون فرماندار در سال 2010 تنها به ترک آن روز بعد در میان های مختلف دیرهنگام آشکار از جمله این که او قبلا دستگیر شده و برای داخلی باتری.

Scott Lee Cohen greets election judges before voting in 2010.
اسکات لی کوهن استقبال قضات انتخابات قبل از رای گیری در سال 2010.
برایان جکسون/شیکاگو سان تایمز فایل

در روز سه شنبه کوهن اطمینان به او به هیچ وجه قصد بازگشت به سیاست, حتی به عنوان او در مورد شکایت پلیس در واکنش به شکست در pawnshops در جنوب شیکاگو محله و در کلیمت.

کوهن همیشه فکر خود را به عنوان یک خیرخواه دهنده با نوع دوستانه انگیزه. در علاوه بر این به توزیع رایگان ماسک و ضد عفونی کننده دست او می گوید: او با توجه به مشتریان فوق العاده ماه از بهره گریز وام خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“پدر من بود همان چیزی که زمانی که او در کسب و کار در دهه 60 و 70 گفت:” کوهن بود که تنها دو زمانی که پدرش رهنی سمت غرب تخفیف طلا و جواهر و وام در 16th خیابان رفت تا در شعله های آتش.

کوهن فکر می کند او را شانس بدتر مه 31, اگر نه برای روابط خود را.

او در کار بود که آن روز صبح در کلیمت رهنی خاموش ریور اوکس درایو زمانی که او یک تماس از یک مشتری هشدار او غارتگران بودند شکستن به فروشگاه در نزدیکی بازار و گفتن او را که او نیاز به خارج شدن از وجود دارد.

به جای ترک کوهن گفت که او و کارکنان خود را برداشت اسلحه برای محافظت از فروشگاه.

“من تا به حال تفنگ ساچمه ای. من تا به حال تفنگ,” او گفت:. “در ضمن بچه ها من در تماس هستند و فریاد که من کردم را ترک کنند. من را ترک کنند.”

کوهن گفت: زنگ شرکت نامیده می شود در 1 p. m. به هشدار او را به یک استراحت در شیکاگو فروشگاه در نزدیکی 90هفتم و تجاری که بسته است در روزهای یکشنبه.

دوربین های امنیتی تصویری بعدها نشان می دهد دو مرد لگد زدن شیشه ای در درب جلو در ثانیه به عنوان ده ها تن از دیگران ریخت داخل پشت سر آنها.

“آنها به دنبال طلا و جواهر, تلویزیون, بازی های ویدئویی کنسول های پایان بالا ابزار و پول نقد. هر چیز دیگری آنها به سمت چپ” کوهن گفت.

در کلیمت کوهن هم یکی دیگر از هشدار تماس از کسی که به او می گوید او را به رسمیت نمی شناسد.

او گفت: “آنها در حال رفتن به در آمده و آنها در حال رفتن به شما را بکشند. آنها در حال رفتن به در آمده که آیا شما وجود دارد یا نه” کوهن گفت.

این بار او با توجه به پیام.

“این ایده از صدمه زدن به کسی یا کشتن کسی بیش کالا که من بیمه برای آن حس را ندارد. بنابراین من سمت چپ. من در زمان چند چیز با من است. کارکنان من به دنبال من خانه را به مطمئن شوید که من به خانه خوب” کوهن گفت.

به زودی پس از او سمت چپ, زنگ شرکت هشدار داده او را به یک استراحت در آن وجود دارد بیش از حد. در هر دو مورد تماس های مکرر به 911 بدون جواب رفت.

کوهن گفت: بیمه باید پوشش بسیاری از ضرر و زیان خود را, اما آن را نمی خواهد کمک به زنی که در روز بعد امید به نجات او pawned کامپیوتر تنها به یاد بگیرند که آن را به حال شده است به سرقت رفته است. کوهن می تواند پرداخت به جای کامپیوتر, اما نه عکس های خانوادگی او ذخیره شده بر روی آن.

از من خواسته کوهن اگر او را دیدم آن را در حال آمدن است.

“من می دانم آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ هیچ. بله من تو را دیدم آن را در حال آمدن است. غنی در حال گرفتن غنی تر و فقیر ماندن همان.”

در این رابطه آن را بدتر از سال 1968.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de