تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس در ادامه از دور سمت جنوب به حومه

صدها نفر از تظاهرکنندگان راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق کنون سمت جنوب در روز یکشنبه به فشار برای تغییرات در قانون فدرال برای تقویت پلیس شفافیت و پاسخگویی در پی افسر-درگیر قتل جورج فلوید.

Sean هوارد که مشورت برای جنوب روستاهای حومه از رابینز و متسن و قبلا به عنوان سخنگوی هاروی اداره پلیس به سازماندهی یکشنبه مارس در کنار اسقف لری اسب یورتمه رو شیرین روح القدس کلیسا از شیکاگو و دیگر رهبران جامعه. هوارد گفت: هدف از این اعتراض بود که به طرفداری از یک سیاست عمومی در پلیس در آمریکا است.”

“ما می خواهیم به تجدید نظر در قوانین فدرال پوشش زمانی که افسران پلیس می تواند شارژ برای نیروی بیش از حد و اینکه آیا آنها می توان شکایت کرد و برای چنین رفتار” هوارد گفت.

این رویداد سازمان خواست آن نشان دادن صلح آمیز باقی می ماند و چشم پوشی از هر گونه مخالفان در طول صفوف از 111هفتم و خیابان و غربی خیابان به کوه امید گورستان 115هفتم و خیابان و Fairfield, خیابان بود که با صف افسران و رهبری یک پلیس شیکاگو SUV و چهار hearses. برخی از راهپیمایان انجام تابوت.

Trotter گفت: این یک نمایش نمادین.

صدها نفر از مردم آوریل از مورگان پارک در دور سمت جنوب در شنبه 7 ژوئن 2020 — برخی از حمل تابوت خالی — به تماس پایان دادن به خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.
پت Nabong/آفتاب نیوز

“ما نمی تواند ایستاده به رفتن به یکی دیگر از مراسم تشییع جنازه و دیگر دفن یکی دیگر از سیاه و سفید مردی که بی گناه بود و یا کشته شدن توسط یک دیوانه سفید پلیس” اسب یورتمه رو گفت.

برای بیش از یک هفته از فعالان و روزمره ساکنان در منطقه شیکاگو و در سراسر کشور به خیابان آمده اند به تقاضای اصلاحات فشار رهبران پال خواستار قطع بودجه دولت های محلی و ادارات پلیس تماس گرفته و برای اقدام تنبیهی گرفته شود در برابر ماموران در مواجهه با اتهامات سوء رفتار.

اعتراض هفته گذشته در این حلقه که برگزار شد در پاسخ به Floyd به قتل در مینیاپولیس مجموعه ای خاموش موج تخریب و غارت پس از تظاهرکنندگان در درگیری با ماموران.

هوارد در یکشنبه خواستار ممنوعیت در سراسر کشور در chokeholds ایجاد یک پلیس ملی سوء رجیستری پایان دادن به “بدون دست کشیدن از” حکم در موارد دارو و استقرار مجازات به عنوان یک جرم فدرال.

قبل از روز یکشنبه آوریل, کمدین دیمون ویلیامز ارائه به روز رسانی در مورد وضعیت پسرش که مجروح شد اوایل هفته در حالی که در بازداشت اعتراض در هاید پارک در کنار شاعر مالکوم لندن و دیگر فعالان.

ویلیامز پسر که سهام به نام او گفت که او ناودان بر روی سر خود را در حالی که بازداشت شد و ماموران با استفاده از زانو های خود را به فشار بر روی گردن خود را شبیه به حرکت که منجر به Floyd مرگ است. ویلیامز اشاره کرد پسرش در بیمارستان بستری شد شنبه شب پس از تجربه نشانه های سازگار با تصادم.

“ما در حال صحبت کردن به اداره پلیس. شما یک گروه نه زور. بیایید نگاهی به زور از آن به دلیل نیروی بیش از حد یکی از مسائل اصلی که ما در اینجا در مورد” ویلیامز گفت. “شما نباید ضرب و شتم و لگد و stomped در خیابان اگر دشنه تمام شده در اتومبیل خود را و یا اگر شما از دست رفته یک نور قرمز و یا شما ساخته شده به نوبه خود اشتباه است.

“که به دلیل ضرب و شتم و یا به زندان گرفته شده با زور.”

در اعتراض شهردار لری Lightfoot اعلام کرد: 9 بعد از ظهر سراسر شهر بود منع رفت و آمد او در جای خود قرار داده و در میان شهر متلاطم ناآرامی های اجتماعی برداشته شده بود پس از موج از صدمه به اموال و غارت فروکش کرد. در همین حال تظاهرات علیه خشونت پلیس ادامه یافت.

در علاوه بر این به دیگر تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر شهر یکشنبه سیاه و قهوه ای و سخنرانان در مرکز صحنه در ماه مارس از طریق مرفه اکثریت سفید در حومه شمالی از, Highland Park.

ماه مارس از طریق چند بلوک از حومه به مرکز شهر منطقه شامل یک دوره سکوت در حالی که گرفتن زانو در خیابان مرکزی در حافظه فلوید. راهپیمایان تقریبا همه آنها سفید شعار “black lives matter” را به عنوان آنها راه می رفت و از غروب جنگل پارک.

معترضان در هایلند پارک را یک زانو به افتخار جورج فلوید در شنبه 7 ژوئن 2020.
لین شیرین/آفتاب نیوز

مارلینا Jayatilake صاحب عشق که ادویه و چای یک فروشگاه واقع در حومه شهر بود که در میان سخنرانان در این تجمع در پارک.

“من نفرت با استفاده از اصطلاح سفید, اما من می خواهم به آن می گویند” Jayatilake گفت. “مردم سفید دارای امتیاز است. استفاده از این امتیاز است.

“خشونت پلیس باید پایان یابد. سکوت به معنی رضایت است.”

Dolan که بزرگ شد در هایلند پارک و در مجاورت Highwood خواست سفید شرکت کنندگان را در آغوش و درک حرکت آنها در حال گرفتن است.

“روند خود را سفید امتیاز” Barraza گفت. “ما نمی نیاز به فضاهای امن. ما باید شجاع فضاهای که پرورش ناراحت کننده dialogue ناراحت کننده و گو است که به عمل منجر شود که منجر به تغییر.

“گوش دادن به دنبال درک و عمل می کنند. ما در حال رفتن به ما را حل کند نژادی مسائل یک شبه.”

کمک: لین شیرین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im