مردم در حال حرکت از جمله مهره های بازی دومینو پیتزا, Bacardi, LadBible و Premiership Rugby

این هفته شاهد موج دیگری از قرار ملاقات و خروج در مارک های صاحبان رسانه ها و سازمان های. درام گرد است تا کلید حرکت از EMEA, APAC و آمریکای شمالی در مناطق زیر.

این هفته شامل حرکت از Bacardi, domino’s Pizza, LadBible گروه دویچ نیویورک VMLY&R و ابتکار است.

پیتزا دومینو

Domino’s Pizza UK در شکار برای یک نام تجاری رئیس پس از خروج از آن اولین افسر ارشد بازاریابی امیلی سامر تنها پس از هفت ماه ، هر صندلی داغ خواهد بود در مواجهه با احیای فروش شرکت در یک بسیار شلوغ غذای آماده در بازار و پرورش تجاری در برابر یک پس زمینه در حال انجام عملیاتی مسائل.

Bacardi

Bacardi منصوب کتی پارکر به عنوان افسر ارشد بازاریابی برای حق بیمه خود را, Patron tequila و غاز خاکستری ودکا. وظیفه رانندگی استراتژی جهانی پارکر می رسد در نوشیدنی با نام تجاری زیر یک طلسم در رقبای Diageo.

جونز Knowles Ritchie

جونز Knowles Ritchie منصوب شده است Sedef Onar به عنوان اولین-جهانی تا کنون ارشد استعداد افسر. در این نقش Onar همکاری را با جهانی رئیس exec مرد لمبرت و جهانی رئیس خلاق افسر Tosh سالن. او وظیفه شده است با کمک این سازمان را بیشتر استراتژیک, بلند مدت, مشاهده در استخدام آموزش و توسعه استعداد.

VMLY&R

VYMLY&R استخدام Metzti Bryan-فسنو به عنوان اولین مدیر عملیات به کار از نزدیک با رئیس exec جاستین Pahl و مدیر خلاق افسر لوران سیمون. Bryan-فسنو پیوست از BBC خلاق که در آن او بود سر از مدیریت پروژه.

Talon, هوای آزاد,

Talon, هوای آزاد, تا به معرفی یک بخش در فرانکفورت انتصاب Winfried کارست به سرب به عنوان مدیر عامل. کارست است وظیفه رانندگی کسب و کار در آلمان قاره اروپا و بین المللی صرف سراسر Talon شبکه.

تجارت میز

تجارت میز منصوب پاتریک مورل به عنوان مدیر استراتژیک ناشر و تلویزیون های توسعه است. او است که بر اساس آن دفتر لندن و گزارش به دیو کاستی مدیر کل موجودی EMEA.

LadBible گروه

قبلا Omnicom رسانه سر کالین Gottlieb به عضویت LadBible به عنوان رئیس آن رشد افسر. انتصاب بخشی از یک حرکت توسط ناشر به تنوع درآمد خود را.

این لیت آژانس

این لیت آژانس ارشد exec از ویولن سل سیگنال جان رولی است قدم از تمام وقت خود را حواله به تبدیل شدن به یک ارشد غیر مدیر اجرایی با ویولن سل را ادینبورگ بر اساس سازمان.

موتور

موتور بریتانیا منصوب ویلیام Lidstone به عنوان رئیس رشد افسر به شکل بخشی از مدیریت اجرایی خط که به استقبال یک قایق چشمگیر, استخدام های جدید در سراسر 2019. Lidstone می پیوندد از Publicis Groupe جایی که او مشتری جهانی سرب و روی مک دونالد در سراسر 29 بازار.

جهانی

Jonathan Lewis اتحاد چپ جهانی به عنوان مدیر اجرایی آن, هوای آزاد, عملیات. او بنیانگذار, هوای آزاد, Plus.

لیگ برتر راگبی

رئیس سابق ارتباطات بازاریابی افسر UKTV, Zoë Clapp, است, به پیوستن به لیگ برتر راگبی خود را به عنوان افسر ارشد بازاریابی. علامت Brittain نیز به عنوان رئیس تجاری افسر.

Wunderman تامپسون

تامارا اینگرام را ترک کرده است نقش خود را به عنوان صندلی Wunderman تامپسون. قبلا جی والتر تامپسون جهانی رئیس exec, Ingram شد صندلی پس از ادغام با Wunderman.

McCann لندن

Wieden+Kennedy لندن طراحان راشل Shaughnessy و دن نوریس در حال پرش به کشتی به McCann لندن به عنوان مدیران خلاق.

هلو

هلو منصوب بن Regensburger, formelry مدیر عامل در SevenOne رسانه به عنوان رئیس exec.

دایره درونی

رئیس سابق بازاریابی در معاون بنلوکس Sanneke Boesveldt منصوب شده است به عنوان درون دایره افسر ارشد بازاریابی. این حرکت بخشی از گسترده تر استراتژی رشد برای کسب و کار.

Zilliqa

Zilliqa منصوب شده است Colin مایل به عنوان رئیس بازاریابی. او قبلا معاون فروش و بازاریابی در Minimov و InternetQ.

Wunderman تامپسون

Wunderman تامپسون منصوب ساندرا جین به نقش مدیر خدمات مشتری در هنگ کنگ است. Gin شده است وظیفه رانندگی رشد برای آژانس مشتریان کلیدی است.

72andSunny سیدنی

ویتنی زالزالک ترویج شده است به سر تحویل در 72andSunny سیدنی. او برای اولین بار به عضویت آژانس در سال 2017. در طول این زمان او منجر شده است برای تحویل به مشتری شرکت همکاران.

هندسه

هندسه ترویج هری بیلی به رئیس exec از هنگ کنگ و تایوان است. او اخیرا مدیر عامل هندسه تایوان.

ابتکار

جف فرانکو بوده است به نام سر ابتکار سنگاپور و منطقه ای شریک مدیریت ابتکار APAC. در نقش جدید خود او مسئول خواهد بود رانندگی رشد دستور کار ابتکار سنگاپور.

Omnicom گروه رسانه

Omnicom گروه رسانه ای ترویج کلودین Kwek به رئیس exec از عملیات خود را در چین برای اولین بار پس از پیوستن به این گروه به عنوان افسر ارشد عامل در مارس 2019.

Deutsch نیویورک

Husani Oakley شده بالا به افسر ارشد فناوری در Deutsch, New York. نقش شده است و دوباره پس از آن بود elimated سه سال پیش زمانی که ترور اوبراین پایین پا.

کشورهای مشترک المنافع//McCann

کشورهای مشترک المنافع//McCann ترویج تامارا Gumz به مدیر خلاق در آن شورلت حساب خلاق duo مارگریت Adragna و راشل Schusterbauer شده اند ارتقا به مدیران خلاق دیجیتال.

چسب IQ

چسب IQ است تقویت رهبری آن تیم است. Noel Artiles اتحاد پیوست و به عنوان مدیر خلاق اجرایی Suzyelle Da Silva می آید در هیئت مدیره به عنوان رئیس عملکرد بازاریابی و گرگ Cordaro می پیوندد که از استراتژی است.

Oberland

سوفی فورمن ترویج شده است به مدیر خلاق در Oberland پس از پیوستن به اصل در سال 2018 است.

تعفن Studios

تعفن Studios ترویج Jacinte Faria به مدیر عامل در لس آنجلس ، او ابتدا در هیئت مدیره در سال 2015 برای کمک به باز کردن لا ،

می خواهید برای دریافت به زندگی حرفه ای خود را در حال حرکت است ؟ Follow @TheDrumJobs برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im