مردم در حال حرکت از جمله Harrods, Debenhams, ITV, Channel 4 و GroupM

این هفته شاهد موج دیگری از قرار ملاقات و خروج در مارک های صاحبان رسانه ها و سازمان های. درام گرد است تا کلید حرکت از EMEA, APAC و آمریکای شمالی در مناطق زیر.

این هفته شامل حرکت از Harrods, Debenhams, ITV, Channel 4, GroupM و Dentsu Aegis شبکه.

Debenhams

Debenhams امیدوار است برای قرار دادن اخیر travails بصورتی پایدار و محکم در پشت آن با انتصاب Andrea Abbis به عنوان آن جدید عملیات بازاریابی مدیر از 9 مارس. Abbis گزارش به طور مستقیم به تازگی نصب شده افسر ارشد بازاریابی ابیگیل کمبر.

Harrods

پسر Cheston ترک نقش خود را به عنوان مشارکت مدیر در Harrods در پایان ماه مارس. Cheston اول پیوست کسب و کار بیش از 16 سال پیش برای ایجاد Harrods’ اولین رسانه فروش را بدست آورد. او را ترک کسب و کار به تمرکز بر روی فرصت های جدید به عنوان یک مشارکت مشاور و جایگزین خواهد شد توسط Alex Unitt که می پیوندد Harrods از Conde Nast.

ITV

ITV استخدام Rhys McLachlan به عنوان مدیر تبلیغات پیشرفته. McLachlan قبلا رئیس تلویزیون جهانی استراتژی در Amobee جهانی تبلیغات دیجیتال تکنولوژی شرکت با آنها ITV امضا منحصر به فرد در انگلستان و ایرلند صدور مجوز توافق با سال گذشته است.

کانال 4

کانال 4 منصوب شده است Bede مک کارتی به عنوان رئیس محصول 4. گزارش به رئیس محصول افسر دیو کامرون Bede خواهد بود مسئول برای ایجاد کانال 4 دیجیتال محصول تجربه در تمام 4 به منظور درایو اضافی مصرف به عنوان بخشی از کانال ماموریت برای سرعت بخشیدن به دیجیتال رشد.

بروکلین برادران

بروکلین برادران منصوب شده است لکس پایین به عنوان مدیر خلاق. پایین حرکت می کند از خاکستری لندن جایی که او برگزار شد و همان نقش است. در نقش جدید خود پایین خواهد نقش کلیدی در شکل گیری خلاق خروجی در سراسر سازمان حساب خواهد شد و گزارش به مدیر اجرایی خلاق, Simon Poett.

GroupM

GroupM منصوب کارن Blackett به عنوان آن انگلستان رئیس exec به عنوان تام جورج مراحل را از نقش او برگزار کرده است پس از سال 2018 است. Blackett منجر خواهد شد GroupM عملیات در این کشور علاوه بر نقش خود به عنوان WPP را در بریتانیا کشور مدیر.

VMLY&R

VMLY&R منصوب آدم نوئل به عنوان شریک خلاق در VMLY&R لندن است. Noel گزارش به لندن مدیر ارشد خلاق افسر لوران سیمون.

Simplyhealth

Simplyhealth منصوب Chrissy Fice به عنوان مدیر بازاریابی. در نقش Fice تمرکز بر تعریف و ارائه بازاریابی و استراتژی نام تجاری برای شرکت و همچنین رانندگی رشد فروش و ارزش مشتری.

AnalogFolk

AnalogFolk آمستردام ترویج Carren اوکیف به عنوان مدیر اجرایی خلاق. در نقش جدید اوکیف خواهد بود خلاق منجر به AnalogFolk را Nike کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان هر دو جانی واکر و Tommy Hilfiger حساب. او قبلا مدیر اجرایی خلاق خود را برای ما عملیات.

فرقه

فرقه منصوب شده است هوگو ایر-Varnier به عنوان اولین مدیر ارتباطات. در موقعیت جدید او را به کار در کنار فرقه بنیانگذاران CCO گربه ترنر و CSO Bridey Spotter برای راه اندازی یک اختصاص داده شده ارتباطات را بدست آورد.

TVSquared

TVSquared منصوب شده است رئیس سابق درآمد افسر و معاون اجرایی رئیس جمهور, Jo Kinsella به عنوان رئیس جمهور. در این نقش Kinsella منجر خواهد شد TVSquared جهانی تجاری نمونه کارها از جمله مشتری روابط و همکاری های استراتژیک در سراسر تبلیغات اکوسیستم.

20something

20something خود را گسترش داده ارشد تیم با پنج استخدام های جدید. الیوت استار اتحاد پیوست به سرب موجود در آن, خلاق, منابع, Fran Docx گرفته در مورد نقش به عنوان استراتژی مدیر ساموئل Guillotel به عنوان مدیر هنری هانا جونز-والترز به عنوان مدیر کسب و کار و کیسی Highfield به عنوان طراح.

این Hoffman آژانس

این هافمن به ملاقات توماس Franky به عنوان مدیر کل از آن اندونزی ، او می پیوندد آژانس از بخت روابط عمومی که در آن او به عنوان مدیر عامل برای مدت چهار سال.

جنس زنبق و سوسن سنگاپور

جنس زنبق و سوسن سنگاپور منصوب اندی کنز به عنوان مدیر عامل (MD). او گزارش خواهد شد به استیو بل, جنس زنبق و سوسن ” اروپا رئیس exec. فعلی MD Sorcha جان در حال حاضر سر تا Iris استراتژی آینده در APAC – جدید جهانی و انضباط متمرکز در دراز مدت تحول شیفت.

VMLY&R

VMLY&R منصوب مرد Futcher به عنوان مدیر خلاق اجرایی VMLY&R سنگاپور. Futcher خواهد شد کار با VMLY&R رهبران در سازمان ارکان کلیدی تمرکز بر تجارت اطلاعات و بینش به ساخت راه حل های خلاق. قبل از پیوستن به VMLY&R, Futcher شد مدیر خلاق در M&C ساعتچی سیدنی.

AXA سنگاپور

AXA بیمه سنگاپور منصوب Julien Callard را در نقش جدید مدیر عامل خرده فروشی و سلامت. در این تازگی گسترش نقش, Callard منجر خواهد شد خرده فروشی و سلامت کسب و کار استراتژیک واحد با مسئولیت رانندگی ادامه داد: رشد AXA برای کسب و کار خرده فروشی و سلامت کسب و کار.

عیار تایوان

عیار تایوان ساخته شده است که دو تبلیغات در رهبری آن تیم است. فعلی مدیر کل عیار, تعاملی, جی جی لو ترویج شده است به مدیر عامل عیار تایوان. بیشتر Morre لیانگ موجود رئیس مشتری افسر ترویج شده است به مدیر کل.

Starcom

سابق Red Rooster رئیس exec, نیک, Keenan است منجر به تهران Starcom استرالیا در همان نقش است. Keenan است که مصرف بیش از توبی باربور است که بازیگری در این نقش از آنجا حرکت خود را برای تبدیل شدن به رئیس exec از Publicis رسانه ANZ.

برنج

برنج استخدام شارلوت فرار به حساب مدیر. قبل از برنج قهوهای مایل به زرد چراغ Ogilvy خبر روابط عمومی تیم در یانگون میانمار که به او کمک کرد شروع در سال 2012.

تلافی

تلافی منصوب فرد شوستر به عنوان رئیس اجرایی اداره عملیات افسر. در نقش جدید خود او خواهد بود مسئول برای مدیریت پیاده سازی و یکپارچه سازی جدید عملیات فرآیندهای صنایع دستی و معیار کیفیت در سراسر بیش از 68 دفاتر در 48 کشور جهان است.

استراتژی استرالیا

Nerida مورفی اتحاد پیوست جهانی با نام تجاری استراتژی شرکت به عنوان استرالیا شریک خلاق. مستقر در سیدنی او همچنین همکاری با نیوزیلند و ژاپن و سنگاپور هاب در شبکه.

72andSunny

72andSunny اعلام کرد که جهانی افسر ارشد عامل و شریک اوین Shutt شده ارتقا به مدیر ارشد اجرایی. با ارتقاء مت جارویس می شود با همکاری رئیس شرکت جهانی.

به عنوان اولین کارمند 72andSunny در سال 2004 Shutt دارای نقش حیاتی در شکل گیری موفقیت این شرکت در طی 15 سال سابقه.

Zambezi

Zambezi ترویج جیل Burgeson به رئیس استراتژی افسر. او برای اولین بار پیوست Zambezi در سال 2018 به عنوان مدیر اجرایی استراتژی برند.

Studio71

Studio71 استخدام کریستین میسون به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از ما فروش. بر اساس Studio71 نیویورک, اتاق کار میسون گزارش به رئیس درآمد افسر مت کراولی و مسئول خواهد بود برای کسب درآمد از Studio71 حق بیمه با نام تجاری ایمن رسانه ها ارائه شده است.

دروازه

دروازه نیویورک به نام بری Moran به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور, مدیر توسعه کسب و کار. مورن خواهد بود مسئول برای آژانس و همچنین به عنوان دروازه Media Group.

Dentsu Aegis شبکه ما

Dentsu Aegis شبکه خورند رهبری آن تیم با سه c-suite قرار ملاقات. ناتان کارور ترویج شده است به افسر ارشد فناوری Akash Jairath شده بالا به رئیس داده ها افسر و کریستینا محبی (نقل مکان کرد تا به رئیس برنامهای افسر.

R&R همکاران

R&R همکاران اعلام کرد که کایل کورتیس است دوباره به عنوان رئیس جمهور از سالت لیک سیتی ،

کاکتوس

کاکتوس ایجاد یک جدید در سطح ارشد و موقعیت و منصوب صنعت-رهبر جف گراهام به عنوان رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر. در این موقعیت جدید گراهام نظارت روز به روز عملیات و مستقیم توسعه کسب و کار.

گراهام می پیوندد کاکتوس از Barkley, جایی که او معاون ارشد رئیس جمهور, مدیر عامل پیشرو آژانس کلرادو ،

می خواهید برای دریافت به زندگی حرفه ای خود را در حال حرکت است ؟ Follow @TheDrumJobs برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im