این هفته شاهد موج دیگری از قرار ملاقات و خروج در مارک های صاحبان رسانه ها و سازمان های. درام گرد است تا کلید حرکت از EMEA, APAC و آمریکای شمالی در مناطق زیر.

این هفته شامل حرکت از John Lewis, Premier Inn, لگو, WPP و مولر.

لگو آژانس

لگو آژانس ایجاد کرده است یک رهبری جهانی ساختار زیر یک میزبان از ارشد استخدام, هر دو در مرکز و سراسر آن منطقه هاب.

رهبری جهانی قرار ملاقات شامل پیت جانسون به عنوان رئیس آفرينش; Claire میلر به عنوان رئیس استراتژی; Julie Regis که پیوست و به عنوان رئیس بازار جهانی شریک روابط در ماه سپتامبر و پسر بینگهام به عنوان مدیر خلاق که آغاز شده در اکتبر 2019. Sidsel نومن اندرسن همچنین می پیوندد تیم جهانی به عنوان کسب و کار تحول مدیر.

John Lewis

کریگ Inglis طولانی خدمت epolicy از John Lewis’ افسانه ای تبلیغات مجموعه ای ترک ماه آینده. خبر می آید به عنوان یک ضربه عمده به یک تیم بازاریابی در حال حاضر سوال که چه آینده پس از ورودی ‘سر با نام تجاری’ به صورت مشارکت رفتگان حتی قبل از شروع.

Premier Inn

Premier Inn استخدام تامارا اشتراوس به عنوان نام تجاری مدیر بازاریابی آن را به عنوان آغاز می شود که شکار برای یک آژانس تبلیغاتی. اشتراوس بود تا زمانی که به تازگی سرپرست موقت بازاریابی برای هتل هیلتون.

مولر

مولر ماست & دسر منصوب کرده است مایکل Inpong به عنوان مدیر استراتژی برای کمک به سرعت بخشیدن پایدار و رشد سودآور. نقش جدید نشسته در کنار او در حال حاضر مسئولیت به عنوان افسر ارشد بازاریابی.

ساعتچی & ساعتچی

ساعتچی & ساعتچی لندن منصوب شده است اندرو کی به عنوان شریک مدیریت در آن BT حساب. کی طول می کشد در نقش جدید پس از سه سال به عنوان مدیر عامل در BETC.

WPP

رئیس سابق exec از Sainsbury Argos جان راجرز اتحاد پیوست WPP به عنوان رئیس امور مالی خود را تعیین. راجرز موفق خواهد شد پل ریچاردسون.

MullenLowe گروه انگلستان

MullenLowe گروه UK اجرایی شریک فیل Rumbol تنظیم شده است به ترک پس از رهبری این سازمان را در دستور کار رشد دو و نیم سال است.

Rumbol پیوست MullenLowe گروه پس از آژانس به دست آورد و مستقل خلاق, فروشگاه 101 در ماه اوت سال 2017. او را رسما ترک MullenLowe گروه انگلستان در پایان ماه مارس.

تپه+Knowlton استراتژی

تپه+Knowlton استراتژی (H+K) منصوب شده است جیمی Corr به عنوان مدیر ورزشی آن بخش در انگلستان است. خبرنگار از نزدیک کار خواهد کرد با چارلی مورگان به طور کلی مدیر عامل H+K انگلستان فن آوری ورزش و سرگرمی تیم ساختمان هم افزایی در سراسر سه رکن عمل و تمرکز بر روی علامت های تجاری است که نشستن در آن تقاطع.

VMLY&R

داگ Fridlund و Mikael Alcock, BBH تیم خلاق است که مشغول به کار در آئودی را دلقک, آگهی, است, به پیوستن به VMLY&R. آنها را تحت رهبری رئیس خلاق افسر لوران سیمون. این خبر به دنبال ارتقاء Tamryn کر به مدیر خلاق در هفته گذشته.

HuffPost

جس Brammar شده است به نام editor-in-chief of HuffPost UK. او شده است با سرپرستي تیم از سردبیران و کارکنان نویسندگان در لندن و فراتر از آن.

Croud

سابق رئیس exec از Dentsu Aegis شبکه جری Buhlmann اتحاد پیوست Croud به عنوان غیر اجرایی رئیس. Buhlmann تمرکز خواهد بود برای حمایت از مدیریت و هیئت مدیره از Croud و سرعت بخشیدن به آژانس جهانی رشد.

Ogilvy

Ogilvy اعلام کرده است انتصاب ارشد در سراسر رهبری آن در منطقه است.

نی Collins منصوب شده است رئیس خلاق افسر آسیا Kainaz Karmakar, Harshad by sat و Sukesh نایاک شده اند ارتقا به همکاری مدیر خلاق افسران برای Ogilvy هند و سارا-لیت ایزارد بازگشت به شبکه به عنوان منطقه ای اجرایی مدیر خلاق.

کریس رایلی ترویج شده است به گروه رئیس سنگاپور و مالزی Nizwani Shahar منصوب شده است به عنوان رئیس اجرایی برای Ogilvy ویتنام شان پالمر ترویج شده است به مدیر کل هندسه Ogilvy ژاپن و رمینگتون جی اتحاد دوباره پیوست شبکه به عنوان رئیس تحویل افسر شرق آسیا است.

Clemenger BBDO

Clemenger BBDO ملبورن منصوب کرده است لی اگان به عنوان مدیر خلاق. اگان می پیوندد از ناهنجاری در نیویورک است. بیش از در سیدنی Clemenger BBDO استخدام Brona Killkelly به عنوان ارشد برنامه ریز.

Facebook

Facebook تبدیل شده به سابق Eventbrite افسر ارشد بازاریابی برایان ایروینگ به عنوان سر خود را از آر/VR محصول بازاریابی اجتماعی رسانه های غول پیکر, به دنبال دو برابر کردن آن در اوایل سرب در بخش پیگیری آن اظهار داشت: هدف از رسیدن به 1 میلیارد واقعیت مجازی کاربران است.

Vizio

Vizio استخدام آدم برگمن به عنوان معاون رئیس جمهور تبلیغ فروش. برگمن خواهد بود مسئول برای جعل خرید-سمت روابط و رانندگی Vizio را تبلیغات مستقیم به تلویزیون آگهی خرید و فروش کسب و کار.

GoFundMe

پس از 12 سال در حال اجرا شرکت رئیس exec تیم Cadogan ترک OpenX برای تبدیل شدن به رئیس exec از GoFundMe. او را جایگزین OpenX جمهور, جان Gentry.

Leo Burnett

لئو برنت شیکاگو استخدام آدریانو Matos به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور/اجرایی مدیر خلاق. Matos شد اخیرا رئیس خلاق افسر در خاکستری برزیل. او منجر خواهد شد آژانس کار در MillerCoors و Facebook Messenger حساب.

Wieden+Kennedy

Wieden+Kennedy اعلام کرد انتصاب جس منسی به عنوان مدیر عامل از پورتلند ،

62Above

62Above استخدام گرگ کارسون به تازگی ایجاد شده نقش رئیس جمهور. در این نقش کارسون خواهد شد با تمرکز بر هدایت آژانس خلاقانه و استراتژیک.

FCB برزیل

فابیو فریتس خواهد شد و در حال حاضر سر به تازگی ایجاد شده رشد بخش را به عنوان رئیس جمهور رشد افسر. پس از روی لئامت دادن در FCB لیسبون در پرتغال, پابلو Manzotti فقط بازگشت به FCB برزیل به عنوان مدیر خلاق.

ایالات جمعی

ایالات جمعی اعلام کرد که دیجیتال و خلاق مدیران فرانسیسکو ‘انجام’ De La Torre و سانتوس Enriquez پیوست جمعی به عنوان دانشیار مدیر خلاقیت و مدیر هنری بود.

می خواهید برای دریافت به زندگی حرفه ای خود را در حال حرکت است ؟ Follow @TheDrumJobs برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im