داروساز, کشور, موسیقی, خواننده, کشته در تصادف به یاد شور و شوق و ایمان

Category: سانتایمز Comments: No comments

لیندزی Lagestee راه رفتن به کوه گرین نوار برای انجام با کشور گروه در روز ولنتاین که او زده بود ،

او سه روز بعد.

یک داروساز حرفه ای Lagestee, 25, یک عضو موسس گروه دیکسی له که در آن Facebook صفحه به یاد اواخر خواننده به عنوان داشتن “صدای زیبا.”

“لیندزی گرامی هر لحظه در صحنه و قرار دادن او قلب و روح به هر آهنگ …هر عملکرد” پست توسط گروه بخوانید.

“بالاتر و فراتر از زیبا صدای لیندزی فقط تا به حال یک راه اتصال با هر مخاطب می روم تاثیر ماندگار. نه تنها او را یک عملکرد شگفت انگیز اما پس از هر نشان می دهد لیندزی خواهد آمد خارج از صحنه نمایش را هم برای دیدار با هر کسی که می خواستم بگم سلام نگاهی به تصاویر و ایجاد دوستی.”

Lagestee شد برخورد با یک خودرو در 3800 بلوک غرب 111هفتم خیابان فقط قبل از 7:30 p. m. on Feb. 14 کشته شده است. او و گروه برنامه ریزی شده بود به انجام آن شب در Firewater سالن کمتر از نیم بلوک غرب که در آن او زده شد.

پلیس شیکاگو گفت: 75 سال در پشت چرخ ذکر شده بود برای عدم عملکرد به یک عابر پیاده در جاده. CPD عمده حادثه تحقیقات واحد است که هنوز بررسی.

Lagestee مورد مطالعه در Lewis دانشگاه قبل از درآمد او دکترای داروسازی از دانشگاه غرب میانه در سال 2018 است. او فقط شروع به یک کار جدید در PharmScript یک داروخانه در جنوب غربی حومه بورر ریج دو هفته پیش با توجه به مادرش, لیندا Lagestee.

او دارویی حرفه ای شروع زود هنگام — قبل از او فارغ التحصیل دبیرستان. او جد بزرگ متعلق به یک زنجیره ای از فروشگاه های مواد غذایی — که شامل داروخانه — در حومه جنوب و لیندزی Lagestee شد یک تکنسین داروخانه در سن 15 سالگی مادرش گفت:.

“او می دانست که هر دارو. او یکی از بهترین” مادر او گفت:. “او تا به نجات بسیاری از زندگی است.”

موسیقی دیگری بود ثابت در زندگی او مدتها قبل از تاسیس دیکسی دین له. لیندزی Lagestee در زمان درس پیانو برای 12 سال و سنگ در گروه کر. پدر او کمک کرد تا معرفی او به آثار Kenny Rogers و الویس پریسلی. مادرش می خواند به او “هر روز از او متولد شد.”

“و سپس او رفت و خط, رقص, و سقوط در عشق با موسیقی کشور” مادر او گفت:. “او می خواست به آواز خواندن بسیار بد است.”

این Firewater سالن 3908 W. 111th سنت
سام چارلز/آفتاب نیوز

در یک پست در آن Facebook صفحه Dixie له گفت: این گروه انجام شده است بیش از 250 بار از زمان آغاز آن در سال 2015.

هفته گذشته بیش از شده است دشوار است برای خانواده اش اما لیندزی Lagestee را ایمان به خدا کمک کرده کسل کننده درد.

در این روز پس از لیندزی Lagestee مرگ خواهرش رو به ماشین و وصل تلفن خود را به گوش دادن به رادیو اینترنتی پاندورا به عنوان او سوار. به زودی پس از لیندا Lagestee گفت: کمکی, کابل, کار متوقف شد و ماشین رادیو روشن به صورت تصادفی توقف در 97.9 FM یک مسیحی ایستگاه موسیقی. اولین آهنگ به بازی بود “من به شما کنترل” توسط Tenth Avenue North.

“این گفته [ما] که او با انجام این زندگی و این که او با خدا” لیندا Lagestee گفت. “و این تنها راهی است که من می تواند به توقف گریه و که من می توانم به خواب رفتن … آن را می گوید که او می تواند او را ترک داراییهای دنیوی و این که او را در یک مکان فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>