دکترا بخشی از Omnicom رسانه های گروهی منصوب شده است لوئیس Twycross-Lewis منجر به بینش در کشف آژانس متخصص داده بینش و علم بازاریابی تیم.

Twycross-Lewis, که بیش از 20 سال پژوهش رسانه تجربه می پیوندد از Wavemaker که در آن او به تازگی سر از تحقیقات کمی. او قبلا در IPC Media (در حال حاضر زمان Inc), آینه, گروه روزنامه ها و گرانادا.

گزارش به دکترا UK سر از کشف جرمی کوبنده, Twycross-Lewis خواهد بود مسئول برای طراحی ابتکاری جدید بینش خدمات و حصول اطمینان از این سازمان برنامه ریزی استراتژیک دارای قوی ترین و تازه ترین بینش.

Twycross-لوئیس گفت: “دکتری فرهنگ و اخلاق چلنجر-فکر کردن به مصرف کننده و بازار درک در قلب خیلی از همه چیز آن را ندارد. من فوق العاده هیجان زده به بازی بخشی در حال توسعه دکترا را ارائه بینش و رانندگی نوآوری برای مشتریان ما”.

جرمی کوبنده دکترا از کشف گفت: “ما خوشحال که کسی از لوئیس را برجسته کالیبر و تجربه اتحاد پیوست ما منجر به بینش ما ارائه. شهرت او را در این صنعت به هیچ یک دوم است و او را مناسب مناسب برای PHD چلنجر اخلاق.”

// در این مقاله برجسته

دکترا UK

دکترا شناخته شده در سطح جهان به عنوان یک مبتکر در ارتباطات برنامه ریزی و خرید در سراسر, پخش, چاپ, دیجیتال, تلفن همراه, اجتماعی و ظهور رسانه ها و به عنوان بریتانیا ‘رسانه های آژانس از سال …

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im