نیکوکار در پاسخ به بحران با ارائه وعده های غذایی برای سالمندان


محتوای مقاله در ادامه

“دیروز وقتی که ما اعلام شد (ابتکار) من تا به حال یک دسته از دوستان من رفتن ‘ما می تواند کمک به ارائه?’ “او گفت:. “مردم واقعا می خواهید برای کمک به آنها واقعا می خواهید.”

62 سال Giustra موفق شده است در بسیاری از مناطق از سرمایه گذاری در سهام خصوصی به معدن و صنعت فیلم. او تلاش می کند به یک “رویکرد کارآفرینی” به دوستی با پیدا کردن پروژه هایی که “دستیابی به بیشترین رسیدن و یا تاثیر است.”

در کلمبیا برای مثال Giustra بنیاد در حال حاضر تغذیه ونزوئلا پناهندگان با مواد غذایی از کشاورزان کلمبیا که پایه و اساس بوده است بودجه.

“من ارائه کمک های مالی به, کمک های مالی برای خرید مواد غذایی از خود ما کشاورزان گروه به ارائه این وعده های غذایی,” او توضیح داد. “من فکر می کنم ما ارائه شده نزدیک به شش میلیون وعده های غذایی در سال گذشته, تغذیه چند صد هزار نفر است.”

[email protected]

Christine Chan of Savoury Chef Foods in Vancouver on April 7, 2020. Philanthropist Frank Giustra has donated money to pay for about 400 meals a day to be delivered to seniors in SROs over the next two weeks. For John Mackie story. Credit: Mike Bell/PNG [PNG Merlin Archive]
کریستین چان از خوش طعم آشپز مواد غذایی در ونکوور در 7 آوریل. مایک بل/PNG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im