دومنت گفت: PHS کارکنان خواهد شد کار بر روی زمین با حمایت از B. C. مسکن و پارک مدیره.

B. C. مسکن قرارداد PHS خدمات اجتماعی جامعه برای کمک به مقابله با بحران بی خانمانی در اوپنهایمر پارک.

پارک, رئیس هیئت مدیره Camil دومنت گفت: PHS کارکنان خواهد شد کار بر روی زمین با حمایت از B. C. مسکن و پارک مدیره.

“من در مورد آن بسیار خوشحال است زیرا آنها باید تخصص و چشم انداز است که من فکر می کنم متفاوت است از نهادهای دولتی” دومنت گفت. “آنها واقعا اختصاص داده شده و پرسنل متخصص است که می تواند صحبت می کنند زبان این محله و درک آنچه آنها نیاز دارند.”

دومنت گفت: PHS کارکنان در حال حاضر ایجاد روابط با مردم در پارک و درک درستی از وضعیت حاد.

“من فکر می کنم آن را واقعا یک گام مهم در آنچه که در اینجا اتفاق می افتد,” او گفت:. “این مهم است که مردم درک کنند که این مردم هستند که پشتیبانی شده در چند راه مختلف.”

این اردوگاه در پارک آغاز شد و در اکتبر سال 2018 با چند چادر و رشد به 200 چادر در اوایل ماه اوت 2019.

در ماه دسامبر پارک مدیره کارگردانی کارکنان برای شناسایی شخص ثالث سازمان به ارزیابی وضعیت و توصیه هایی را برای یک “decampment طرح” با خیال راحت به خانه حدود 40 نفر زندگی می کنند وجود دارد.

تانیا فیدر مدیر مسکن برای PHS گفت: جامعه خواهد بود مسئول برای افزایش کمک رسانی و پشتیبانی به طور منظم اعزام اختصاصی دو فرد تیم به پارک خواهد شد که حمایت سایر کارکنان از جمله ،

آنها را شب و روز و کار برای پیدا کردن مسکن و خدمات برای افرادی که بی خانمان در جای دیگر در این محله بیش از حد, او گفت:.

PHS اجرا می شود که 22 پروژه های مسکن و دو پناهگاه را نیز راه اندازی یک “کمپ” در نزدیکی پناهگاه در شرق Hastings که در آن مردم زندگی می کنند در پارک می تواند اگر آنها ترجیح می دهند به دنبال کمک به دور از اردوگاه.

“ما در حال رفتن و فقط با داشتن یک افزایش قابل رویت حضور دارد و ارتباط با اعضای کمپ با فعالان, با همسالان و واقعا با هم کار کردن با هر کس در روی زمین از جمله دیگر ذینفعان را امتحان کنید و بررسی آنچه که مردم نیاز هستند و همچنین بهداشت و سلامت دیگر مداخلات” فیدر گفت.

فیدر گفت: این تیم کمک خواهد کرد که افراد بی خانمان دریافت معارفه ها و پر کردن کاغذ بازی و نگه داشتن آنها را به روز رسانی در مسکن خود را-لیست وضعیت. کارکنان سعی خواهد کرد برای پیدا کردن چه نوع از مسکن نیاز مردم و کار برای پیدا کردن آن را برای آنها است.

آنها کار خواهد کرد برای شناسایی افرادی که در پارک در حال حاضر tenancies در SRO هتل و پیدا کردن که چرا آنها نمی خواب در آنها است که در برخی موارد به این دلیل که آنها قادر به, خانواده, دیدار, فیدر گفت.

“برخی از مردم در حال رفتن به احساس راحتی آینده در داخل مگر اینکه آن را بسیار خاص و شرایطی برای آنها” او گفت:.

PHS’ قرارداد با B. C. مسکن اجرا می شود و تا آوریل 1. اما فیدر گفت: به احتمال زیاد خواهد شد به تمدید سال مالی آینده.

“دو ماه است که یک دوره نسبتا کوتاه از زمان, اما من فکر می کنم ما می خواهیم برای افزایش ارتباط, افزایش, اعتماد, افزایش ایمنی در پارک و اساسا فقط یک نقطه اتصال برای افرادی است که واقعا وجود دارد, به طور مداوم,” او گفت:.

دومنت هشدار داد که هیچ تعمیر سریع وقتی که می آید برای کمک به افراد بی خانمان در پارک.

بلکه دولت نیاز به تضمین تامین مسکن مناسب و رفع بد, سیاست, او گفت:.

“این واقعیت که ما در حال گرفتن یک رویکرد متفاوتی هنوز معنا نیست که ما یک فرهنگی یا اجتماعی راه حل برای افراد مبتلا به بی خانمانی,” او گفت:.

پارک مدیره نیز مجاز آن مدیر کل مالکوم Bromley به دنبال یک دستور دادگاه برای روشن شدن این پارک پس از شرایط خاصی روبرو شد از جمله تعامل است که شخص ثالث.

در ماه سپتامبر این هیئت را رد کرده بود Bromley را زودتر توصیه به حذف پارک با یک دستور.

در سال های گذشته, پارک مدیره مجاز است استفاده از احکام دادگاه برای روشن شدن encampments در اوپنهایمر از جمله اخیرا در سال 2014.

هیئت مدیره نیز به روز رسانی آیین نامه اجرایی به طوری که مردم در این پارک در نظر گرفته نمی شکستن قانون است.

اصلاح آیین نامه اجرایی خواهد بود در خط با سایر شهرداری ها است که اجازه می دهد یک شبه پناه در پارک ها زمانی که دیگر هیچ سرپناه در دسترس است هیئت مدیره گفت: در انتشار اخبار.

neagland@postmedia.com

twitter.com/nickeagland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im