صورتی آزمایش مثبت برای coronavirus در حال حاضر انجام خوب و متعهد $1M به بحران تلاش

پینک می گوید او آزمایش مثبت برای coronavirus دو هفته پیش و پس از ضرب و شتم آن.

“دو هفته پیش من سه سال پیر پسر جیمسون, و من در حال نشان شد علائم COVID-19. خوشبختانه ما پزشک مراقبت های اولیه تا به حال دسترسی به آزمایش و تست کردم مثبت,” او نوشت: در Instagram جمعه های شیرین تصویر از خودش و Jameson .

“خانواده من در حال حاضر پناه در خانه و ما همچنان به انجام این کار برای دو هفته پس از آموزش از ما ، فقط چند روز پیش ما بودند دوباره تست شده و در حال حاضر خوشبختانه منفی است.”

مشاهده این پست در Instagram

دو هفته پیش من سه سال پیر پسر جیمسون, و من در حال نشان شد علائم COVID-19. خوشبختانه ما پزشک مراقبت های اولیه تا به حال دسترسی به آزمایش و تست کردم مثبت است. خانواده من در حال حاضر پناه در خانه و ما همچنان به انجام این کار برای دو هفته پس از آموزش از ما ، فقط چند روز پیش ما بودند دوباره تست شده و در حال حاضر خوشبختانه منفی است. آن است که مطلق مضحکه می خواند و شکست دولت ما را ندارد و تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. این بیماری جدی و واقعی است. مردم باید بدانند که این بیماری تاثیر می گذارد و پیر و جوان و سالم و ناسالم, فقیر و غنی و ما باید با تست رایگان و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای حفاظت از کودکان خانواده های ما, دوستان ما و جوامع ما. در تلاش برای حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال مبارزه در خطوط مقدم هر روز من اهدا $500,000 به دانشگاه اورژانس بیمارستان صندوق در فیلادلفیا به افتخار مادرم, جودی مور که در آنجا کار می کرد برای 18 سال در کاردیومیوپاتی و پیوند قلب مرکز. علاوه بر این من هستم اهدای $500,000 به شهر لس آنجلس شهردار اضطراری COVID-19 بحران صندوق. با تشکر از شما برای همه ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و هر کس در جهان که در حال کار بسیار سخت برای محافظت از عزیزان ما. شما در حال قهرمانان ما! این دو هفته آینده بسیار مهم: لطفا در خانه بمانند. لطفا. بماند. صفحه اصلی.❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط P!NK (@صورتی) on

The 40-year-old ستاره پاپ آن را به نام “مطلق مضحکه می خواند و شکست دولت ما را ندارد و تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. این بیماری جدی و واقعی است. مردم باید بدانند که این بیماری تاثیر می گذارد و پیر و جوان و سالم و ناسالم, فقیر و غنی و ما باید با تست رایگان و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای حفاظت از کودکان خانواده های ما, دوستان ما و جوامع ما است.”

او متعهد نیم میلیون دلار برای حمایت از بهداشت و درمان حرفه ای در خطوط مقدم از جمله $500,000 به دانشگاه اورژانس بیمارستان صندوق در فیلادلفیا به افتخار مادرش جودی مور “که در آنجا کار می کرد برای 18 سال در کاردیومیوپاتی و پیوند قلب مرکز” صورتی نوشت.

یکی دیگر از $500,000 به شهر لس آنجلس شهردار اضطراری COVID-19 بحران صندوق, او گفت:.

“با تشکر از شما برای همه ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و هر کس در جهان که در حال کار بسیار سخت برای محافظت از عزیزان ما,” او گفت: در بسته شدن. “شما قهرمانان ما! این دو هفته آینده بسیار مهم: لطفا در خانه بمانند. لطفا. بماند. خانه”.

در حالی که تشخیص او آرام در طول چند هفته گذشته, صورتی نگه داشته است تا با طرفداران خود در رسانه های اجتماعی های قرنطینه پخت جلسات در خانه تمرینات کلیپ آواز خواندن سرودهای انجیل در حالی که به Jameson حمام و آهنگ جلسات با دختر بید به او یاد گرفته پیانو.

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de