خط لوله مقابله جزئیات ممکن است منتشر نمی شود به مدت دو هفته در حالی که مرطوب’suwet’en نگه سنتی جشن

جاستین ترودو گفت دولت او متمرکز شده است در تلاش برای پیدا کردن یک راه حل است اما اضافه کرد که تنش های بنیادی از قرن ها از حاشیه راندن مردم بومی در کانادا است.

نخست وزیر جاستین ترودو در پاسخ به یک سوال در سوال دوره در مجلس عوام پنج شنبه 26 فوریه سال 2020 در اتاوا. ترودو می گوید: او می داند که مردم بی تاب برای یک قطعنامه به تنش مربوط به یک اختلاف طبیعی-خط لوله گاز در شمال بریتیش کلمبیا که منجر به راه آهن و جاده اختلالات در سراسر کشور اما زمان لازم است احترام به سنت های مرطوب’suwet’en مردم است. آدریان microsoft developer / کانادا مطبوعات

اتاوا — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: او می داند که مردم بی تاب برای یک قطعنامه به تنش مربوط به یک مناقشه گاز طبیعی خط لوله گاز در شمال بریتیش کلمبیا, اما زمان لازم است احترام به سنت های مرطوب’suwet’en مردم است.

صحبت با خبرنگاران در هلیفکس سه شنبه ترودو اذعان کرد که با مخالفت برخی از مرطوب’suwet’en رهبران ساحلی GasLink خط لوله منجر به دشوار برای بسیاری از کانادایی ها در طول چند هفته گذشته.

او گفت دولت او متمرکز شده است در تلاش برای پیدا کردن یک راه حل است اما اضافه کرد که تنش های بنیادی از کانادا تاریک تاریخ از بدرفتاری از مردم بومی در کانادا است.

“ما می دانیم که قرن ها از حاشیه نشینی از ظالمانه شکسته سیاست های دولت را به ایجاد یک وضعیت است که غیرقابل دفاع” ترودو گفت.

“این یک روند آسان نیست. این روند ما همه بی تاب است که نیاز به حرکت به جلو, اما ما نیاز به مثبت باقی می ماند چرا که تنها راه رو به جلو برای کشور ما این است که برای همه ما با هم کار کنند و این چیزی است که ما در حال رفتن به ماندن متمرکز در حال انجام است.”

مرطوب’suwet’en ارثی سران و مقامات ارشد فدرال و B. C. کابینه وزیران به پیشنهاد توافق بیش از آخر هفته اما جزئیات نیست منتشر شده تا مرطوب’suwet’en مردم مشورت طریق سنتی خود را جشن پروتکل که می تواند تا دو هفته.

ترودو می گوید دولت او احترام این روند و نمی خواهد بحث در مورد جزئیات این توافق تا زمانی که مرطوب’suwet’en “باید یک فرصت به آن را به اشتراک و بحث در مورد آن در داخل و,” او گفت:.

اما نخست وزیر نیز sidestepped یک سوال در مورد نحوه معامله را بر پروژه خط لوله.

تمام احزاب را روشن ساخته است توافق لمس تنها زمین و عنوان حقوق به طور کلی. مایع از گاز طبیعی خط لوله گاز خود را باقی می ماند در اختلاف است.

B. C. برتر جان هرگن روز دوشنبه گفت: این خط لوله پروژه را جلو بروید.

“این پروژه در جریان است. آن مورد تایید قرار گرفته و به تصویب رساند. آن را به اتمام” هرگن گفت: B. C. مقننه دوشنبه.

او با اشاره به توافقنامهای با مرطوب’suwet’en ستاد است “رو به جلو, به دنبال,” برخورد با نقش آنها در آینده بحث از حقوق زمین.

“وجود ندارد و در هر زمان و هر هدف به در و متقاعد کردن مردم به یک دیدگاه متفاوت است. ما تا به حال یک بحث و فرانک. وجود اختلاف نظر است. این پروژه اقدام خواهد شد. مخالفت مناسب است. غیر قانونی مخالفت است نه” هرگن گفت.

ترودو با اشاره به فدرال و استانی مشغول به کار بود که قبلا با مرطوب’suwet’en ملت در مسائل مربوط به حقوق از جمله یک قرارداد امضا شده با اتاوا در سال 2018 دادن, مرطوب’suwet’en کامل صلاحیت بیش از فرزند خود و خانواده و خدمات.

جدید معامله اگر به توافق جامعه خواهد ساخت و در این کار ترودو گفت.

در حالی که نمی گویم تا آشکارا ترودو اظهارات رندانه که اتاوا امیدوار است این قرارداد می تواند کمک به کاهش مخالفت LNG پروژه خط لوله.

“بدیهی است که ما آمده اند به آنچه که امیدوارم یک سطح جدید از راه حل ها و همکاری با این تازه ترین توافق” ترودو گفت.

“ما درک می کنیم که این یک چالش کشیدن وضعیت برای همه, اما ما باید متعهد به آشتی و احترام و همکاری است که باید underly مسیر رو به جلو ما را.”

در ضمن Canadian National Railway Co. آغاز شده است به خاطر بسیاری از 450 کارگران به طور موقت گذاشته شدن آخرین ماه طول راه آهن محاصره در آورده است که این شرکت شرقی شبکه یک وقفه.

محاصره کنار بیش از 1,400 حمل و نقل مسافر قطار و با توجه به تحلیل برآورد هزینه شرکت نمرات میلیون دلار است.

CN اجرایی JJ Ruest می گوید روند بهبود را چند هفته به عنوان محموله های فله و مصرف کننده محصولات تا سطح شیب دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de