خط لوله معترضان اشغال B. C. مقننه

Category: ونکورسان Comments: No comments

ویکتوریا پلیس منتقل شد و در حدود 9:30 p. m. به زور حذف معترضان و روشن اتاق. معلوم بود اگر آنها دستگیر یا متهم.

اعضای بومی جوانان گروهی از معترضان حرکت از داخل B. C. مقننه در شب چهارشنبه. مایک گریم / Instagram

ویکتوریا – مرز معترضان مخالف با گاز خط لوله به طور خلاصه اشغال اتاق جلسه داخل B. C. مقننه شنبه شب پس از دعوت در داخل توسط بومی روابط وزیر اسکات فریزر.

تقریبا نیمی از مردم در زمان بیش از یک جلسه اتاق در طبقه همکف قوه مقننه و حاضر به ترک پس از این دیدار پخش خود را در اردوگاه زندگی می کنند بیش از رسانه های اجتماعی.

خارج از جمعیت بود که معترضان در مقابل مراحل ساختمان جمع شده در اطراف پنجره ها به درام چت و تشویق معترضان در داخل.

“ما در اینجا ماندن تا زمانی ساحلی بنزین برداشته شده است از مرطوب’suwet’en سرزمین و یا ما در حال حذف از این ساختمان گفت:” Ta’Kaiya Blaney در livestream پخش به او Facebook صفحه. “بومی جوانان در حال حاضر اشغال در داخل قوه مقننه در ساختمان است.”

فریزر حاضر به قبول مسئولیت برای جوانان بومی خودکشی این brutalization بومی زنان و دیگر مسائل مربوط به عدم آشتی و مشاوره است که در نهایت مربوط به تصویب ساحلی GasLink خط لوله با توجه به معترضان.

ویکتوریا پلیس منتقل شد و در حدود 9:30 p. m. به زور حذف معترضان و روشن اتاق. معلوم بود اگر آنها دستگیر یا متهم. ویکتوریا پلیس را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

فریزر را در بیانیه ای گفت او برگزار شد در این جلسه پس از درخواست های بومی جوانان است.

“وزیر دعوت از یک هیئت برای دیدار با داخل مقننه در Rattenbury اتاق به شرط این که آنها را ترک ساختمان پس از جلسه” خواندن بیانیه ای.

“آنها توافق کردند که به این بیماری است. MLA آدم اولسن با حضور در این جلسه به عنوان شاهد. بحث به طول انجامید یک ساعت و نیم بود و احترام و رخ داده در ایمان خوب است. پس از وزیر و MLA اولسون چپ افراد reneged در توافق خود را و آن را روشن است که آنها نمی خواهد ترک ساختمان به عنوان موافقت کرد. ما نا امید آنها را افتخار خود تعهد و متاسفانه این است که در حال حاضر امنیت و موضوع در حال رسیدگی توسط قوه مقننه است.”

تجمع در خارج از مجلس در حمایت از برخی از مرطوب’suwet’en ارثی سران مخالف خط لوله در شمال شرقی B. C. مداوم بوده است برای چند روز.

قوه مقننه به دست آمده از دستور دادگاه برای روشن شدن معترضان از مسدود کردن ورودی به ساختمان و اما تازه ترین اعتراض در مراحل جلو تلقی نمی شد به blockading هر ورودی.

[email protected]

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>