یک مراسم آتش در حال سوختن است در مراحل B. C مقننه و RCMP می گویند چند تا از وسایل نقلیه خود را آسیب دیده اند توسط میخ های فلزی در اعتراض سایت نزدیک Smithers.

معترضان کولین ساترلند-ویلسون نشان داده شده است در قوه مقننه در ویکتوریا شنبه, فوریه.8, 2020. معترضان حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مبارزه با ساحلی GasLink خط لوله در شمال B. C. صرف شب معترضان در خارج از قوه مقننه. اردوگاه خود را شامل یک مراسم آتش در مراحل جلو. خنجر Meissner / کانادا مطبوعات

ویکتوریا — یک مراسم آتش در حال سوختن است در مراحل B. C مقننه به عنوان حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد پیوستن به تظاهرات در کانادا برای توقف یک پروژه خط لوله گاز در استان غربی است.

یک سخنگوی این گروه می گوید: آتش موجود در یک جراحی گودال آتش در جلو گام از ساختمان که در آن ده ها تن از مردم پیچیده شده در پتو و کیسه خواب صرف شب در خارج از منزل.

کولین ساترلند-ویلسون می گوید: حضور یک توده بزرگ از هیزم خرد شده و یک منطقه در نزدیکی مجلس تشریفاتی ورودی نشان می دهد مردم می تواند برنامه ریزی طولانی باقی بماند.


این تصویر عرضه شده توسط RCMP نشان می دهد آسیب به وسایل نقلیه پلیس توسط میخ های فلزی در اعتراض سایت که در آن مردم به مخالفت با گاز خط لوله در خاک مرطوب’suwet’en ملت است.

RCMP / PNG

در ضمن در نزدیکی Smithers RCMP می گویند چند تا از وسایل نقلیه خود را آسیب دیده بودند توسط میخ های فلزی در اعتراض سایت که در آن مردم به مخالفت با گاز خط لوله در خاک مرطوب’suwet’en ملت است.

Mounties می گویند وسایل نقلیه آسیب دیده بودند زمانی که آنها وارد یک دادگاه دستور خروج از منطقه برای معترضان در شب جمعه.

پلیس تلاش کرده اند برای پاک کردن معترضان از منطقه ممنوعه پس از دستور دستور داده شد توسط B. C. دیوان عالی کشور است.


یک نقشه نشان دادن مسیر ساحلی GasLink پروژه گرفته شده از یک Dec. 16, 2019 به روز رسانی پروژه صادر شده توسط ساحلی GasLink پروژه خط لوله و TC انرژی است.

PNG

چهار نفر دستگیر شدند توسط RCMP در جمعه 11 یکی دیگر از بازداشت در روز شنبه به تظاهرکنندگان ادامه داد: برای دسترسی به سایت و سازماندهی محاصره است.

همچنین در شنبه RCMP گفت: از اعضای بومی Policing خدمات و بخش رابط تیم وارد 66-متر علامت در Unist’ot’en اردوگاه به منظور تسهیل گفتگو. RCMP گفت: سرنشینان این مرکز شفا کاهش یافته است به تعامل و بومی و رابط تیم سمت چپ بعد از حدود یک ساعت.

Mounties گفت: محاصره مختل انتقال بازداشت مردم به نزدیکی پلیس جدا شدن و خروج وسایل نقلیه کار در ساحلی GasLink خط لوله است.

به عنوان یک نتیجه از آسیب به خودرو RCMP گفت: دسترسی به کنترل نقطه خواهد بود به طور موقت نقل مکان کرد و به 4 متر علامت Morice غرب خدمات جنگل جاده “برای اطمینان از ایمنی برای کسانی که سفر و به منظور محدود کردن اقدامات کسانی که چنین موارد ….”

ارثی ستاد صنعت و رسانه ادامه خواهد داد برای دسترسی به 27 متر علامت گذاری جاده ها است.

اجرای آغاز کرد و در اوایل این هفته پس از دولت استانی و ارثی روسای اول کشور موفق به رسیدن به یک توافق در مذاکرات در نظر گرفته شده د-تشدید اختلاف است.

ساحلی GasLink جمهور David فایفر گفت: این شرکت با پشتیبانی از تمام 20 منتخب بومی دولت در امتداد خط لوله مسیر و حرکت رو به جلو با آن برنامه ساخت و ساز.

عفو بین الملل می گوید در بیانیه ای آن را عمیقا نگران گزارش های جمعه که RCMP ماموران را تهدید به بازداشت روزنامه نگاران برای گرفتن عکس و سند پلیس فعالیت در این سرزمین است.

“این روزنامه نگاران به هر حال حق به وجود مستند حوادث در’suwet’en خاک بدون خطر بازداشت. در واقع در زمان اوج تنش و نگرانی در مورد نقض حقوق بشر و استفاده از نیروی پلیس نقش رسانه ها ضروری است می گوید:” الکس Neve دبیر کل سازمان عفو بین الملل کانادا.

معترضان در شهرهای مختلف کشور آمده اند در برابر این خط لوله از جمله در انتاریو که در آن معترضان را متوقف کرده اند ترافیک راه آهن شرق تورنتو است.

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de