خط لوله مذاکرات با ارثی ستاد رزومه برای دومین روز در شمال B. C.

فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و بریتیش کلمبیا بومی روابط وزیر اسکات فریزر شروع به بلند مدت به دنبال مذاکرات روز شنبه بعد از ظهر و قبل از بازگشت امروز به جلسه در مرطوب’suwet’en در Smithers

ارثی رئیس Na’Moks دیده می شود ترک مرطوب’suwet’en دفاتر در Smithers, B. C., پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 است. Na’Moks همراه با دیگر ارثی روسای ملاقات با وزیر تاج-بومی رابطه با کارولین بنت همراه با استانی وزیران به بحث در مورد پایان دادن به محاصره می افتد در سراسر کشور است. محاصره در حال راه اندازی توسط کسانی که مخالف به LNG و خط لوله در شمال بریتیش کلمبیا. جاناتان هیوارد / کانادا مطبوعات

SMITHERS — مرطوب’suwet’en ارثی روسای ملاقات برای دومین روز با ارشد وزرای دولت بیش از یک خط لوله و اختلاف که موجب اعتراض و اقتصادی اختلالات اما یکی از شرکت کنندگان هشدار داد در برابر انتظار گسترده قطعنامه روز جمعه به تمام مسائل مورد بحث.

فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و بریتیش کلمبیا بومی روابط وزیر اسکات فریزر شروع به بلند مدت به دنبال مذاکرات روز شنبه بعد از ظهر و قبل از بازگشت صبح روز بعد به’suwet’en در Smithers, B. C.

ارثی ستاد خواست نخست وزیر جاستین ترودو و B. C. برتر جان هرگن به پیوستن به آنها را در جدول و در روز جمعه بنت چپ درب باز است که امکان در آینده است.

“ما می خواهیم هر ملاقات با نخست وزیر و نخست وزیر به یک جلسه خوب است و بنابراین ما باید برای انجام این کار,” او گفت:.

“این واقعا مهم است که وزیر فریزر و من شده اند واگذار شده توسط نخست وزیر و نخست وزیر برای انجام این کار و این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

هرگن گفت که او هیچ برنامه ای برای رفتن به Smithers در آینده نزدیک.

“من امیدوار هستم که من همیشه بوده اند که می تواند وجود داشته باشد یک راه حل صلح آمیز و یک راه رو به جلو نه تنها در’suwet’en خاک نه فقط در بریتیش کلمبیا, اما در واقع در سراسر کشور است.”

فریزر اشاره کرد او تا به حال 25 ساعت اولیه گفتگو با روسای چند هفته پیش و استان بوده و با همکاری نزدیک با آنها.

“نکته مهم این است که ما در حال حاضر به رول تا آستین ما و به مسائل پیچیده و دشوار است و ما آغاز شد که روز گذشته و ما در حال رفتن به ادامه آن امروز است,” او گفت:.

بنت و فریزر اضافه شده بودند باز به ادامه مذاکرات بیش از آخر هفته.

ناتان کالن سابق حزب دموکراتیک ملی MP که اقدام به عنوان یک رابط بین دولت و ستاد گفت: مقدار قابل توجهی از کار در حال انجام است اما احزاب بودند بعید است برای رسیدن به گسترده قطعنامه در روز جمعه.


وزیر فدرال تاج-بومی روابط کارولین بنت و B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر می رسند به آدرس رسانه ها در Smithers, B. C., جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. ارثی روسای مرطوب’suwet’en در حال برنامه ریزی برای دیدار برای دومین روز با ارشد فدرال و استانی وزیران امروز به عنوان آنها سعی کنید به شکستن بن بست در یک خط لوله و اختلاف که موجب ملی تظاهرات و منجر به اختلال در اقتصاد است.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

“این مهم است که به نظر می رسد به من به ستاد و به کانادا و میلاد که حتی اگر ما تنها می تواند در رسیدن موقت مراحل در اینجا آنها با دوام. وجود دارد هیچ چیز مانند یک تعمیر سریع در این” او گفت:.

ایجاد اعتماد مهم است که برای رسیدن به راه حل خواهد بود که باید در سر میز مذاکره کالن گفت.

“آن را که قرار بود به اتفاق می افتد در محاصره است. آن را به اتفاق می افتد در اعتراض به,” او گفت:. “من هنوز هم باقی می ماند و امیدوار است که آنچه می آید از امروز چیزی است که می تواند بر ساخته شده است.

“برای آن دسته از مردمی که در انتظار کامل و نهایی حل و فصل این موضوع پس از یک روز و نیم از مذاکرات, من فکر می کنم که بسیار بسیار بالا انتظار داشته باشند.”

او همچنین گفت ترودو و هرگن باید “به صراحت” نه حکومت یک جلسه با ستاد.

ارثی ستاد’ مخالفت با یک گاز خط لوله در قلمرو سنتی خود را برانگیخته نشان می دهد از حمایت در سراسر کشور است که باید متوقف سرویس راه آهن برای سه هفته گذشته.

برخی از مرطوب’suwet’en اعضا تقسیم می شوند در این پروژه و تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر را امضا کرده اند می پردازد ساحلی GasLink.

مرطوب’suwet’en مادر بانی جورج دعوت نشده به نشست, اما وارد اتاق را با دیگران در روز پنج شنبه و خواندن بیانیه ای به نمایندگی از خط لوله حامیان. او در بازگشت به بحث و گفتگو صبح روز جمعه.

Gary Naziel یک مرطوب’suwet’en ارثی subchief گفت: بعد جمعه که خط لوله هواداران گفت: “(ما) قطعه و چپ.”

RCMP حضور در’suwet’en خاک شده است یک منبع تنش و چلیپا از همبستگی محاصره در سراسر کانادا است.

موهاک شورای Kahnawake در کبک پیشنهاد جمعه که خود را حافظ صلح سر تا به طور موقت بومی نیروی پلیس به گشت زنی و مرطوب’suwet’en خاک و اجازه می دهد RCMP به خارج به طور کامل از این منطقه است.

کالن گفت: این پیشنهاد نیست یک بخشی از بحث در Smithers و ایده های جدید در آینده از همه جا.


یک ضد خط لوله معترض راست yells در یک نرم افزار-خط لوله حامی خارج از مرطوب’suwet’en دفاتر در Smithers, B. C., پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 است.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

“که مفید به یک اندازه اما آن را به افرادی که در اطراف جدول است که در حال رفتن به راه حل های اتفاق می افتد.”

RCMP در حال حاضر به پایان رسید گشت همراه بحرانی جاده در’suwet’en خاک در حالی که مذاکرات آشکار در حالی که ساحلی GasLink راضی به دو روز وقفه در فعالیت های آن در شمال غربی B. C.

گروهبان. Janelle Shoihet گفت: RCMP آگاه است Mohawk شورا ارائه دهد اما هر گونه تصمیم گیری در اطراف خدمات پلیس تحویل خواهد نیاز به شامل دولت استانی و فدرال و عضو آسیب دیده.

“B. C. RCMP شده است به طور کامل درگیر در بحث با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در اطراف ما حضور در قلمرو” او گفت:. “ما همچنان متعهد به ادامه آن بحث همانطور که ما در نگاه کوتاه مدت و دراز مدت راه حل است.”

اختلاف بر سر خط لوله شروع ماه پیش اما تنش شروع به افزایش در دسامبر. 31 وقتی B. C. دیوان عالی کشور اعطا شرکت دستور فراخوانی برای حذف هر گونه موانع.

RCMP شروع به اجرای آن دستور on Feb. 6. ساعت بعد از معترضان شروع به نگه داشتن ترافیک راه آهن در خارج از Belleville, Ont., خنثی کردن حمل و نقل مسافر سفر راه آهن.

از طریق راه آهن روز جمعه گفت که بیشترین خدمات را به تدریج بازگشت به عملیات که از روز شنبه از جمله بین تورنتو و مونترال و اتاوا. همچنین گفت: یک قطار را از تورنتو به ونکوور و بازگشت در جهت مخالف در هفته آینده.

در سوال دوره جمعه محافظه کار سرمایه گذاری منتقد Pierre Poilievre گفت: پیامدهای اقتصادی محاصره کرده اند به مبلغ یک “جنگ بر مردم” و خواستار بدانید که چگونه دولت را مبارزه با عقب.

وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: عوام کمیته در روز پنج شنبه که اتاوا در تلاش است به تجزیه و تحلیل اثرات اقتصادی اما آن را می تواند تا شش ماه.

Garneau گفت: در مجموع 300 میلیارد دلار ارزش کالا حرکت با قطار هر سال در کشور است.

“آنچه در اینجا مهم برای تحقق بخشیدن به این است که حتی اگر ما فردا شروع و ما تا به حال همه موانع آن را طول می کشد هفته و شاید ماه به عقب بر گردیم به سرعت.”

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im