طاعون جلب با هنرمند در شیکاگو

Doménikos Theotokópoulos خوش شانس بود که آن را به طاعون.

نقاش از طریق ونیز در 1575 سال سیاه مرگ کشته شدن یک سوم از ساکنان که شلوغ دریایی بندر. او در راه خود را از رم جایی که او مورد مطالعه تحت نقاش بزرگ تیتان — که خود را به زودی پس از مرگ از طاعون به اسپانیا که در آن او ایجاد خود شهرت پایدار به عنوان ال گرکو “در یونانی.”

اما شانس خود را با آفت زد به تازگی به عنوان یک نشان می دهد کار خود را “ال گرکو: جاه طلبی و تمرد” باز در موسسه هنر شیکاگو 7 مارس تنها به رفتن تاریک شش روز بعد از زمانی که موزه بسته به سرعت گسترش COVID-19.

من خوش شانس برای دیدن نشان می دهد در طول مختصر دهانه آن باز بود توصیف چگونه آن را دوباره متحد پراکنده کار می کند که تا به حال شده است در همان اتاق برای قرن ها.

من نمی تواند کمک کند اما احساس همدردی نشان می دهد داران و تعجب می کنم که: آنچه در آن است مانند وقف سال از زندگی خود را برای چنین پروژه ای تنها به آن نمایش داده شده برای خالی کردن گالری?

“من مشغول به کار بر روی آن مدت زمان طولانی” گفت: ربکا که سرپرستی این نشان می دهد برای موسسه هنر. “وجود دارد مقدار زیادی از مذاکرات است. برخی از نقاشی های ما نیست قادر به دریافت کنید. همه در همه, محکم کار می کرد به مدت چهار سال. ”

Rebecca Long, the Patrick G. and Shirley W. Ryan associate curator in the department of medieval to modern European painting and sculpture. She spent four years preparing the El Greco show that was open for less than a week at The Art Institute due to the COVID-19 pandemic.
ربکا طولانی صرف چهار سال آماده ال گرکو نشان می دهد که باز بود برای کمتر از یک هفته در موسسه هنر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. او موزه Patrick G. و شرلی Ryan W. دیپلم متصدی در این بخش از قرون وسطی به اروپا مدرن نقاشی و مجسمه سازی.
ارائه شده

ایده های ارائه شده خود را به عنوان به زودی به عنوان او وارد از Indianapolis, موزه هنر.

“نمایش در آمد و مورد واقعا به طور طبیعی گفت:” بلند “من آمد به موسسه فرهنگی هنری پنج سال پیش و بلافاصله شروع به فکر کردن در مورد آنچه که نمایشگاه شد و ارزشمند است.”

ال گرکو ایستاده بود به یک دلیل که لذتبخش ترکیبی از اثیری و دنیوی. موسسه هنر را صاحب یک ال گرکو شاهکار “فرض باکره.” به دست آورد و در سال 1906 آن را به حال بیش از یک قرن به ارزش Chicagoans’ نفس گرم سفت بر آن است.

“آن را به من رخ داده است که این نقاشی نیاز به تمیز کردن و حفاظت از محیط زیست درمان” گفت ، “آن را تا به حال لمس شده است از سال 1913.”

شما فقط نمی spritz یک اثر هنری مانند است که به سادگی با سبز و شروع به مالش. او در مشورت با کارشناسان حفاظت از موزه پرادو در مادرید.

“آنها به شیکاگو برای یک هفته,” او گفت: توضیح این فرض تبدیل به یک نقطه کانونی طبیعی. “این آسان برای ساخت یک نشان می دهد در اطراف آن است. ما نشات گرفته از ایده در شیکاگو و سپس شروع به دنبال شرکای ترجیحا همکاران بین المللی.”

این محدود بود زیرا فرض این است که آنقدر بزرگ نیست هر موزه یک گالری به آن جا. اما یکی از شناخته شده موزه انجام داد.

“موزه لوور بود و بسیار مشتاق به همکاری,” او گفت:. “ما همکاری اسپانسر با موزه لوور و نمایش به پایان رسید تا در کاخ.”

که باز در پاریس در ماه اکتبر و به آرامش دانستن است که نشان می دهد آن کامل اجرا وجود دارد. اما حتی در آنجا این نمایشگاه تا به حال مشکلات با توجه به کلی حمل و نقل اعتصاب.

“مترو تعطیل.” او گفت:. “این آسان نیست به یک بازدید کننده در پاریس. اما با توجه به اعتصاب وضعیت آنها تا به حال مردم در انتخابات.”

یک توقیف نمایشگاه هنری است در تاریخ همتراز با تلفات انسانی این بیماری همه گیر. اما ال گرکو نشان می دهد واقعی است از دست دادن با این وجود فقط یکی از تعداد بی شماری از نمایشگاه اجرای کنسرت و یا برش های کوتاه یا هرگز به رخ می دهد در همه. طولانی عاقلانه اقدامات او در برابر از دست دادن بیشتر جهانی فاجعه.

“بدیهی است که فوق العاده ناامید کننده” او گفت:. “با توجه به این موضوع بزرگتر از آنچه که در جریان فاجعه ای که اتفاق می افتند, این دانه های کوچک در مقایسه با.”

نشان می دهد ممکن است در عین حال بازگشایی و یا حتی توان گذشته خود را برنامه ریزی شده تاریخ بسته شدن ژوئن 21. در ضمن شما می توانید صوتی و تصویری تور در اینجا: https://www.artic.edu/visit-us-virtually/el-greco-online

موسسه هنر با من محاسبه از دست دادن $100,000 یک روز که تعطیل. که صدمه دیده است اگر شما قادر پیوستن. من یک عضو برای سال; آن را یک معامله حتی اگر شما فقط چند بار در سال است.

فراق فکر کردم باید از ال گرکو. از من خواسته به توصیف برای کسانی که نا آشنا چه آنها گم شده است.

“هیچ کس دیگری رنگ مانند ال گرکو” او گفت:. “خود را در سبک خود است و خود به تنهایی به طوری منحصر به فرد و پر انرژی تحریف در یک راه بسیار مدرن. وجود یک انرژی به نقاشی های خود را. او carves کردن فضا برای خودش. اگر شما می دانید چیزی در مورد هنرمند, هیچ چیز در مورد اسپانیا و مهارت خود را به عنوان یک هنرمند سبک شخصی او را بغل شما است.”

The Art Institute of Chicago’s exhibit on the painter El Greco took years to assemble, then closed after less than a week due to the coronavirus pandemic.
موسسه هنر شیکاگو نمایشگاه در نقاش ال گرکو در زمان سال به جمع آوری و سپس بسته پس از کمتر از یک هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.
خورشید بار فایل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im