ژاک LaVine باقی مانده در بسکتبال جهنم.

که اغلب در آن بهترین بازیکن بد تیم ساکن.

خوب به اندازه کافی برای قرار دادن اعداد است که حداقل او را به یک ستاره حمله اما با توجه به اعتبار کامل از آنچه او می کند به طور شبانه به دلیل آن را درک کالری خالی در برنده شدن-از دست دادن ستون.

تصور کنید چه LaVine خواهد بود به عنوان یک گزینه سوم در یک تیم مانند لس آنجلس لیکرز و یا Milwaukee Bucks. یا تصویر او را با دالاس کار در کنار لوکا Doncic و Kristaps Porzingis.

LaVine مناسب خواهد بود تلو تلو خوردن-دقیقه بازیکن در تمام این حالات هنوز هم قادر به قرار داده تا 20-22 امتیاز از یک بازی در حالی که یادگیری معنی برنده شدن در بسکتبال.

درس او نبوده است قادر به درک پس از او به لیگ شش سال پیش.

“من انجام داده ام بسیاری از از دست دادن تمام زندگی حرفه ای” LaVine گفت: در ماه گذشته. “من نا امید از گرفتن بروید, بنابراین من می خواهم آن را تغییر دهید.”

خبر بد, Zach.

آن را به احتمال زیاد نمی خواهد حداقل نه در یک گاو ،

با وجود این واقعیت است که LaVine مجموعه ای اوج حرفه ای در تقریبا در هر رده اصلی قبل از coronavirus قرار داده و در این فصل در نگه داشتن تیم خود را هنوز عامل در یک .338 درصد برنده بود و نهم بدترین میانگین نقطه دیفرانسیل در لیگ (-3.1).

بدیهی است که این نه یک بازی سرزنش و LaVine انتظار کمک بیشتری در این فصل اما اینکه چهره یک سازمان است که هر دو برکت و لعنت.

این قطعه کلیدی در تجارت برای جیمی باتلر در سال 2017, ادامه پیدا کردن که کردن.

“من قادر به مقابله با یو پی اس و فراز زندگی واقعا به خوبی در این سال مانند یک غلتک coaster” LaVine گفت: به تازگی. “من احساس می کنم من قادر به بود خیلی ها حتی keeled و فقط قفل در و آماده برای هر بازی است.”

می رود که برای خارج از دادگاه به عنوان به خوبی. علاوه بر قرار دادن اعداد LaVine ظهور به عنوان رفتن به صدای اتاق قفل ساخت خود را به عنوان در دسترس به عنوان یک بازیکن NBA می شود و نمی ترسم به بحث در مورد هر موضوع بر روی میز است.

این تقریبا یک شرم است که یک گاو نر به نظر می رسد او زمان سرنوشت. آیا او سزاوار بهتر است ؟ قطعا و ممکن است در آینده چند سال.

وضعیت: LaVine امضا شده است از طریق 2021-22 فصل خواهد شد و ضربه خود را رایگان-عامل فصل به عنوان یک زن 27 ساله به ظاهر ضربه نخست خود را.

تا آن زمان او هیچ چاره ای جز ادامه به تلاش و بهبود نمایش بقیه انجمن که او نیست ضربه سر خود را در او استعداد سقف.

او ادامه داد: به عنوان یک بلند در دوردست با سه توپ و بازی سازی بهبود یافته است اما در بهترین حالت او هنوز هم یک دسته کوچک موسیقی جاز نگهبان به دلیل گردش مالی مسائل. LaVine را ورزشکاری است که نخبگان اما او تمایل به احساس می کنید که او می تواند فشار عبور می کند و به کوچک شدن ویندوز.

LaVine ادامه به گام های کوچک در پایان دفاعی به خصوص on-the-ball اما تمرکز هنگامی که توپ رازک در اطراف هنوز منجر به مشکلات چسبیده به خود انسان است.

قطعنامه: برخی از بازیکنان راضی هستند با قرار دادن آمار و جمع آوری یک روز پرداخت قرار دادن برنده سوم که در لیست اولویت است. دیدن کوین عشق مینه سوتا حرفه ای. که LaVine. او می خواهد به طعم postseason برای اولین بار در زندگی حرفه ای او و می خواهد که به صحنه بزرگ. از دست دادن است و وجود دارد خواهد بود یک نقطه شکستن.

پیش بینی جسورانه: قادر به پیدا کردن زمینه های مشترک در, فرمت, خریداران خواهد تجارت LaVine در مهلت در فوریه 2022 اصرار “این Coby سفید تیم در حال حاضر.” LaVine خواهد شد و سپس به امضای سه سال مقابله با کلیپرز که offseason و شروع به ساخت cameos در فصل 5 از S. W. A. T. ظاهر می شود به عنوان هندو را جدا برادر ناتنی.

او در نهایت رسیدن به پلی آف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im