نیویورک— دو مقامات بالا در یکی از کشور های پیشرو در شعر سازمان ها را به شدت پایین میان انتقاد بیش از آن در واکنش به اعتراضات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

شعر بنیاد چهارشنبه اعلام کرد که رئیس جمهور آن هنری Bienen و هیئت مدیره رئیس ویلارد Bunn III استعفا کرده بود به طور موثر بلافاصله. این بنیاد اعلام نشده است هیچ برنامه ای برای جانشینی و یا به طور خاص اشاره به وقایع اخیر است.

آخر هفته گذشته بیش از 1000 شاعران و بنیاد حامیان با صدور نامه ای سرگشاده خواستار Bienen و Bunn به ترک و جایگزین کسی با “تعهد به هر دو جهان از شعر و پروژه ایجاد یک جهان است که فقط و تایید برای مردم رنگ معلول ترانس مردم عجیب و غریب مردم و مهاجران است.” Endorsers قول داد برای کمک هر کار بیشتر به بنیاد شعر مجله تا زمانی که از آن ساخته شده “به طور قابل توجهی بیشتر تخصیص منابع مالی به سمت کار است که به صراحت ضد نژادپرستانه در طبیعت است.”

در اوایل این هفته بیش از 1000 انتشار کارکنان صحنه “بعد از عمل” در حمایت از اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس و توجه به این صنعت اذعان کرد عدم تنوع.

شاعران’ ژوئن 6 نامه آمد و در پاسخ به بیانیه صادر شده سه روز قبل از آن توسط شیکاگو مبتنی بر بنیاد گفته است که اعضای “ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و محکوم کردن بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند.” امضاء کنندگان این نامه در میان آنها اقیانوس Vuong سام ساکس و اریکا L. سانچز را محکوم کرد در این بیانیه به عنوان مبهم و فاقد هر گونه تعهد به عمل بتن می باشد.

“این یک توهین است به زندگی همسایگان خود را که هدف قرار داده شده است, نایلون وحشت و بازداشت شده توسط اداره پلیس شیکاگو در هفته گذشته از جمله بسیاری از سیاه و جوانان” در این نامه می خواند.

Bienen نامگذاری شد رئیس بنیاد در سال 2015. او همچنین رئیس جمهور سابق از دانشگاه و عضو سابق هیئت مدیره شیکاگو آموزش و پرورش است. کارولینای شمالی منصوب شد, شعر, رئیس بنیاد در سال 2016.

شعر مجله آغاز شد و در سال 1912 و کار منتشر شده توسط T. S. Eliot, ویلیام کارلوس ویلیامز و دیگر شاعرانی از قرن 20 و 21. این بنیاد در سال 2003 تاسیس شد و پس از اموزش لیلی, وارث الی لیلی دارویی ثروت اهدا 100 میلیون دلار به مجله که در آن زمان تا به حال بودجه سالانه کمتر از $1 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de