پلیس پاک کشنده در فاکس لک تصادف ناشی از ویسکانسین تعقیب

محققان هیچ تخلف توسط پلیس در تعقیب آخرین سال قبل از یک تصادف که منجر به کشته شدن دو نفر در شمال غربی حومه فاکس لک.

فاکس لک پلیس و شهرستان دریاچه دادستان تعیین جنوا شهر ویسکانسین افسر که سعی توقف 28 ساله Theopolis اونز برای بالا بردن سرعت Oct. 20, 2019, کاری نمی کند به علت سقوط مرگبار, با توجه به بیانیه ای از فاکس لک پلیس.

“مشخص شده است که مجرم اقدامات کیفری و خطا برای این حوادث غم انگیز استراحت صرفا با آقای Owens” فاکس لک رئیس پلیس جیمی لی نوشت: در بیانیه پنج شنبه. “آقای اونز تا به حال این فرصت را در همه زمان قبل از برخورد به سادگی جلوگیری از فرار.”

هیچ ماموران روبرو خواهد شد اتهامات جنایی یا در نظر گرفته شود مسئول در تصادف, پلیس گفت:.

افسران سعی کردم به جلو و اونز برای بالا بردن سرعت در شهرستان گنوا ویسکانسین لی و دریاچه, شهرستان, دفتر پزشکی قانونی گفت: در آن زمان. اونز که زندگی در شیکاگو حاضر به توقف و چراغ پلیس در تعقیب و گریز به northern Illinois. به عنوان او را از طریق بهار بیشه در مسیر 173 محلی افسر پیوست پیگیری.

اونز از دست کنترل تویوتا کمری حدود 7:20 p. m. در فاکس لک ضربه guardrail و چند درخت در مسیر 173 نزدیک صحبت جاده, مقامات گفت.

اونز و خود را مسافر 18 ساله Kayla خدمه دریاچه ژنو, ویسکانسین, هر دو مرده در ایلینوی شمالی مرکز پزشکی, به گفته پلیس و پزشکی قانونی ، دوم مسافری که زندگی در پورشه به شدت مجروح شد و تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

کالبد شکافی متوجه شد که هر دو اونز و خدمه درگذشت blunt-نیروی صدمات ناشی از خراب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im