نظرسنجی می گوید خط لوله مطرح شده مشکلات برای premiers عملکرد تصویب

برتر با بیشترین افت ، B. C. بسیار خود برتر جان هرگن.

برتر با بیشترین افت B. C. خود برتر جان هرگن که او را دیدم تصویب رتبه سقوط 10 امتیاز از 56 تا 46 درصد با توجه به تازگی منتشر شده آنگوس رید موسسه نظرسنجی. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات فایل

تصویب اعتبار برای بسیاری از کانادا premiers در حال پایین رفتن لوله – خطوط لوله است.

جدید Angus Reid موسسه نظرسنجی منتشر شده در این هفته نشان می دهد محاصره در سراسر کانادا علیه ساحلی GasLink پروژه خط لوله باید به حال تاثیر بر نحوه رای دهندگان مشاهده premiers عملکرد با بسیاری از شاهد کاهش در تصویب از ماه دسامبر.

برتر با بیشترین افت B. C. خود برتر جان هرگن که او را دیدم تصویب رتبه سقوط 10 امتیاز از 56 درصد در ماه دسامبر 2019 به 46 درصد در ماه فوریه سال 2020 است. در یک بررسی اخیر در حوادث جاری 18 درصد از اهالی بریتیش کلمبیا گفت: آنها احساس هرگن به کار گرفته مرطوب’suwet’en تظاهرات و همبستگی محاصره در حالی که 65 درصد مخالف و احساس او تا به حال به کار گرفته شده در این موضوع ضعیف است.

دومین افت تصویب شد برای آلبرتا برتر جیسون کنی که سقوط کرد 7 امتیاز به 47 درصد است. جدید که امتیاز می آید به عنوان آلبرتا معرفی قانونی که اعمال مجازات بر کسانی که در راه آهن و جاده محاصره است.

کسانی که در برگزاری نقاط بالا شامل ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف و کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت; ایتالیایی, توالت کاهش یافته و پنج امتیاز به کراوات با وزارت معارف را بدون تغییر 58 درصد تصویب.

جدید Brunswicks’ محافظه کار برتر بلین هیگز شرح زیر است وزارت معارف و ایتالیایی, توالت با 48 درصد است.

مانیتوبا برتر برایان Pallister شاهد کاهش چهار امتیاز به 43 درصد در حالی که Ontario برتر داگ فورد تصویب کاهش یافت و به 31 درصد است. فورد تصویب امتیاز است که به نظر اخیر خود در رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان 71 درصد از رای دهندگان انتاریو می گویند که آنها احساس منفی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. فورد تصویب کاهش یافته است و در مجموع 11 امتیاز پس از ژوئن 2018 انتخابات که دیدم او را گرفت.

این نظرسنجی انجام شد آنلاین از Feb. 24 تا 28 پاسخ دهندگان متشکل از 5,042 کانادایی است که اعضای آنگوس رید فروم. حاشیه خطا برای یک نمونه از این اندازه است که +/- 2.0 درصد امتیاز 19 بار از 20. این نظرسنجی به سفارش و پرداخت توسط آنگوس رید موسسه.

در زیر گزارش کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net