‘مدفوع Zamboni’ تمیز کردن غاز مدفوع در Sooke فوتبال زمینه های

مدیر برای Juan de Fuca انتخاباتی منطقه گفت که او به سادگی می خواهد بچه ها را امن و تمیز کردن محل بازی. بنابراین او با استفاده از برخی از منطقه فدرال گاز مالیات پول برای خرید یکی از مدفوع وانت برای حدود $10,000.

Juan de Fuca انتخاباتی منطقه کارگردان مایک هیکس همراه با سگ خود شش سال, تکه اعزام یک دستگاه جدید در پشت یک کامیون کوچک برای رفت و برگشت تا غاز مدفوع از زمینه های بازی در Sooke فوتبال باشگاه. دارن سنگ / TIMES COLONIST

ویکتوریا — به عنوان یکی از سرمایه های منطقه را بیشتر plain-spoken, سیاستمداران, Mike هیکس همواره خوب در برش از طریق تلخه. در حال حاضر او را به خلاص شدن از شر آن را به عنوان به خوبی.

پس از سالها جستجو برای یک راه برای مقابله با تپه غاز مدفوع که سوختگی محلی پخش زمینه هیکس چهره او در نهایت در بر داشت راه حل — شده-در-نیوزیلند یدک کش و جمع آوری ماشین که نوردد تا سرگین سریع تر از آن می رود از طریق مرغ در وهله اول.

مدیر برای Juan de Fuca انتخاباتی منطقه گفت که او به سادگی می خواهد بچه ها را امن و تمیز کردن محل بازی. بنابراین او با استفاده از برخی از منطقه فدرال گاز مالیات پول برای خرید یکی از مدفوع وانت برای حدود $10,000.

“من مجاز به استفاده از این تجهیزات تفریحی” او گفت: از بودجه فدرال. “و بنابراین این یک مدفوع Zamboni.”

او در نظر دارد به اجازه انجمن های جامعه و Sooke انتخاباتی منطقه پارک ها و تفریح کمیسیون استفاده از دستگاه برای پاک کردن مدفوع کردن زمینه های بازی و گلف است.

هیکس انجام شده است این آزمون برای اولین بار اجرا می شود خود را در Sooke فوتبال زمینه. او می کشد ماشین پشت یک کامیون کوچک در حالی که یک سری از برس های جارو مدفوع به یک قیف که یک بار پر می شود و خالی در کنار زمین و مدفوع بريدن دور.

هیکس نمی تواند شادتر با نتایج.

“کار می کند فوق العاده است.”

این Sooke فوتبال باشگاه موافق است.

“بسیار موثر” معاون رئیس جمهور رابرت Oyler روز جمعه گفت. “آن را مانند شب و روز است.”

Oyler گفت: مدفوع مشکل شده است و بدتر به عنوان غاز جمعیت را افزایش می دهد.

“آن را تبدیل به یک ظرف غذا به ویژه هنگامی که از آن باران و آن نوع از چیزی که” او گفت:. “هنگامی که بچه ها در خارج وجود دارد در تلاش برای آن را بسیار خوب است.”

جای تعجب نیست پس از آن که باشگاه ارسال شده است با تشکر از شما به هیکس خود در Facebook صفحه مراجعه به او را به عنوان خود را “مدفوع قهرمان است.”

هیکس اذعان می کند او در شک و تردید در مورد دستگاه برای اولین بار در.

“من نگران بود که چگونه آن کار می کنند در شرایط مرطوب و تازه تلخه که خیلی خیس; آن را نمی ممکن است آن را انجام دهد. و در عین حال آن را به زیبایی کار کرده.

“من کاملا متقاعد شده این است که راه برای تمیز کردن رشته های ورزشی در سراسر کانادا است. منظورم این است که من فکر می کنم این فوق العاده است.”

او را بسیار تحت تاثیر قرار, در واقع, که او در تلاش برای دریافت این پیام را به سایر شهرداری ها و مناطق آموزش و پرورش به طوری که آنها بیش از حد می تواند اصلاح استفاده نشده فضای تفریح برای کودکان و جوانان است. “این زمینه باید هزینه چند میلیون دلار برای ساخت در پایان روز,” او گفت:. “و به خاطر نگهداری فرد بیرون رفتن — شما می دانید که یک بار در صبح و یک ساعت — و آنها زمینه [دوباره]. پس از آن یک سرمایه گذاری فوق العاده ای.”

پایتخت منطقه ای به مدت طولانی برای مقابله با تعداد زیادی از غیر مهاجر کانادا غازها که معرفی شدند به منطقه در 1960s و 70s برای شکار و حیات وحش مشاهده.

علاوه بر رسوب زمینه های بازی و سواحل غازها می تواند آسیب به محصولات کشاورزی مطرح ترافیک خطرات و کاهش زیستگاه های طبیعی این منطقه می گوید.

CRD رئیس کالین گیاه نوشت: دولت فدرال فقط در سال گذشته درخواست برای منابع اضافی برای کمک به مدیریت مشکل است. “اخیر هوایی شمارش برآورد غاز کانادا جمعیت در بین 4,000-6,000 نشان می دهد که غاز جمعیت در این منطقه باقی می ماند نسبتا بالا و پایدار,” او نوشت.

که به معنی وجود دارد هیچ پایان تلخه در دید و مقدار زیادی از کار را برای هیکس و غاز-مدفوع ماشین.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de