برتر حفظ مرطوب’suwet’en مقابله علائم هیچ تغییر ساحلی GasLink

“با توجه به ساحلی GasLink خط لوله و LNG به کانادا تکمیل کارخانه در Kitimat — همه این مسائل به طور کامل مجاز و به طور کامل در جریان” برتر جان هرگن.

مرطوب’suwet’en ارثی رهبر رئیس Woos مذاکره و توافق با وزیر فدرال تاج-بومی روابط کارولین بنت و B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر. جاناتان هیوارد / کانادا مطبوعات

برتر جان هرگن باقی مانده قاطعانه در روز دوشنبه که توافق بین استان دولت فدرال و مرطوب’suwet’en اول کشور بیش بومی حقوق و عنوان نمی گذارد $6.6 میلیارد ساحلی GasLink پروژه.

دو سطح دولت و مرطوب’suwet’en به یک پیش نویس تنظیم بیش از آخر هفته در “تسریع روند اجرای مرطوب’suwet’en حقوق و عنوان” با توجه به بیانیه مشترک اگر چه اختلاف بر سر این پروژه که موجب بحث نیست بخشی از معامله است.

“با توجه به ساحلی GasLink خط لوله و LNG به کانادا تکمیل کارخانه در Kitimat — همه این مسائل به طور کامل مجاز و به طور کامل در جریان” هرگن گفت: در سوال دوره در قوه مقننه است.

هرگن افزود که پروژه ساخت و ساز “با استفاده از هزاران نفر از اهالی بریتیش کلمبیا بومی و غیر بومی و آن را به سود خالص برای همه B. C. هنگامی که آن را به اتمام.”

اما آنچه پیش نویس توافق حاصل می شود در جنبه های Delgamuukw-Gisday دعوت دیوان عالی کانادا تصمیم گیری است که حل نشده باقی مانده اند از سال 1997 هرگن گفت که تشکیل بخشی از زمینه اختلاف بیش ساحلی GasLink پروژه.

“همه احزاب در بر داشت یک مکث فرصت به طوری که این بحث می تواند جای” هرگن گفت: در قوه مقننه و وارد در عنصر دیگری در “مسیر رو به جلو” با توجه به شناخت بومی حقوق و عنوان.

خارج از قوه مقننه بومی روابط و آشتی وزیر اسکات فریزر گفت که خط لوله “مسئله ای است که ما به توافق اختلاف نظر دارند, در, در این نقطه است.”

“مطبوعات رو به جلو است که به مقابله با حقوق و عنوان مرطوب’suwet’en مردم وحدت مرطوب’suwet’en مردم در (خود) ساختار حکومت و همه اینها برجسته شده اند و برای 23 سال” Fraser گفت.

جزئیات پیش نویس تنظیم نشده بودند منتشر شد و خواهد ماند با مرطوب’suwet’en به عنوان آنها به دنبال تصویب این قرارداد از طریق سنتی خود را جشن فرایند است که انتظار می رود تا دو هفته.

به عنوان آن تصویب شده است یک مرطوب’suwet’en رهبر می خواهد به مطمئن شوید که ترتیب بود که مذاکره بین فریزر فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و اولین کشور ارثی ستاد شامل صدای خود را انتخاب رهبری است.

مرطوب’suwet’en جوامع باقی مانده تقسیم در طول پروژه با یک طرف استقبال مشاغل و فرصت های آموزشی ساحلی GaslLinks پروژه آوردن رشد اقتصادی و آشتی در حالی که طرف دیگر اشیاء بیش از نگرانی های زیست محیطی.

“من فکر می کنم که ارثی باید اذعان انتخاب سیستم” گفت: کارن Ogen-Toews مدیر عامل شرکت از اولین کشورهایی LNG داد و یک منتخب شورا با مرطوب’suwet’en اول کشور یکی از پنج شش مرطوب’suwet’en گروه شوراها که امضا موافقت نامه تاثیر سود در حمایت از ساحلی GasLinks پروژه.

Ogen-Toews گفت: دیگر B. C. اول سازمان ملل ایجاد کرده اند که ساختار حکومت است که شامل هر دو ارثی رهبری و انتخاب شوراها که او امیدوار خواهد بود توسعه یافته با مرطوب’suwet’en.

“بله منتخب شوراهای تحت استعماری ساخت که تحمیل شده بر ما” Ogen-Toews گفت. “اما امروز که تنها سیستم ما” است که ارائه مسکن آموزش و پرورش و سایر خدمات برای مرطوب’suwet’en مردم است.

“آیا (ارثی رهبران) آماده شده را بر روی آب, فاضلاب, جاده, مسائل اجتماعی, آموزش و پرورش” Ogen-Toews گفت. “این کار آسان نیست و ما انتخاب کنید برای انجام این کار به صحبت می کنند به نمایندگی از مردم ما — نه فقط در زمین مردم است.”

[email protected]

twitter.com/derrickpenner

— با فایل از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de