آخرین

ایالات متحده اجتماعی فاصله دستورالعمل تمدید مارس 30 جمهور تهمت می گوید:

A man ignores a “trail closed” sign on the Lakefront Trail near Oak Street Beach as the city closes the area to pedestrians amid fears of the coronavirus pandemic, Thursday morning, March 26, 2020. Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

واشنگتن — نیروبخش ملت برای تیره و تار مرگ و میر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تمدید داوطلبانه ملی shutdown برای یک ماه به رکوع عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان که به او گفت coronavirus همه گیر می تواند ادعا می کنند بیش از 100,000 زندگی در ایالات متحده شاید به طور قابل توجهی بیشتر اگر نه به اندازه کافی انجام شده است به مبارزه با آن.

این یک استارک تغییر در تن توسط رئیس جمهور که تنها چند روز پیش mused در مورد کشور بازگشایی در چند هفته. از باغ گل رز به او گفت: عید پاک احیای امید تنها شده بود “aspirational.”

اولیه 15 روز دوره اجتماعی فاصله خواست توسط دولت فدرال منقضی دوشنبه و تهمت به حال ابراز علاقه در آرامش دستورالعمل کشوری حداقل در بخش هایی از کشور کمتر دچار این بیماری همه گیر. اما به جای او تصمیم به گسترش آنها از طریق 30 آوریل یک اذعان ضمنی او شده است می خواهم بیش از حد خوش بینانه است. بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی باید سنگین تری کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه به بازگرداندن حالت عادی ملاقات هوشیار بررسی واقعیت یکشنبه از دکتر Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که ایالات متحده می تواند تجربه بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت های ناشی از این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش دستورالعمل های منعکس شده از یک شناخت است که مبارزه را بیش از دیگر مسافت و خطر مرگ و میر فزاینده به صدها نفر از هزاران نفر واقعی است.

“من می خواهم زندگی ما دوباره گفت:” رئيس جمهور به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


اخبار

5:30 a. m. Coronavirus upends کالج فرایند تصمیم گیری برای شیکاگو دانش آموزان دبیرستان

چیدن یک کالج همواره nerve-wracking تجربه — به خصوص به عنوان آوریل 1 روش تاریخ است که توسط اکثر دانشگاه های چهار ساله نیاز دانشجویان جدید برای ثبت نام برای یک نقطه در پاییز.

اما با دانشگاه بسته کالج نمایشگاه لغو شد و دانش آموزان از معلمان خود و مشاوران طی یک اقدام بی سابقه خاموش شدن به سرعت گسترش coronavirus دانش آموزان را در بر داشت خود را در فرایند تصمیم گیری به طور فزاینده دشوار است به خصوص که اقتصاد دچار تزلزل. در همین حال سازمان ها و نهادهای حمایت از آنها نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای کمک به سالمندان در مسیر باقی بماند.

دفعات بازدید: داستان کامل از خبرنگار مت Hendrickson.


موارد جدید

  • خواننده و ترانه سرا جان Prine یک برنده جایزه گرمی جانباز از شیکاگو عامیانه صحنه که تحسین عبارتند از: باب دیلن و راجر آب تشخیص داده شده است با کوروناویروس. “وضعیت او بحرانی است” با توجه به بیانیه.
  • کوک کانتی معاینات پزشکی تایید یکشنبه که هشت نفر کشته شده اند از coronavirus پس از اتمام روز را کالبد شکافی آوردن این شهرستان را در مجموع به 40 مرگ و میر. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر اعلام کرد بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد جمعه سراسر ایلینوی با 18 نفر در حال مرگ است.

6:37 a. m. اجاره در حال آمدن است با توجه به بسیاری از کسانی که مشاغل از دست رفته و یا دیده خود را ساعت قطع

بسیاری از مستاجرها که مشاغل از دست رفته و یا دیده خود را ساعت قطع به دلیل coronavirus خود حساب با یک آوریل 1 تاریخ مقرر. بزرگتر منطقه شیکاگو صاحبخانه می گویند آنها در هیچ خلقی را ببخشند اجاره, اما آنها ممکن است تمدید مهلت اگر خواسته. برخی ممکن است نگه داشتن در اخراج رسیدگی به بیش از وضعیت فعلی و محلی حکم نیاز است.

“ما انتظار داریم که اجاره پرداخت می شود در زمان. برای کسانی که شغل خود را از دست خواهیم کار کردن طرح پرداخت. من هنوز هم مجبور به پرداخت حقوق و دستمزد مالیات و وام مسکن گفت:” استوارت هندلر مدیر عامل شرکت TLC مدیریت و عضو هیئت مدیره مشهد آپارتمان انجمن لابی صدا برای صاحبخانه است. TLC دارای بیش از 10 ، 000 آپارتمان در شهر و حومه.

دیوید فریدمن رئیس جمهور F&F ملک در اسکوکی گفت: مستاجران باید اهرم به دلیل طبخ شهرستان کلانتر تام دارت به حالت تعلیق اخراج تا تاریخ 30 آوریل. صاحبخانه حال رایگان برای شروع به اخراج رسیدگی در دادگاه تشکیل پرونده است که می تواند صدمه دیده مستاجران’ شانس پیدا کردن یک آپارتمان در جاهای دیگر.

دفعات بازدید: داستان کامل از دیوید Roeder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im