رئیس جمهور تهمت سقوط ناپاک از Facebook سیاسی آگهی قوانین

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

Facebook اتحاد bared دندان خود را جلوتر از رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات توسط وردن گمراه کننده سرشماری تبلیغات از پلت فرم آن است.

تخمگذار از آن خط قرمز Facebook گفت: حفظ آرامش نگرش به تبلیغات سیاسی از مشکوک اعتبار را رعایت هر گونه تداخل با 2020 ملی سرشماری بخشی از گسترده تر فشار در برابر دروغ.

موضوع آورده بود به جلو توسط یک کمپین تبلیغاتی منتشر شده توسط صدای شیپور را امریکا بزرگ دوباره که به طور مستقیم ارتباط بی طرفانه دولت با بررسی یک حزبی تهمت کمپین که تا به حال بالقوه برای ایجاد سردرگمی در اطراف زمان decadal جمعیت دفعات مشاهده شده است.

آگهی بخوانید: “رئیس جمهور تهمت نیازهای شما را رسمی 2020 کنگره منطقه سرشماری امروز. ما نیاز به شنیدن از شما قبل از مهم ترین انتخابات در تاریخ آمریکا است.” مخاطبان شد و سپس به کارگردانی متن ‘مغلوب ساختن پیشی جستن به 8022″ در پاسخ.

تا کنون Facebook اتخاذ یک رویکرد ملایم به پیام های سیاسی اجازه کاندیدا برای برقراری ارتباط اطلاعات گمراه کننده در شدت مبارزات هدفمند اما تساوی یک خط در شن و ماسه بیش از ارائه اطلاعات نادرست از تاریخ, مکان, زمان و روش سرشماری مشارکت.

توضیح آن عمل Facebook در بیانیه ای گفت: “وجود دارد سیاست های در محل برای جلوگیری از سردرگمی در اطراف رسمی آمار آمریکا و این یک نمونه از کسانی که در حال اجرا.”

حقوق مدنی فعالان استقبال بان کی مون اما انتقاد Facebook برای از بین بردن مواد بلافاصله با پرسش هنوز هم خواسته بودن در مورد نقش و تاثیر Facebook در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری پس از شرکت در مبارزه طلبیده کنگره فشار مداوم به اجازه دروغ آشکار سیاسی نمیشوند.

به دنبال اتخاذ یک بیشتر رویکرد آشتی جویانه Facebook در ماه های اخیر به دنبال شفاف تر در مورد تبلیغات سیاسی انجام شده در پشت دیوارهای آن با معرفی یک آگهی ابزار امنیتی اگر چه این سیستم تنها اجباری در تعداد انگشت شماری از کشورها است.

اجتماعی رقیب توییتر به دنبال افتراق خود را با اعمال یک ممنوعیت آشکار در تبلیغات سیاسی یک موضع سخت که خجالت مایکل بلومبرگ با تماس با خارج ‘پلت فرم دستکاری و دادن نشات گرفته از دیجیتال خود را در مبارزات انتخاباتی.

// در این مقاله برجسته

Facebook

Facebook آمریکایی آنلاین رسانه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی خدمات مستقر در منلو پارک کالیفرنیا.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>