رفته بود $3,000 مکعب هیبریدی با یک, دوچرخه های برقی او و همسرش با اتکا به حمل و نقل مواد غذایی و حمل و نقل کودک خود را در اطراف.

کین Gruending و دختر کوچک خود را با مکعب هیبریدی یک دوچرخه الکتریکی است که به سرقت رفته بود با وجود اینکه دو قفل شده در داخل دوچرخه قفل در آپارتمان خود را. PNG

به عنوان به زودی به عنوان کین Gruending دیدم سوراخ خمیازه در سیم مش از دوچرخه قفل در آپارتمان خود را در صبح روز دوشنبه قلب او غرق شد.

رفته بود $3,000 مکعب هیبریدی با یک, دوچرخه های برقی او و همسرش با اتکا به حمل و نقل مواد غذایی و حمل و نقل کودک خود را در اطراف.

“برخورد ما با آن مانند خانواده استیشن واگن” گفت: Gruending.

او و همسرش که در یک 700 فوت مربع یک خوابه آپارتمان با دختر کوچک خود را در حال ماشین-رایگان. آنها یک زن و شوهر از دیگر دوچرخه برای به طور منظم دوچرخه سواری و باری دوچرخه. این شد سومین بار به دوچرخه قفل در داخل آپارتمان در نزدیکی اصلی و برادوی در ونکوور شکسته شده است به با یا دوچرخه یا قطعات به سرقت رفته است.

“ما در حفظ و ارتقاء امنیت پس از هر شکستن.”

Gruending تا به حال دیده نشده فیلم اما گفته شد کسی که تا به حال که ظاهرا دو مرد با آهن و نوار ابزار برش به داخل ساختمان را شکست لابی مدتی یک شب پس از آن شکست را به پارکینگ زیرزمینی.

از آنجا که برش سوراخ در دوچرخه قفس و بازدارنده برداشته خود را ABUS زنجیره ای با قفل آهن نوار آنها بود. او ABUS تاشو قفل ناپدید شد و با دوچرخه همراه با صندلی کودک در عقب.

“آن را مانند یک قفل تنها خرید زمان” Gruending گفت. “همیشه وجود دارد یک کار در اطراف من حدس می زنم.

“وجود دارد و یک عامل راحتی: اگر دوچرخه خود را در پشت سپر آهن و لنگر پایین, شما در حال رفتن به استفاده از آن کمتر است.”

با توجه به یک وبلاگ به نام Priceonomics, وجود دارد, طور کلی دو نوع دوچرخه دزد.

گروه اول هستند که قاپ زنی دوچرخه در خیابان و فروش آنها را به سرعت برای سکه بر روی دلار.

گروه دیگر هستند جوانب مثبت که هدف بهتر است دوچرخه را بالا پایان قفل شکستن ابزار و فروش دوچرخه و یا قطعات آنها فقط زیر قیمت بازار اغلب آنلاین در دیگر شهرستانها.

هاب های مترو ونکوور, دوچرخه, گروه حمایت نشان می دهد ثبت نام دوچرخه خود را با پروژه 529 استفاده خوب تو قفل و یا فلزی تاشو قفل (هرگز فقط یک کابل قفل) تعویض سریع انتشار صندلی و فایل پیوست در چرخ با پیچ و مهره و گزارش یک سرقت دوچرخه بلافاصله.


کین Gruending او e-دوچرخه به سرقت رفته خود را از گاراژ زیرزمینی.

فرانسیس گرجستان / PNG

با توجه به ونکوور اداره پلیس ارقام تعداد دوچرخه دزدی باقی مانده است نسبتا ثابت در طول سه سال گذشته اوج در حدود 340 یک ماه در تابستان و در حال سقوط به حدود 65 ماه در زمستان.

اما پس از پروژه 529 آغاز شد و در اکتبر 2015 تعداد گزارش دزدی پایین است 40 درصد Const. راب فشار گفت: حتی به تعداد e-دوچرخه دزدی افزایش یافته است.

“این احتمالا حدود 15 درصد (از همه دوچرخه دزدی),” او گفت:. “مشکل این است که آنها تنها شده است در اطراف برای یک زن و شوهر از سال, واقعا, بنابراین آن را سخت به بگویید اگر آنها محبوب تر (برای دزد) و یا اگر تعداد افزایش یافته است چرا که بیشتر آنها در خیابان.

“عقل سلیم می گوید: به دلیل ارزش خود را, آنها در حال رفتن به محبوب تر دوچرخه به سرقت.”

جدید E-دوچرخه می تواند هزینه $2000 $16,000. با توجه به یک مطالعه در سراسر جهان e-bike بازار به ارزش US$15.42 میلیارد دلار در سال 2019 است و انتظار می رود به رشد 6.21 درصد رشد مرکب سالانه در طول پنج سال آینده.

سواران در مترو ونکوور ثبت نام کرده اند بیش از 100 ، 000 دوچرخه با پروژه 529. یکی از رجیستری را با بزرگترین چالش این است که دزد حرفه ای اغلب خریداران به انتظارنشسته بودند تا قبل از سرقت و دوچرخه فروخته شده در ساعت فشار گفت.

Gruending گفت: دوچرخه اش بود و نه تحت پوشش خود را بیمه خانه به این دلیل که حق بیمه برای اضافه کردن دوچرخه پوشش گزاف.

“آن نیش آن را دلسرد کننده است,” او گفت:. “اگر شما بخواهید یک دوچرخه سوار, آن لطمه می زند زمانی که دوچرخه خود را به سرقت رفته است چرا که مردم باید یک پیوست به دوچرخه خود را.”

gordmcintyre@postmedia.com

twitter.com/gordmcintyre

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de