فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر صادر فاجعه اعلام دوشنبه به عنوان او اعلام کرد که دولت شمارش از coronavirus بیماران رسیده 11 با چهار موارد جدید شناسایی شده در شیکاگو است.

اعلام ایلینوی,’ نسخه از یک وضعیت اضطراری بود و نیاز به باز کردن دسترسی به اضافی بودجه فدرال است که کمک خواهد کرد که دولت در آن COVID-19 پاسخ پریتزکر گفت.

“ما به آن نیاز نیست در حال حاضر, اما ما ممکن است به آن نیاز دارید در آینده نزدیک … چرا که ما می توانیم از کشورهای دیگر از کشورهای دیگر چه آینده. وجود دارد رفتن به افزایش موارد” پریتزکر گفت.

دو نفر از بیماران جدید شناسایی دوشنبه — یک زن در 50s و یک زن در 70s — هر دو از اعضای خانواده آموزش و پرورش ویژه مشاور در Vaughn شغلی دبیرستان که تست مثبت روز شنبه گفت: Allison Arwady شیکاگو کمیسیون بهداشت و درمان.

جدید CPS موارد

با وجود موارد جدید متصل به aide, Arwady وجود دارد گفت: تا کنون “هیچ نشانه ای از انتقال در مدرسه” و هیچ گزارشی از بیماری های جدی در هر یک از دانشجویان یا کارکنان. دستیار دو تا از بستگان نیست Vaughn کارکنان و بيش از هر تماس با مدرسه.

“بدیهی است که این مدرسه توسط یک جمعیت از دانش آموزان با نیازهای ویژه پس پاسخ ما شده است به خصوص قوی” Arwady گفت: در یک تامپسون مرکز کنفرانس خبری با پریتزکر. “اگر چه بیشتر تست های آزمایشگاهی در انتظار در این مرحله از آزمون که بازگشته اند در دانش آموزان و کارکنان بوده است منفی” از جمله کسانی که از بازدید اتاق های اورژانس خود را.

“من می خواهم برای اطمینان بخشیدن به مردم است که این دو مورد جدید در ارتباط با کارکنان در Vaughn دبیرستان برجسته کردن آنچه ما می دانیم در مورد این ویروس به خصوص که تماس نزدیک به تایید موارد هستند بیشتر در معرض خطر” Arwady گفت.

در نامه ای به تمام مدارس عمومی شیکاگو خانواده ها در مدت کوتاهی پس از کنفرانس مطبوعاتی مدارس رئیس جانیس جکسون گفت: “این مورد باقی مانده حادثه جدا” در CPS و منطقه بود و انتظار می رود تا پایان عمیق تمیز از Vaughn در پایان روز.

پریتزکر گفت: مسئولان در سطح ایالتی و محلی “در حال کار سخت به ماندن بگیرید پیش از این” اما که او می خواهد “مردم به درک [که] این در حال رفتن به تحت تاثیر قرار زندگی روزانه خود را.”

فرماندار خواست ساکنان به دنبال مشاوره از متخصصان سلامت است.

“اگر شما فکر می کنم شما ممکن است بیمار باشد, لطفا بدون خطرات که ممکن است به خطر اندازد دیگران در جامعه” پریتزکر گفت.

او اضافه کرد که هیچ کس نباید احتکار منابع آنها لازم نیست مانند ماسک به دلیل “شما در حال نگه داشتن لوازم از متخصصان مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید.”

“اجازه ندهید که ترس جای سطح-headedness,” پریتزکر گفت.

سومین مورد جدید روز دوشنبه اعلام کرد یک زن در 50s که تا به حال سفر از کالیفرنیا به ایالت ایلینوی است. چهارم یک زن در 70s که به تازگی از مصر کروز.

هیچ تصمیم گیری در تجمع جرم

افرادی که در تماس نزدیک با یک مورد تایید شده هستند گفته بودن به خود قرنطینه Arwady گفت.

پرسید: اگر عواقب برای هر کسی که ممکن است نقض سفارشات به خود قرنطینه پریتزکر پاسخ داد: “هیچ قانونی وجود دارد در نتیجه امروز. اما من می گویم که من فکر می کنم مردم می دانند که آنچه آنها باید انجام دهند … اما صادقانه به شما بگویم مردم شده اند بسیار تعاونی در این. ایلینوی است جایگاه ویژه ای در این راه است.”

که آیا کارشناسان توصیه می کنند لغو رویدادهای انتظار می رود با حضور مقادیر زیادی از مردم Arwady گفت: مقامات نرفته اند که تا کنون نشده است.

“در این نقطه وجود نداشته است تصمیم به انصراف از توده بزرگ گردهمایی” Arwady گفت و اشاره کرد که این گفتگو در مورد اینکه آیا به توصیه در برابر چنین گردهمایی تجدید روزانه.

همچنین روز دوشنبه دولت آمریکا با هیئت مدیره آموزش و پرورش با ارسال نامه ای به مدارس گفت: دولت نیست توصیه مدارس بسته می شود اما آن را به سمت چپ تصمیم به محلی منطقه. همچنین گفت که دانش آموزانی که می خواهند به خود قرنطینه و ماندن خانه از مدرسه — حتی بدون علائم یا پزشکی ثابت شده دلیل — به طور کلی باید مجاز به انجام این کار و نمی شود یک unexcused نبود.

دولت نیز تشویق همه مناطق به یک e-learning طرح در محل در مورد این مدرسه نیاز به نزدیک است. و از آنجا که این برنامه نیاز به تصویب هیئت دولت پیشنهاد تغییرات قانونی که اجازه می دهد تسریع تصویب e-learning قصد دارد در طول بهداشت عمومی اورژانس.

از روز شنبه بیش از 650 عفونت و 26 مرگ و میر گزارش شده بود در ایالات متحده است.

کمک: Sun-Times خبرنگار نادر عیسی; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im