پریتزکر انفجار قانونگذار برای ‘ارزان سیاسی کاری’ پس از قضاوت در قوانین اقامت در خانه سفارش ‘شما می توانید درایو کامیون ماک از طریق’

سوزش از سوزاندن یک قاضی حکم که آزاد یک downstate قانونگذار جمهوری خواه از مطیع اجرایی اقامت در خانه سفارش رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر عصبانی کلمات سهشنبه برای مجلس و دادگاه متهم آنها را از راه “یک سنت خطرناک” است که می تواند ارسال یک راش از دعاوی راه خود را.

فرماندار خود را باز کرد جلسه توجیهی روزانه با حمله کلامی در دولت Rep. دارن بیلی متهم ایلینوی جنوبی نماینده مجلس بودن “بی پروا.”

“این یک ارزان سیاسی کاری طراحی شده است به طوری که نماینده می توانید نام خود را در عناوین و متاسفانه او به طور خلاصه موفق بوده اند که در اکثر سنگدلانه از شاهکارهای” پریتزکر گفت.

از ملامت آمد روز پس از بیلی برنده یک توقف موقت در stay-at-home منظور از خشت شهرستان مدار قاضی دادگاه مایکل McHaney که متهم فرماندار خنده کردن downstate ایلینویز’ نگرانی در یکی از جلسات روزانه و اعمال یک فرمان اجرایی “که ain’t متناسب با هیچ چیز نیست.”

McHaney حکم موقت سفارش محدود در روز دوشنبه آزاد بیلی یکی از زنیا از نیاز به رعایت فرماندار منظور اجرایی. در حرکت و در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه بیلی استدلال فرماندار اعتقادی نداشته خود قدرت اجرایی در گسترش نظم گذشته 30 روز.

و بیلی برنده است که بحث — حداقل در حال حاضر. ایلینوی دادستان کل Kwame رائول را در زمینه اطلاع از درخواست تجدید نظر شنبه و یک سخنگوی دفتر خود گفت: این انتظار به فایل مختصری با دادگاه استیناف چهارشنبه.

“این حکم تنها به یک فرد به دلیل آن بود که تنها در مورد یک نفر” پریتزکر گفت: در روز سه شنبه.

در حالی که پریتزکر اذعان حاکم محدود است او گفت: “خطر آن شمار قابل توجهی است.”

“با توافق با شاکی در این اولیه حکم دادگاه تنظیم یک سنت خطرناک. کاهش گسترش این ویروس بسیار مهم است برای صرفه جویی در زندگی ما اطمینان سیستم بهداشت و درمان از منابع را برای درمان بیمارانی که بیمار شده و ما نمی خواهد متوقف کردن این ویروس اگر به دلیل این حکم هر ساکن می توانید دادخواست به معاف از جنبه های سفارشات است که تکیه بر اقدام جمعی برای حفظ همه ما امن است.”

پریتزکر گفت: تصمیم گیری شده اند حکومت توسط اورژانس قانون مدیریت بهداشت عمومی عمل می کنند که در گذشته اداره فاجعه سیاسی. اما او اذعان کرد یک بیماری همه گیر در رده های مختلف بدون مرتب پایان تاریخ.

“همه ما در حال تلاش برای انجام پایان ما فاجعه ما دستور اجرایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما با این فکر در ذهن است که ما نیاز به نگه داشتن مردم امن تا زمانی که ما قادر به انجام این کار” پریتزکر گفت.

فرماندار به نام بیلی مشاجره که فرماندار است که در تلاش برای محدود کردن آزادی های مدنی و یا حقوق “بی پروا.”

Gov. J.B. Pritzker has held daily briefings on the coronavirus situation in Illinois.
رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر در جلسه در ماه مارس است.
خورشید بار فایل

“که قصد در اینجا” پریتزکر گفت. “هدف این است که برای صرفه جویی در زندگی مردم.”

متن شنوایی را نشان می دهد در زمان نا امید قاضی — با نظر خود را در مورد صفر و میر در زادگاه خود شهرستان و در مورد چیزهای دیگر مانند پریتزکر رفتار روزانه خود را در جلسات.

هنگامی که توماس Verticchio یک وکیل از رائول است که به نمایندگی از پریتزکر در کت و شلوار که او شنیده ام یک “snicker از بازگشت” از دادگاه در مورد “میلیون ها نفر در حال مرگ” از COVID-19, McHaney interjected.

“وکیل من نمی تواند با شما موافقم که این هیچ شوخی و در حالی که ما در مورد این موضوع پس از شما آن را آورده تا در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر این ولایت خواسته شده بود توسط یک خبرنگار چه در مورد کاهش محدودیت در شهرستان در ایلینوی که اصلا COVID یا به آن نیاز نیست و پاسخ او بود که منتظر آن خنده” McHaney گفت.

“من موافقم” قاضی گفت. “این است که خنده دار است. پیش بروید.”

State Rep. Darren Bailey
دولت Rep. دارن Bailey
Facebook

در یکی دیگر از مثال McHaney خواسته Verticchio یک وضعیت فرضی است که در آن یک COVID-19 قربانی می کرده اند در یک تصادف.

“با توجه به این آمار شما در حال پرتاب کردن در اینجا و همه از آن, آیا این درست است که اگر مرگ من در خراب کردن ماشین و من اتفاق می افتد به تست مثبت برای COVID-19 من باعث مرگ برای اهداف از آنچه در این ولایت در حال انجام است COVID-19?” McHaney پرسید.

Verticchio گفت که او نمی دانست.

McHaney نظر بود در پاسخ به Verticchio گفتن وجود داشته است و 42 نفر از coronavirus در Jasper County, که همسایگان Clay County, که در آن کت و شلوار واصل شد. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در Clay County, نکته اصلی مشاجره برای بیلی با وجود این گزارش دولت coronavirus موارد در 96 102 شهرستانهای استان است.

“این است که یک ایلینوی شمالی تنها مشکل به دلیل در جنوب استان ها هم این موضوع وجود دارد” Verticchio گفت. “Jasper County, 42, موارد کمتر از 10 ، 000 ساکنان شهرستان. به عنوان یک نتیجه از آن رنج می برد یکی از بالاترین سرانه میزان عفونت در ایالت ایلینوی است. نرخ آن در حال دو برابر شدن هر سه روز.”

در یکی دیگر از ارز قاضی گفت: از تمدید سفارش “شما می توانید درایو کامیون ماک از طریق این چیز.”

Verticchio ارائه سفارشات “گسترده با توجه به وضعیت” اما گفت: “آنها متناسب با وضعیت است.”

“متناسب با وضعیت ؟ چگونه در جهان می کند مرا مجاز به ماهی در فوربس دریاچه ترویج COVID-19 اما وحشت خرید در خارج نمی کند ؟ که نه متناسب با هیچ چیز” قاضی گفت.

McHaney شده است بر روی نیمکت از سال 2010 زمانی که او برای باز کردن صندلی به عنوان یک دموکرات است.

او با استناد هر دو ایلینوی قانون اساسی و قانون اساسی ایالات متحده در حکم: “ایلینوی اساسی متعدد در بخش های از آن را در حال تجاوز و منشور حقوق است که خرد شده,” او گفت:.

زمانی که Verticchio ذکر سابق رژیم صهیونیستی. بروس Rauner اعلام فاجعه سیاسی برای H1N1 McHaney پرسید: اگر H1N1 بود “آنفولانزا” و گفت: “که فرماندار قطعا نمی, تعطیل دولت و نابود کردن زندگی مردم و اموال برای H1N1.”

Verticchio اشاره کرد H1N1 “یک جهان متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de