پریتزکر می دهد تا در COVID-19 کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن: “من اصلا انتظار آن را ندارد’ (به روز رسانی زنده)


آخرین

پریتزکر می دهد تا در COVID-19 کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن: “من اصلا انتظار آن را ندارد’

John L. Alexander/برای Sun-Times; مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لحظات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن از یک ادعا می کنند که او “قدرت نهایی” بیش متحده به بازگشایی این کشور رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در روز سه شنبه گفت: خوشحالم که فرمانده کل قوا به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی ایالات متحده در حالی که همچنین خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن “تقریبا بی ربط” وقتی که می آید به کروناویروس تست.

“ما بدست بسیار کمی کمک از دولت فدرال است. آن را خوب است. من داده ام تا در هر وعده است که ساخته شده است” پریتزکر گفت: در سی ان ان “Erin Burnett جلو رفت.” “من امیدوارم که چیزی خواهد شد تحویل داده و از دولت فدرال اما من اصلا انتظار آن را ندارد.”

دموکراتیک فرماندار همچنین هشدار داد که طرفداران نباید امید خود را برای لیگ های ورزشی برای از سرگیری در دولت تا وقوع است بیشتر تحت کنترل است.

پریتزکر تلویزیونی نظرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری که در آن رئیس جمهور گفت که او را “اجازه” فرمانداران به بازگشایی کشورهای خود را.

خواندن گزارش کامل از تینا Sfondeles اینجا.


اخبار

9:30 p. m. خانه سالمندان کارگران ادعا می کنند که آنها از کار اخراج شدند بیش از تقاضا برای بیشتر PPE

سه خانه سالمندان کارگران متهم به سه منطقه شیکاگو امکانات بعد از ظهر سه شنبه برای اجرای حکم اخراج یا تعلیق آنها را پس از آنها مطرح شده مسائل ایمنی.

گرگ کلی جمهور SEIU, بهداشت و درمان, ایلینوی گفت: اینها فقط تعداد کمی از موارد در طول COVID-19 همه گیر که در آن اعضای اتحادیه’ نگرانی بودند که نادیده گرفته پرستاری صاحبان خانه.

کلی گفت: کارگران در بریدگویو مرکز بهداشتی Alden لکلند و برکلی پرستاری & مرکز نوتوانی آورده و نگرانی های خود را به مدیریت اما “بی احترامی, توهین و در واقع اخراج شده اند” برای بالا بردن مسائل با کارفرمایان خود را.

“این کارفرمایان به نظر می رسد به مراقبت بیشتر در مورد حفظ سود خود را از ایمنی از کسانی که زندگی و کار در مرکز خود” کلی گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط مانی راموس در اینجا.

9:00 p. m. SBA تصویب 44,453 اضطراری COVID-19 وام به ایلینوی کارفرمایان جمعا به مبلغ 12.5 میلیارد دلار

با رفتن تقاضا بیش از عرضه نقدی COVID-19 اضطراری چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی تا کنون تایید کرده است 44,453 وام در ایلینوی جمعا به مبلغ 12.5 میلیارد دلار با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک.

در سراسر کشور این برنامه شناخته شده به عنوان PPP دارای پمپ 1,035,086 وام با مجموع بیش از $247 میلیارد دلار از طریق مارس 13 با توجه به پاورپوینت SBA عرضه شده به خانه کسب و کار کوچک و کمیته به دست آمده توسط Chicago Sun-Times.

وام رهبر تحت این برنامه جدید تگزاس با 88,434 وام جمعا به مبلغ 21.7 میلیارد دلار با توجه به SBA.

این برنامه طراحی شده است برای کمک به کارفرمایان در دیدار با حقوق و دستمزد و شناور باقی می ماند برای چند ماه به عنوان COVID-19 بحران رشد می کند. یک دلیل این برنامه wildly محبوب است که اگر این پول استفاده می شود برای دیدار با حقوق و دستمزد وام تبدیل شده است به یک کمک.

خواندن گزارش کامل از لین شیرین در اینجا.

8:40 p. m. طرفداران تماس برای بازرسی از طبخ زندان شهرستان میان شیوع کروناویروس

وکیل به نمایندگی از بازداشت شدگان در طرح دعوی در دادگاه بیش از طبخ زندان شهرستان پاسخ به coronavirus همه گیر فشرده یک قاضی فدرال روز سه شنبه به اجازه می دهد یک متخصص بررسی شرایط “بر روی زمین” پس از کلانتر توماس پیکان اعلام کرد پروتکل های جدید به سرعت گسترش ویروس.

در گزارش خود به ایالات متحده در منطقه قاضی متی Kennelly Dart مشخص شده را افزایش می دهد در تست — با استفاده از جدید ابوت Labs, rapid test, کیت — و گفت که آلوده زندانیان صادر خواهد شد فولاد ماسک. پیکان با این حال اشاره کرد که زندان خواهد رایت از طریق منابع موجود از ماسک در عرض یک هفته مگر اینکه سفارشات از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و وزارت بهداشت پر شد.

Kennelly شنبه درخواست اضافی دادخواستها از هر دو طرف قبل از ساخت یک حکم بازداشت شدگان’ درخواست اضافی اورژانس نظارت از زندان است. یکی دیگر از تلفنی شنوایی تنظیم شده است روز چهارشنبه در دادگاه فدرال.

دارت را گزارش همچنین می گوید: در حالی که مقامات زندان شده اند ارائه منابع کافی از صابون برای زندانیان — شکایت مکرر از اهل بیت طرفداران در هفته های اخیر — صابون استفاده شده است به عنوان یک سلاح در داخل زندان است.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط اندی Grimm.

8:00 p. m. پریتزکر تنظیم راز پرواز از چین را به میلیون ها نفر از ماسک و دستکش به ایلینوی

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر در حال برنامه ریزی برای به دست آوردن میلیون ها نفر از ماسک و دستکش از چین و آوردن آن منابع به ایلینوی در منشور جت — اما او را نگه داشتن اطلاعات محرمانه از ترس تهمت و دولت ممکن است توقیف محموله برای فدرال ذخایر منابع روز سه شنبه گفت.

ایلینوی حسابرسی سوزانا مندوزا اعلام کرد که دولت با صرف بیش از $174 میلیون در خرید مربوط به COVID-19 از جمله لوازم مانند هواکش و ماسک و دستکش و لباس محافظ و عینک و ضد عفونی کننده دست.

اما یکی از آیتم ها در لیست از هزینه های غیر معمول بود: دو فاکتور برای هر $888,275 به فدرال اکسپرس تجارت, شبکه های حمل و نقل برای “هواپیمای چارتر پرواز به شانگهای چین برای COVID-19 پاسخ. … پیش پرداخت مورد نیاز است.”

اردن Abudayyeh مطبوعاتی وزیر پریتزکر نمی ارائه جزئیات بیشتر در مورد پروازها از جمله زمانی که آنها اتفاق می افتد چگونه بسیاری از وجود دارد خواهد بود و آنچه در این مسیر هستند.

او با انتشار بیانیه ای گفت: “فرماندار به وضوح مشخص چالش های این دولت مواجه شده است و همانطور که ما مشغول به کار در سراسر ساعت به خرید PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] برای کارکنان بهداشت و درمان ما و اولین پاسخ دهندگان.”

خواندن گزارش کامل از فرانک اصلی در اینجا.

7:30 p. m. Haymarket مرکز جنگ coronavirus شیوع; کارمند سابق می گوید آنها عمل ‘دیر’

غرب حلقه بهداشت روانی و درمان سوء مصرف مواد مرکز در پاسخ به شیوع COVID-19 موارد و نقد است که در آن کارکنان در معرض خطر است.

دو نفر از کارکنان این Haymarket مرکز در گذشته مرده اند در دو ماه اخیر تنها در هفته گذشته. کارمندان سابق گفت: مرگ و میر بودند coronavirus مربوط اما تسهیلات مقامات نمی تواند تایید کند که.

حداقل 45 نفر تست مثبت برای COVID-19 در Haymarket مرکز 932 W. Washington Blvd. — 14 کارکنان و 31 بيمار با توجه به امکانات سخنگو.

دو نفر از کارکنان که صحبت می کرد به خورشید بار سرزنش مدیران برای ایجاد آنچه به آنها گفته شد نا امن محیط کار.

خواندن گزارش کامل از مانی راموس در اینجا.

7:09 بعد از ظهر توسعه دهنده معذرت خواهی به ساکنان این روستا برای ‘اضطراب و ترس’ ناشی از تخریب

مدیر عامل شرکت Hilco خوبی توسعه همکاران عذرخواهی به روستای کوچک ساکنان سهشنبه برای “ترس و اضطراب” ناشی از انفجار از 95 ساله دودکش و مشخص یک “طرح اقدام” برای کاهش آسیب است.

یک روز پس از شهردار لری Lightfoot گفت: از Hilco که “آنها خود را از این” مدیر عامل روبرتو پرز بود که فقط.

“ما اذعان و عذرخواهی برای اضطراب و ترس ناشی از این آخر هفته گذشته به عنوان بتن پشته در توقیف کرافورد ایستگاه برق در روستای کوچک تخریب شد. این نگرانی ها بیشتر بود بالا با توجه به انفجار صورت گرفت در شرایط فوق العاده ایجاد شده توسط COVID-19 pandemic” پرز به نقل شد.

مدیر عامل شرکت اشاره کرد Hilco را “اصلی تخریب پیمانکار” استخدام “یکی از شناخته شده ترین انفجار کارشناسان در کشور است.”

خواندن گزارش کامل توسط Fran Spielman اینجا.

6:17 p. m. گرگ Maddux جشن تولد 54 توسط بالا بردن بودجه برای COVID-19 امداد

توله Hall of Famer گرگ Maddux جشن تولد 54 خود را روز شنبه با جمع آوری پول برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Maddux ایجاد یک GoFundMe و وعده داده شده برای مطابقت با تمام کمک های مالی به $54,000. پول را تقسیم به طور مساوی بین Rady بیمارستان کودکان در سن دیگو, تغذیه امریکا و Candlelighters غیر انتفاعی اختصاص داده شده به سرطان دوران کودکی Maddux نوشت: در شرح جمع آوری کمک صفحه.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط مادلین کنی.

6:06 p. m. تهمت سفارشات پرداخت به که متوقف

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او کارگردانی کرده است توقف به ایالات متحده پرداخت به سازمان بهداشت جهانی در انتظار یک نقد و بررسی از آن هشدار در مورد کوروناویروس و چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: شیوع می توانست موجود در آن منبع و امان زندگی تا به حال U. N. آژانس بهداشت انجام یک کار بهتر بررسی گزارش های رسیده از چین است.

رئیس جمهور می گوید جهان وابسته به سازمان بهداشت جهانی برای کار با کشورهای به مطمئن شوید که اطلاعات دقیق در مورد سلامت تهدیدات مشترک هستند در موقع.

بیشتر بخوانید از آسوشیتد پرس.

5:32 p. m. 94 اعضای Chicago Fire Department باید آزمایش مثبت برای COVID-19

حداقل 94 کارمندان Chicago Fire Department باید آزمایش مثبت برای coronavirus بخش گزارش روز سه شنبه.

از کسانی که 18 عضو در حال حاضر بازگشت به وظیفه با توجه به CFD سخنگوی لری مریت.

نوزده اعضای این گروه در حال قرنطینه پس از در معرض بودن به کسی که با COVID-19, او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط دیوید Struett.

5:01 p. m. انوری زمینه تبادل در صورت همه گیر تلاش های امدادی

انوری زمینه استفاده خواهد شد به عنوان یک بسته بندی مواد غذایی و مرکز توزیع به عنوان بخشی از یک COVID-19 امداد تلاش است.

Lakeview شربت خانه را بسته بندی و توزیع مرکز در زمینه انوری را تلاقی چند خیابان یا جاده با داوطلبان این هفته است. این مرکز به کار دوشنبه تا شنبه از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر

دفعات بازدید: داستان کامل توسط Gene Farris.

4:31 بعد از ظهر غیر انتفاعی با هدف احیای رستوران شغل در حالی که ارائه وعده های غذایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در جلو-خطوط

خود صفحه, یک سازمان غیر انتفاعی با هدف احیای رستوران مشاغل و ارائه وعده های غذایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در جلو خطوط coronavirus همه گیر راه اندازی این هفته در شیکاگو است.

گروه همکاران با سرآشپزها محلی و صاحبان کسب و کار که متعهد به کمک مالی وعده های غذایی به یک بیمارستان محلی یا تسهیلات مراقبت های بهداشتی. سازمان را افزایش می دهد پول از کمک های مالی و کمک های مالی برای رستوران ها قادر به پرداخت کارکنان خود را.

این سازمان خود را اول تحویل از وعده های غذایی 175 به لاون مسیحی مرکز بهداشت روز شنبه خواهد بود و در حال گسترش به ارائه وعده های غذایی بیشتر برای بیمارستان ها در شیکاگو کردن بشقاب خود را سخنگوی شان Savett در بیانیه ای گفت.

بیشتر بخوانید از داستان توسط Emmanuel کاماریلو.

4 p. m. 2 بازداشت شدگان کارکنان در Cook County, نوجوان بازداشتگاه تست مثبت برای COVID-19

دفتر قاضی از کوک کانتی اعلام کرد که دو تن از بازداشت شدگان و کارمند در اطفال بازداشت موقت مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19.

وجود دارد در حال حاضر در مجموع سه تن از بازداشت شدگان در بازداشتگاه و 16 قاضی دفتر کارکنان که آزمایش مثبت برای ویروس سخنگوی دفتر ریاست قاضی از طبخ شهرستان پت Milhizer در بیانیه ای گفت.

بازداشت شدگان بستری شده بودند به بازداشتگاه در هفته گذشته و “در حال برگزاری نمایشگاه نیست هر نشانه ای از بیماری” Milhizer گفت. آنها آزمایش شده تحت پروتکل های که نیاز به تست جدید پذیرش که باقی می ماند در این مرکز پس از اولین حضور در دادگاه.

دفعات بازدید: داستان کامل.

3:44 بعد از ظهر Coors نور با پاسخ 93 سال درخواست برای بیشتر آبجو

یک زن 93 ساله پنسیلوانیا زن خودش را کاملا یک معضل در هفته گذشته.

زیتون Veronesi از سمینول پنسیلوانیا به پایین بود فقط 12 قوطی Coors نور است. قادر به ترک خانه خود را با توجه به کروناویروس همه گیر Veronesi برگزار شد ثبت نام به پنجره ای که عنوان خوانده شده, “من باید بیشتر آبجو!!”

تصویر رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته با بسیاری از تماس در Coors نور به کمک Veronesi ،

Coors نور آمد از طریق پنج شنبه و تحویل 10 15-بسته های آبجو به Veronesi خانه خارج پیتسبورگ. یک لبخند Veronesi مشترک این خبر در رسانه های اجتماعی با برگزاری یک خشک پاک کردن هیئت مدیره با پیام “رو بیشتر آبجو!”

“هنگامی که ما دیدم زیتون پیام ما می دانستیم که ما تا به حال به پرش در فرصتی برای نه تنها در ارتباط با کسی که به ارمغان آورد یک لبخند به چهره ما در طول این همه گیر اما همچنین به ما یک فرصت ویژه به می گویند با تشکر برای بودن Coors نور فن” Molson Coors آشامیدنی Co.’s افسر ارشد بازاریابی میشل سنت ژاک در بیانیه ای گفت. “حتی در زمان قبل از COVID عصر ما امر شده ایم هیجان زده برای تحقق زیتون را درخواست. اما در این لحظه در طول این غیر معمول بار آوردن کمی از شادی به روز کسی است که حداقل ما می توانیم انجام دهیم.”

Veronesi گفت پیتسبورگ KDKA-تلویزیون که او ترک باز کردن یکی از سرد هر شب برای استراحت است. و اگر او یابد و خودش را در مخمصه مشابه در آینده یک سخنگوی Molson Coors گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که Veronesi و خانواده اش “را پیشنهاد ایستاده برای بیشتر Coors نور هر زمان که آنها آماده برای یک restock.”

— مادلین کنی

2:38 بعد از ظهر 74 بیشتر coronavirus, مرگ و میر, اما ما در حال خم منحنی’ پریتزکر می گوید:

یکی دیگر از 74 نفر کشته شده اند از coronavirus در ایلینوی آوردن دولت شیوع عوارض به 868, مرگ و میر, ایلینوی, مقامات بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

نیز وجود دارد یکی دیگر از 1,222 موارد جدید آوردن مجموع به 23,247 موارد مثبت. این ویروس به اضافی شهرستان است و در حال حاضر در 88 102 شهرستان, مقامات گفت.

در حالی که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر در روز یکشنبه نشانه های وجود دارد که امیدواریم دولت است خم منحنی که مشخص نیست که موارد و مرگ و میر را در واقع به طور قابل توجهی کاهش. دولت همچنان تحت اقامت در خانه اجرایی سفارش تا آوریل 30, اگر چه پریتزکر این هفته نشانه ممکن است برخی از “تنظیمات” ساخته شده به این منظور در هفته های آینده.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط تینا Sfondeles.

1:54 p. m. Cook County, توزیع 240,000 ماسک صورت به حومه اولین پاسخ دهندگان

حومه پلیس و آتش بخش شنبه شروع کردن در این 240,000 N95 ماسک Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle گفت: مسئولان خواهد بود توزیع در دو روز آینده برای مبارزه با کروناویروس.

“در آغاز این سال بسیاری از ما تا به حال هیچ ایده که یک ماسک می تواند به معنای واقعی کلمه تواند تفاوت بین مرگ و زندگی اما امروز که ما واقعیت” Preckwinkle گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام شهرستان توزیع ماسک.

“ما باید یک تعهد به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و به عنوان یکی Cook County برای مبارزه با این بیماری همه گیر با همه چیز ما را.”

این دنده محافظ اهدا شده توسط وزارت دفاع امریکا در هماهنگی با مدیریت اضطراری فدرال آژانس Preckwinkle گفت: در بخش اورژانس مرکز عملیات در جنگل بلوط که در آن او پیوست اولین پاسخ دهندگان از حومه.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط راشل Hinton.

1:42 p. m. رد کردن محبوب ترین COVID-19 افسانه ها

NewsGuard — “اینترنت اعتماد ابزار” — یک امتیاز سرویس است که دامپزشکان وب سایت های خبری برای دقت و شفافیت. در ماه مارس این گروه راه اندازی شد “اطلاعات غلط ردیاب” برای شناسایی وب سایت هایی که به انتشار اطلاعات نادرست در مورد رمان coronavirus مبدل به عنوان اخبار.

این هفته NewsGuard صادر شده گزارش بررسی و رد کردن 10 محبوب ترین COVID-19 افسانه ها که به دست آورده اند کشش آنلاین در سراسر چندین وب سایت های محبوب.

در میان بالا 10 اسطوره ها:

“این COVID-19 ویروس ساخته دست انسان bioweapon.”

حقیقت: شواهد علمی امتیاز به این ویروس نشات گرفته در خفاش ها. یک مطالعه در مجله Nature منتشر شده در فوریه سال 2020 به ویروس ژنوم است “96 درصد یکسان” برای یک بت coronavirus. ماه مارس سال 2020 مطالعه منتشر شده در مجله Nature Medicine به این نتیجه رسیدند که ویروس “است نه یک آزمایشگاه ساخت یا هدفمند دستکاری ویروس.”

“5G فن آوری تلفن همراه است که در ارتباط با شیوع کروناویروس.”

حقیقت: هیچ شواهدی وجود ندارد که سلامت اثرات COVID-19 ویروس مربوط به 5G با توجه به مقالات از مهر و FullFact.org. در مارس سال 2020 مقاله از دکتر سیمون کلارک یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه خواندن توصیف ادعا می کند که 5G یا انتقال ویروس و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن و در نتیجه مردم بیشتر در معرض خطر آن به عنوان “کامل زباله.” ماه مارس سال 2020 گزارش از کمیسیون بین المللی غیر یونیزان حفاظت هیچ مدرکی وجود ندارد که شبکه های 5G را مطرح کرد خطر برای سلامت انسان است.

دیدن گزارش کامل در NewsGuard اینجا.

1:17 p. m. در شیکاگو سرپناه برای کودکان و نوجوانان مهاجر بیش از نیمی از تست مثبت برای COVID-19

بیش از نیمی از 69 کودکان مهاجر پناه غیر انتفاعی Heartland داد در شیکاگو تست مثبت برای coronavirus این سازمان اعلام کرد.

“ما عامل تحت این فرض که ما را دید مثبت دیگر تشخیص به عنوان ما دریافت نتایج از آزمون های دیگر که تجویز شده است و گام های ما برای اطمینان از سلامت و ایمنی ما شرکت کنندگان و کارکنان بر اساس آن فرض” Heartland داد سخنگوی Mailee گارسیا گفت.

گارسیا گفت: Heartland اتحاد جدا شده کودکانی که آزمایش مثبت و قوانین سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات در هر سه پناهگاه برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. کارکنان نیز در حال غربالگری برای COVID-19 علائم قبل از هر تغییر و حرفه تمیز کردن شرکت استخدام شده برای تمیز کردن امکانات.

بدون همراه کودکان برای اولین بار پردازش توسط ماموران فدرال در مرز و بعد از تحویل به سازمان های همکار در سراسر کشور دفتر اسکان مجدد پناهندگان یک شعبه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی. گفت: آن را تا حدود 2500 کودکان در آن بازداشت هستند.

دفعات بازدید: داستان کامل از خبرنگار کارلوس Ballesteros.

11:40 a. m. ببینید چه ایلینوی خرید هر روز به مبارزه COVID-19 — و آنچه در آن هزینه

دفتر ایلینوی حسابرسی Susana, مندوزا ایجاد یک پورتال آنلاین نشان دادن دولت را روزانه صرف در coronavirus مربوط به خرید از جمله چقدر خرج میشود و آنچه که در حال خریداری شده است.

مندوزا اعلام کرد راه اندازی وب پورتال شنبه که خرس عنوان: “آنچه که تاثیر مالی COVID-19 به ایالت ایلینویز?”

خرید اخیر جزء به جزء در این گزارش شامل یخچال و فریزر, دماسنج اتاق و چادر از Menards برای تست سایت های هواپیما, پرواز چارتر, به شانگهای چین تجهیزات حفاظت فردی از جمله N95 ماسک, دستکش, دستکش و KN95 ماسک و ظرف صابون و حوله کاغذی و بطری آب از Costco.

وب پورتال به نقل از پریتزکر را در مارس 9 فرمانداری فاجعه اعلام کرد که “اجازه می دهد تا ایلینوی سازمان به منظور هماهنگی دولت فدرال و منابع از جمله استراتژیک ملی انبارهای دارو و تجهیزات حفاظت فردی برای حمایت از دولت های محلی در تهیه و در طول COVID-19 شیوع در ایالت ایلینوی است.”

مندوزا در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او “امید[s] ما پورتال آنلاین نشان ایلینویز’ سرمایه گذاری در مبارزه با این ویروس مرگبار خواهد شد کمک به درایو صفحه اصلی پیام که هیچ کدام از این ها باید به آرامی گرفته شده است و مردم باید در خانه بمانند و ایمن ماندن.”

لیز Schiffman Tufano

9:39 a. m. ایلینوی دموکرات فشار برای ملی COVID-19 مرگ آمار مسابقه

با مرگ و میر در شیکاگو و ایلینوی پرتاب ملی در کانون توجه در COVID-19 همه گیر به طور نامتناسبی سیاه جوامع دموکرات ایلینوی در کنگره تحت فشار قرار دادند و تهمت و دولت در روز سه شنبه به نیاز مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به عموم گزارش اطلاعات دموگرافيک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده در یک جلسه 7 آوریل به برخی از ملی مربوط به نژاد COVID-19 آمار در دو یا سه روز اما این تعداد هنوز به تحقق.

سنسور. Dick Durbin و Tammy Duckworth و 13 خانه دموکرات ها از دولت امضا نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اصرار خود را به “اقدام به نشانی تاثیر COVID-19 در جوامع رنگ — به خصوص در جوامع سیاه — شروع با عموم گزارش دموگرافيک مرگ و میر در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) وب سایت.”

دفعات بازدید: داستان کامل از لین شیرین در اینجا.

8:16 a. m. بیماری های عفونی متخصص در انتظار قتل دادگاه درخواست آزادی به تحقیقات COVID-19

حتی قبل از Wyndham Lathem ساخته شده بین المللی عناوین به عنوان هدف از یک هفته تعقیب جنایتکاران آغاز شد که پس از او پسر کشف شد قتل در رودخانه شمالی آپارتمان سه سال پیش میکروبیولوژیست شده بود مشهور جهان برای تحقیقات خود را در طاعون.

Lathem, 45 برگزار شده است در زندان بدون وثیقه پس از دستگیری و از دست داد و موقعیت خود را به عنوان یک استاد دانشگاه به دانشکده پزشکی فینبرگ.

اما هفته گذشته متهم قاتل خواسته یک قاضی به او در $1 میلیون وثیقه چرا که او گفت که او دارای شرایط بهداشتی است که او را در معرض خطر بیشتری اگر او قرارداد coronavirus — و از آنجا که تحقیقات خود را در مهارت می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

“با سابقه و تجربه خود را دکتر Lathem است به خوبی مناسب به توصیه و شرکت در مطالعات است که با هدف درک SARS-CoV-2 coronavirus مسئول COVID-19 همه گیر” نوشته دکتر ویلیام گلدمن صندلی میکروب شناسی و ایمنی شناسی در دانشگاه کارولینای شمالی در یک ایمیل اضافه به Lathem حرکت. “آن را حس برای استفاده از به عنوان بسیاری از کارشناسان به عنوان ممکن است در طول این جهان بحران است که به سرعت در حال گسترش در دامنه.”

دفعات بازدید: داستان کامل از خبرنگار اندی Grimm.

7:19 صبح همه چیز برای انجام با بچه های خود را در حالی که خود quarantining در خانه

رژیم صهیونیستی. پریتزکر را stay-در-خانه-به منظور تنظیم شده است در محل اقامت تا تاریخ 30 آوریل و شهردار Lightfoot هشدار داده است که CPS دانش آموزان ممکن است در کلاس های درس خود را حق دور.

برای پدر و مادر که به معنی بازی معلم سرگرم کننده و پدر و مادر همه در یک بار و تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از قسمت های Paw Patrol یک بچه می توانید تماشا کنید.

اگر بچه های خود را طلب سرگرمی — می شود آن را ورزش دانش یا تعامل اجتماعی — در اینجا یک لیست از سرگرم کننده و غنی سازی فعالیت های شما می توانید با بچه های خود را در حالی که شما در خانه هستید. و اگر شما با داشتن مشکل توضیح آنچه که در جهان به آنهایی که کمی خود را به کارتون دکتر پاندا کامل بچه-مناسب درس در یوتیوب.

دیدن لیست کامل ما را از فعالیتهای مجازی از جمله رویدادهای محلی از هنر موسسه باغ وحش بروکفیلد و شعر Opera.

6:28 صبح ایلینوی, خود اشتغالی, فرفره کارگران را دریافت مزایای بیکاری شروع May 11

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: خود اشتغالی و فرفره کارگران در ایلینوی خود را دریافت کنید برای اولین بار COVID-19 مزایای بیکاری شروع مارس 11 مسبب تاخیر در “گیج کننده و بسیار دقیق قوانین و مقررات” از وزارت کار “است که تلاش به شدت محدود است که در واقع می توانید واجد شرایط.”

بیماری همه گیر کوروناویروس stay-at-home سفارشات باعث افزایش بیکاری گسترده قریب به اتفاق ایلینوی بیکاری سیستم و جرقه انتقاد از پریتزکر دولت از مردم از جان گذشته برای درخواست جبران خسارت بیکاری.

پریتزکر استفاده روزانه خود را در جلسه به بحث ضروری و مورد نیاز ارتقا به محاصره ایلینوی بخش اشتغال و امنیت وب سایت و مراکز تماس و به غیر روحانی کردن یک جدول زمانی به رول از مزایای بیکاری در دسترس برای اولین بار به خود اشتغالی افراد است.

“بیکاری ادعا شده است یک منبع از مشکلات برای همه بیش از حد بسیاری از ساکنان ایلینوی” فرماندار گفت.

“…ما در حالت بیکاری سیستم های بایگانی است که ساخته شده از یک دهه پیش برای تعداد بسیار پایین تر از ادعای سادگی نیست سرعت نگه داشته. این حقیقت دردناک است که ما کشف کرده اند که بیکاری شروع به سنبله” پریتزکر اضافه شده است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


موارد جدید

تحلیل و تفسیر

8:31 بعد از ظهر King دونالد نمی تواند بازگشایی امریکا به تنهایی اما نه می تواند به فرمانداران

تصور کنید اگر شما خواهد شد که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در دو یا سه هفته است که این زمان برای زندگی به عقب بر گردیم به حالت عادی در ایالات متحده است.

پیش بروید مردمی! رفتن به کلیسا دوباره بازگشایی رستوران خود را به عقب بر گردیم به کار در کارخانه, بازدید, مادر بزرگ, در خانه سالمندان است.

تصور کنید که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر — و یا یکی دیگر از فرماندار می گوید: “جهنم نه” به همه که.

اقامت قرار داده است حق که در آن شما می مردم! حفظ hunkering کردن در خانه. در حال حاضر هیچ وقت اجازه دهید تا در اجتماعی فاصله. Coronavirus در اجرا و نه ضرب و شتم.

به چه کسی خواهد شما گوش ؟ رئیس جمهور و یا فرماندار?

میلیون ها نفر از آمریکایی ها بدون شک می کشد نشانه خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که دیگران را با چوب خود را به دولت فرماندار — و در نتیجه می تواند هرج و مرج است. ادامه تلاش ها برای خنثی کردن گسترش ویروس ممکن است تضعیف شود به عنوان برخی از مردم بازگشت به زندگی عادی خود حتی به عنوان اقتصاد می توان به پرتاب یک درگیری لود برزخ قسمت باز و بسته.

جزئیات کامل Sun-Times’ سرمقاله اینجا.

3:39 p. m. شما نمی توانید حتی خیال پردازی در مورد ورزش این روزها

من از دست های ورزشی در تلویزیون است. من از دست ندهید داستان بازی در روزنامه. من از دست فقط صحبت کردن در مورد ورزش با دوستان و بستگان.

اغلب ورزشی تنها امن موضوع گفتگو.

شما نمی خواهم به بحث سیاست با عمو لویی چرا که او در حال رفتن به شروع به گفتن شما چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین جمهور در تاریخ و کلینتون مسئول COVID-19.

عمو Lefty, در عین حال, خواهد بخار مورد عدم آزمایش خون و افزایش شانس که خود را پیر 401(k) است که نمی تواند پرداخت پول برای بازنشستگی خود را.

صحبت کردن در سیاست هرگز خوب برای خانواده است.

اما شما می توانید بحث در مورد میچ Trubisky و تنها استدلال شما می کنید این است که آیا او کاملا وحشتناک و یا فقط خیلی بد است.

جزئیات کامل ستون توسط فیل Kadner.

2:46 بعد از ظهر نژادپرستی و coronavirus دو برابر خسارت وارده بر آمریکایی های آفریقایی تبار

امروز ما همه در پناه گیرد. برای شکست دادن یک دشمن کشنده ما قربانی آزادی های محدود کردن تماس با دیگران تسلیم امنیت مالی و محدود کردن خودمان را از چیزهایی که ما می خواهم به انجام در خدمات خوب بیشتر از صرفه جویی در زندگی.

آن را به من اعتصاب که همان چیزی بود که اتفاق می افتد در اطراف این زمان 57 سال پیش.

در 16 آوریل 1963 (جمعه آن سال) و 50 شجاع ترین افراد را انتخاب و به فرمان توسط دولت در محل باقی می ماند; آنها را به مبارزه با یک مهلک ملت-چربی بد که گرفته بود بی شماری زندگی می کند و ظاهر می دانستم که هیچ حد و مرزی. به رهبری مارتین لوتر کینگ فرد Shuttlesworth و رالف Albernathy این تظاهرات مسالمت آمیز تاکید مقتولین توسط گاو کانر. آنها عمدا باقی مانده در زندان اجتناب پیوند به مبارزه با مرگ بد از نژاد پرستی.

از آن بسیار Birmingham, زندان, دکتر شاه خواهد قلم خود را به درستی معروف نامه. او به چالش کشیده ما را به توجه به آنچه که لحظه ای خود را روشن ساخته آوردن به سطح مشکلات در حال حاضر حاضر

جزئیات کامل ستون توسط خاخام ست Limmer

7:44 a. m. چرا سیاه پوستان هستند و در سخت ترین ضربه COVID-19 — و آنچه که می گوید در مورد مراقبت های بهداشتی در آمریکا

با COVID-19 ادعا بیشتر سیاه و سفید زندگی می کند از هر جمعیتی هر دو در اینجا و در سراسر کشور, مکالمات چند هفته گذشته با بسیاری از دوستان سیاه و سفید برجسته بسیاری از دلایل که چرا.

تاریخی بی عدالتی در عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی است NAACP جمهور جرثقیل جانسون نگران بیش از نابرابری در دسترسی به آزمایش و درمان.

به عنوان یک موسسه ملی بهداشت مطالعه از بیمارستان ها که بسته بین 1987-2007 یافت, بالاتر از سطح مسکونی تبعیض نژادی و فقر بالاتر احتمال بیمارستان ها در آن جوامع مدتها پیش خارج شد. این starkest تاثیر مراقبت های بهداشتی بیابان شد در جوامع است.

سیاه پوستان نمایندگی تنها 15.4 درصد از 105,768 Illinoisans تست شده به تاریخ; سفیده 23.3 درصد; اسپانیایی 5.86 درصد; سکس با 2.25 درصد; و دیگر 4.78 درصد هر چند نژاد با اشاره به نیمی از کسانی که تست شده است.

با COVID-19 کشتار سیاه پوستان در نرخ بیش از دو برابر جمعیت خود را در چندین ایالت نیاز به اطلاعات بیشتر و کمک برای جوامع در طول این همه گیر روشن است و از همه مهمتر دسترسی بیشتر به مراقبت های بهداشتی.

دفعات بازدید: داستان کامل از Maudlyne Ihejirika.

7:09 صبح Coronavirus نشان می دهد شکست ما برای ایجاد یک جامعه عادلانه

رسانه ها به تازگی کشف کرده اند که coronavirus است که به مراتب کشنده تر به سیاه پوستان و لاتین تبارها نسبت به سفید پوستان است. دو بار به عنوان کشنده در شهر نیویورک با توجه به نیویورک تایمز. هفتاد و دو درصد از مرگ و میر در شیکاگو در حال سیاه پوستان که حدود 30 درصد از جمعیت. اخبار درمان به عنوان یک وحی تکان دهنده در بی بی سی سی ان ان و سی بی اس و روزنامه ها در سراسر کشور است.

چرا باید هر کسی بود شوکه? بیش از 150 سال پس از لغو برده داری و بیش از شش دهه پس از پایان قانونی آپارتاید در این کشور و امریکا همچنان به عنوان Kerner کمیسیون به این نتیجه رسیدند در سال 1968 “دو جوامع یکی سیاه یکی سفید مجزا و نابرابر است.”

Coronavirus تبعیض قائل نیست اما مردم انجام دهد. آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ به خاطر ما تحمل از قبل موجود شرایط شناخته شده به عنوان مسابقه.

واقعیت این است که سخت و غیر قابل اجتناب. آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به فقیر بیشتر به احتمال زیاد بیکار بیشتر احتمال دارد به عدم سلامت, بیمه, بیشتر احتمال دارد به بازداشت و زندانی و زندانی. ما زندگی می کنند زندگی از استرس بیشتری را در محله های بیش از حد اغلب زخم با خشونت اسلحه. در نتیجه امید به زندگی پایین تر و حتی قبل از این ویروس رسید. این اختلاف ساختاری و آن اتفاقی نیست. آن را به عنوان Kerner کمیسیون به این نتیجه رسیدند که نتیجه مستقیم سیاست های عمومی و خصوصی تعصب.

جزئیات کامل ستون از جسی جکسون.

6:12 صبح در امریکا امنیت پتو توسط یک پزشک به نام Fauci نه یک رئیس جمهور به نام تهمت

آن روز خواهد آمد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که جدایی فیزیکی قوانین در جای خود قرار داده به سرعت coronavirus باید شروع به برداشته بازگشایی ردیف هایی از اقتصاد است.

که در آن روز ما امیدواریم که برای دیدن Dr. Anthony Fauci ایستاده در پشت رئیس جمهور سیگنالینگ با حضور او که تصمیم به اندازه کافی بر اساس علم و نه سیاسی.

برای دهها میلیون نفر از آمریکایی ها که نمی اعتماد تهمت به داور کودکان بازی فوتبال Fauci یکی از اعضای کاخ سفید همه گیر تیم که القا اعتماد به نفس. او جنگیدند خوب مبارزه در پشت درهای بسته دفاع از علم در مقابل کسانی که نگرانی بیشتر در مورد وال استریت و یا رئیس جمهور انتخاب مجدد چشم انداز. او شده است صادق در اظهارات علنی خود را در مورد آنچه باید انجام شود و حتی در خطر بدتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

که او است.

روز یکشنبه در یک به طور معمول وحشتناک حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک تماس برای Fauci به اخراج می شود. روز بعد در روز شنبه نشست خبری او سپس شانه ای بالا انداخت. این پاسخ او پاسخ — “مهم نیست,” او گفت: “زیرا “این که کسی نظر است.”

شاید مغلوب ساختن پیشی جستن آن را نمیفهمد. کنسرو Fauci خواهد بود یک فاجعه سیاسی است.

جزئیات کامل Sun-Times’ سرمقاله اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im