Prizeology تولید Haribo بزرگترین تا کنون در بسته ارتقاء

Prizeology مشتری, Haribo راه اندازی کرده است و بزرگترین آن تا کنون در بسته ارتقاء. جشن 25 سال Starmix ارتقاء می دهد مصرف کنندگان این فرصت را برای برنده شدن یک جایزه یک بار یک ساعت برای شش ماه.

ویژه در به اشتراک گذاری-اندازه کیسه های Starmix, Tangfastics و Supermix ارتقاء باز در 3 فوریه و بسته در 26 جولای. وجود دارد 4,200 جوایز در دسترس از جمله ایکس باکس, کنسول بازی, فعالیت, بلیط و هیئت مدیره بازی. اما در یک جایزه بزرگ قرعه کشی اجرا می شود که تا 31 اکتبر, یکی از خوش شانس شرکت کننده نیز برنده 10-شب تعطیلات به نهایی زمین فلوریدا.

Prizeology راه اندازی شد توسط Haribo برای رسیدگی به این جایزه منابع back-end طراحی و ساخت لحظات سحر و جادو الگوریتم نسل منحصر به فرد در بسته کدهای جایزه تحقق جایزه بزرگ قرعه کشی, مدیریت و همه مربوط به خدمات مشتری.

Sarah Burns مدیر عامل جایزه تبلیغات متخصص Prizeology گفت: “Haribo است یاد تجاری و Starmix است یاد محصول – محصول من با اطمینان می توان گفت هر کس در اتاق را دوست دارد – پس از آن فوق العاده بود قادر به ایجاد این قابل ارتقاء است. Haribo می خواستم یک جایزه ترویج بود که “بازیگوش” و من معتقدم که ما به دست آورده است.”

Starmix که راه اندازی شد در سال 1995 و جشن آن 25th تولد در سال 2020 است Haribo بهترین فروش محصول در انگلستان و 87 میلیون کیسه های فروخته شده در سال است. آن شامل ترکیبی از پنج بناست چسبنده شیرینی – تخم مرغ سرخ شده, حلقه, بطری نوشابه, خرس و قلب ضربان چسبنده بود و به نام بریتانیا شماره یک های مورد علاقه شیرین در سال 2019 کانال 5 برنامه تلویزیون بریتانیا مورد علاقه شیرینی.

Prizeology اجرا می شود جایزه تبلیغات برای برندهای کسب و کار و سازمان های دیگر در انگلستان و خارج از کشور. این دسته تمام جنبه های جایزه تبلیغات از جمله پایان به پایان راه حل های راهبردی و استخدام یک طیف گسترده ای از مکانیسم های تبلیغاتی. آن را نیز پشتیبانی از فعالیت های برنامه ریزی شده در اطراف نام تجاری فعالانه یا تجربی کمپین های بازاریابی.

// در این مقاله برجسته

Prizeology

ما می توانیم ایجاد یک کمپین و آن را از طریق از آغاز تا پایان و یا حمایت از شما را با خدمات که ممکن است شما در خانه – مانند قانونی و نظارتی مشاوره جایزه منابع و برنده زمینه…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر