پروژه درمان به میزبان تجهیزات رانندگی در ایران, مرکز امروز (به روز رسانی زنده)


آخرین

عمومی تجهیزات حفاظت از منابع جمع آوری شده در یکشنبه درایو خواهد بود که در میان توزیع های محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالت ایلینوی است.
پروژه درمان

با ضروری تجهیزات پزشکی در حال اجرا پایین با توجه به شیوع کروناویروس, پروژه درمان با پشتیبانی از ایلینوی سنسور. Dick Durbin و Tammy Duckworth, جمعه اعلام کرد طرح خود را برای میزبانی تجهیزات رانندگی در ایران, مرکز این آخر هفته.

در یکشنبه, پروژه درمان خواهد شد جمع آوری انواع مختلفی از تجهیزات حفاظت منابع — از جمله استریل و غیر استریل و دستکش دست عفونی و عینک ایمنی — در بسیاری F در سمت غرب ایران مرکز خانه Blackhawks و گاو نر.

درایو اتفاق خواهد افتاد از 12 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر و کمک های مالی خواهد بود که در میان توزیع های محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالت ایلینوی است.

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از آیتم های درایو امیدوار است برای جمع آوری.


اخبار

7:32 صبح دولت گسترش گلدان برنامه کسب و کار در مهلت در میان COVID-19 همه گیر

مقامات دولتی باید یک بار دیگر تمدید این مهلت برای برنامه های کاربردی برای برخی تفریحی شاهدانه مجوزهای کسب و کار در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یک فرمان اجرایی را امضا شنبه تمدید مهلت ارائه برنامه های کاربردی برای شاهدانه infuser, هنر و صنعت, رشد و حمل و نقل مجوز از 30 مارس تا آوریل 30, با توجه به بیانیه ای از ایلینوی وزارت کشاورزی. تمام برنامه های ارائه شده باید توسط پست سفارشی.

این برنامه در ابتدا با توجه مارس 16 اما مقامات دولتی در اوایل این ماه تمدید این مهلت و دستور داد که بخش کشاورزی به قبول تمام برنامه های کاربردی از طریق پست در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

7:00 p. m. نورث وسترن پزشکی دانش آموزان راه اندازی درایو برای تجهیزات پزشکی

نورث وسترن پزشکی دانش آموزان در حال جمع آوری تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی که در حال دست و پنجه نرم کردن با کمبود عرضه آنها به عنوان کار برای درمان و مهار شیوع کروناویروس در شیکاگو است.

دانشجویان پذیرش کمک های مالی از N95 ماسک ماسک های جراحی, جراحی روپوش و دستکش که آنها برنامه ریزی برای توزیع میان طب اورژانس و بخش مراقبتهای ويژه در شهرستان.

“ما احساس انجام هیچ چیز یک گزینه نیست” گفت: Tricia Rae Pendergrast یک سال اول دانشجوی پزشکی در شمال غربی. “ما این را به عنوان یک فرمت از سوگند ما در هفته اول مدرسه برای قرار دادن نیازهای دیگران قبل از نیازهای خودمان.

“این واقعا مهم زمان است. نه تنها این را به نگه داشتن پزشکان و پرستاران امن آن را به نگه داشتن بیماران امن به عنوان به خوبی.”

درایو شبیه به یک پروژه درمان میزبانی یکشنبه در مرکز متحده.

در اینجا چگونه شما می توانید کمک.

— مادلین کنی

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده نقشه.


موارد جدید

  • شنبه مشخص مرگبارترین روز در ایالت ایلینوی به دلیل coronavirus به عنوان یک نوزاد از شیکاگو و یک کارمند دولت در میان دولت’ 13 آخرین مرگ و میر به دلیل عفونت آوردن ایالت تلفات به 47. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر نیز اعلام کرد 465 موارد جدید.

تفسیر و تجزیه و تحلیل

7:23 صبح چک کردن زمان برای استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی? در حال حاضر برای ‘کاغذ یا پلاستیک’ یک گزینه امن تر

ظاهرا رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را stay-at-home منظور نیز مورد استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی.

فقط یک روز پس از این اتحادیه است که نشان دهنده شیکاگو, مواد غذایی و داروخانه کارگران درخواست — و شهردار لری Lightfoot دولت را رد کرد — تعلیق شهرستان کیسه های پلاستیکی مالیات و به طور موقت ممنوعیت استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد فرماندار روز شنبه اعلام کرد که فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور به زودی رول جدید مجموعه ای از دستورالعمل ها که شامل منع موقت در کیسه های قابل استفاده مجدد.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه این تاثیر فروشگاه های مواد غذایی در شهرستان که در آن خریداران شارژ 7 سنت در هر کیسه اگر آنها نمی, خود را به ارمغان بیاورد.

روز جمعه دفتر شهردار با صدور بیانیه ای, بیانیه, تیراندازی کردن این پیشنهاد از توقیف موقت و با استناد به فقدان شواهد که کیسه های قابل استفاده مجدد انتقال بیماری است.

در روز شنبه آن را با صدور یک بیانیه جدید گفت: این شهرستان خواهد شد و مطابق با هر پروتکل های جدید و محدودیت برای فروشگاه های مواد غذایی, اما در نظر دارد در ادامه به جمع آوری کیسه های مالیاتی.

خوانده شده را علامت براون کامل ستون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de