معترضان پایان محاصره همراه ویکتوریا بزرگراه به فرودگاه ترمینال کشتی

اعتراض در حال وقوع است در تقاطع پاتریشیا خلیج بزرگراه و کوه نیوتن عبور از جاده ها است.

محاصره همراه عمده ویکتوریا بزرگراه است که دسترسی به فرودگاه و ترمینال کشتی به پایان رسیده است.

معترضان جمع شده بودند بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان یک همبستگی برای مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ایستاده در برابر ساحلی GasLink پروژه خط لوله.

شایعات محاصره شده بود گزارش آنلاین و مقامات محلی آماده شد برای اعتراض را بین 2 تا 5 بعد از ظهر پنج شنبه در تقاطع پاتریشیا خلیج بزرگراه (Highway 17) و کوه نیوتن عبور از جاده ها است.

فقط قبل از ساعت 2 بعد از ظهر یک گروه از افراد راه می رفت به تقاطع و در حال حاضر جمع آوری شده با علائم و درام.

B. C. حمل و نقل است detoured اتوبوس از طریق Saanich شبه جزیره در حالی که مرکزی Saanich پلیس هدایت ترافیک در اطراف محاصره. ترافیک منحرف در جزیره مشاهده جاده و Amity درایو.

هر کسی که دسترسی به فرودگاه یا ترمینال کشتی در روز چهارشنبه بعد از ظهر باید اجازه می دهد برای زمان سفر فوق العاده.

حدود یک ساعت پس از اعتراض شروع B. C. دولت به دست آمده و دستور دادگاه عالی دستور داد که جین سازمان حفاظت محیط زیست, John Doe و دیگر افراد ناشناخته بزرگراه 17 از Tolmie جاده در جنوب به سرزمین های پایان جاده در شمال. این دستور نیز پوشش می دهد همه روشن و خاموش رمپ.

این دستور همچنین کمک های مالی مرکزی Saanich پلیس Saanich پلیس RCMP قدرت به بازداشت معترضان که حاضر به رعایت دستور.

چهارشنبه محاصره ایجاد کردن حرکت از هفته مکان عمل را نشان می دهد و همبستگی برای مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه با ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال شرق B. C.

دلار 6.6 میلیارد ساحلی GasLink خط لوله است به گسترش از داوسون کریک به Kitimat و حمایت از 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر. هر یک از شوراهای امضا کرده است و سود توافق با این شرکت اطمینان حاصل است که کمک خواهد کرد که هر گروه کمتر متکی به بودجه فدرال.

مرطوب’suwet’en ارثی خانه ستاد می گویند خط لوله نمی تواند ادامه بدون رضایت خود را به عنوان آنها ادعا عنوان بیش از یک گسترده تر 22,000 کیلومتر مربع از قلمرو سنتی است که با عبور این خط لوله در مسیر در حالی که انتخاب گروه شوراهای کنترل کوچکتر رزرو زمین. مسیرهای جایگزین پیشنهاد شده توسط قبیله روسای اما CGL حفظ جایگزین شد امکان پذیر نیست و هزینه را افزایش دهد.

دادگاه احکام صادر شده به ساحلی GasLink منظور زمین مدافعان و حامیان و معترضان کردن سایت ساخت و ساز به طوری که کار می توانید در ادامه این احکام اعدام شده اند توسط افسران RCMP در هفته های اخیر و در نتیجه بازداشت.

CN راه آهن نیز با صدور یک دستور پس زودتر راه آهن راه بندان متوقف قطار و حمل و نقل در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im