معترضان در اسپرینگفیلد تظاهرات علیه دولت نیاز از کودکان با پوشیدن ماسک در مدارس

SPRINGFIELD بیمار است. — فقط هفته دور از زنگ مدرسه زنگ نمرات بسیج مردم در دولت و کنگره آمریکا روز شنبه در برابر دولت نیاز است که دانش آموزان باید از پوشیدن چهره و پوشش این سقوط برای تضعیف انتقال بسیار مسری است و به طور بالقوه کشنده coronavirus.

در یک وضعیت که در آن تعداد موارد COVID-19 در حال افزایش است, اگر نه به عنوان به سرعت به عنوان آنها در حال صعودی در چندین کشورهای دیگر معترضین در زمان هدف در رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر را از سطح پهن هرچیزی در این هفته که افرادی که چشم پوشی صورت پوشش “دشمن است.”

“من فکر نمی کنم این همه فشار نیاز به قرار دادن در کودکان و نوجوانان” گفت: آدم دونن از دکتور که بچه ها را از مدرسه هستند. “آنها نیاز به آزادی برای بازی, باید دوران کودکی است.”

این “میلیون Unmasked مارس” که در زمان نام خود را از اجتماعی-عدالت مارس یک ربع قرن پیش کشید حدود 250 نفر از جمله یک گروه قوی ضد تظاهرکنندگان که به صورت دوره ای اجازه دهید شل خود فریاد اعتراض از سراسر خیابان.

آن را یک روز پس از پریتزکر قرار داده و چهار نفر از ایلینویز’ 102 استان ها در “سطح هشدار” وضعیت خطرناکی افزایش تعداد COVID-19 که مقامات ترسیم به “رفتارهای پرخطر” مانند اجتماعات بزرگ و خارج از کشور سفر.

شنبه, مقامات اعلام کرد 1,426 به تازگی تایید موارد این بیماری با 12 جدید مرگ و میر. COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در حال حاضر کمک به 7,397 مرگ و میر در میان 169,883 موارد اگر چه بسیاری از کسانی که آلوده را بازیافت.

این تجمع در لمس حقوق “شهروند-کودکان” سوال شدت COVID-19 در جوانان و توانایی خود را برای عبور از آن و مطرح impracticality انتظار بچه های جوان برای شرکت در یک روز کامل از مدرسه بدون لمس کردن, بی قراری با, و یا حتی تجارت ماسک.

اما آن پریتزکر تحریک آمیز انصراف این هفته از doffing پوشش صورت به عنوان یک بیانیه سیاسی است که در تنظیم کردن جمعیت. از حزب دموکرات گفت: “دشمن است ، اگر شما با پوشیدن ماسک در مکان های شما به خطر انداختن هر کس در اطراف شما دشمن شما است.”

اوان Freytag ژنراتور ایستاده بود با همسرش, آلیشیا, برگزاری یک علامت تقسیم را به نمایش COVID-19 تئوری های توطئه در اطراف ناخوانا پیام “این تبدیل به یک ‘Idiocracy.’ بیشتر استبداد!”

وجود اجماع میان دولت فدرال و مقامات دولتی که پوشش صورت به حداقل رساندن شانس که قطرات آلوده منتقل می شود از فردی به فرد دیگر باعث آنها را به ماسک مرکزی مورد نیاز برای دانش آموزان, معلمان و کارکنان مدرسه. چند در این تجمع شک کسانی گیری — Freytag به نام این همه “تاکتیک ترساندن.”

پریتزکر و آموزشی مدیران در ماه ژوئن منتشر شد دستورالعمل های ایمنی برای دانش آموزان به بازگشت به مدرسه. McKayla تاتوم و او 14 ساله دختر, هانا که سوار 2 و نیم ساعت از چننهن گفت: مدارس در حال دادن دانش آموزان او گزینه ادامه آموزش از راه دور و یا گزارش به اتاق خانه.

هانا Tatum, یک دانشجوی سال اول می خواهد برای رفتن به مدرسه — بدون ماسک. او می گوید: او در می یابد آن را سخت به نفس در آنها ایجاد حواس پرتی اما وجود دارد یک جنبه عاطفی نیز هست.

“این مردم را بیشتر افسرده از آنجا که شما نمی توانید ببینید مردم لبخند” هانا گفت. “دیدن کسی که لبخند باعث می شود شخص دیگری در روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de