بیایید آن روبرو هستند: کار در بازاریابی به معنی شما باید به طور طبیعی توسعه کمی درس خوان درک همه چیز آگهی زمین هستند و احتمالا قادر به لیست تمام شخصیت های از شش John Lewis, کریسمس, تبلیغات بدون حتی پلک زدن. در واقع شاید فقط من.

برای این سال را تبلیغات هفته اروپا درام تیمی با رکوردهای جهانی گینس برای میزبانی پر جنب و جوش, بازاریابی, مسابقه, که در آن ما خواهد شد تست دانش خود را در همه چیز از GDPR که مارک Ant and Dec نشان داده اند در آگهی های تلویزیونی در طول سال.

سرويس رايگان فورشيرد در بسیار خود ما درام میخانه (فقط گوشه ای دور از Picturehouse مرکزی در ملکه سر میخانه) آزمون کارشناسی ارشد کریگ Glenday, editor-in-chief در رکوردهای جهانی گینس خواهد شد تست بازاریابی تخصص هر یک از تیم های در حال حرکت از طریق پرسش در شعر به آرم و حتی شکستن رکورد با نام تجاری دستاوردهای.

در طول سال رکوردهای جهانی گینس دیده است چندین تبلیغات رکوردهای شکسته شده توسط مارک های اصلی. برای مثال در سال 2019 وزارت فرهنگ و گردشگری ابوظبی به دست آورد رکورد جهانی بزرگترین واقعیت افزوده صفحه نمایش پس از آن تبدیل به معروف 40 فوت دیجیتال بیلبورد در لندن Piccadilly سیرک به یک تاریخ پر زرق و برق.

در ضمن ASML دست آورد رکورد جهانی برای کوچکترین تا کنون تبلیغات که اندازه گیری درست است 258.19 µm2; در حالی که ماشین با نام تجاری پورشه زمانی رکورد جهانی بزرگترین روزنامه درج است که اندازه گیری در یک زمان بسیار طولانی 3.55m2. پس تجدید نظر به عنوان این ممکن است فقط تا پایان به سوالات در روز بزرگ!

مسابقه برگزار خواهد شد در چهار شنبه 18 مارس ساعت 4.30 بعد از ظهر به 6.00 PM. اگر شما می خواهم برای ورود به یک تیم از چهار و یا می خواهم به عنوان یک فرد برای قرار دادن بر روی یک تیم پس لطفا به ایمیل jason.warner@thedrum.com. ما امیدواریم که برای دیدن شما وجود دارد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im