استان تصویب Canfor-Interfor چوب مبادله در شمال تامپسون

Category: ونکورسان Comments: No comments

Canfor را $60 میلیون فروش چوب حقوق به Interfor ادامه خواهد اعطای رقیب خود 349,000-مکعب-متر در هر سال برداشت به ساحل تا خود را Adams دریاچه کارخانه اره کشی.

Canfor Corp. را کارخانه اره کشی در Vavenby از بین بردن حدود 170 شغل و فروش آن چوب حقوق به Interfor Corp. برای 60 میلیون دلار این شرکت را اعلام کرد . پل مک دونالد / ورود به سیستم & Sawmilling مجله

جنگل وزیر داگ دونالدسون را تایید کرده است انتقال Canfor Corp. چوب-برداشت حقوق در شمال تامپسون به رقیب Interfor پارسیان مدتها در انتظار تصمیم جمعه منتشر شد.

پیشنهاد فروش برای $60 میلیون بود بخشی از ترتیبات Canfor ساخته شده پس از بسته شدن آن Vavenby کارخانه اره کشی در تابستان گذشته بین بردن 172 مشاغل و برخورد یک ضربه جدی به اقتصاد در اطراف ویکی.

انتقال از برداشت حقوق که به مقدار 349,000 متر مکعب چوب در هر سال در نظر گرفته شده بود به ساحل تا عملیات برای Interfor را آسیاب در Adams دریاچه اما نیاز وزیر از جنگل ها اراضی منابع طبیعی عملیات و توسعه روستایی تحت قوانین جدید معرفی شده در پاییز گذشته.

“در دولت های قبلی شرکت می تواند تجارت تصدی مانند آنها هاکی کارت و مردم نهفته بودند اغلب آخرین به پیدا کردن” دونالدسون در انتشار اخبار گفت: “حتی زمانی که آن را منجر به از دست دادن صدها شغل است.”

این تصمیم در Canfor انتقال این نگرانی با رهبران جامعه در طول زمان دونالدسون کارکنان در زمان به آمده تا با یک پیشنهاد است.

کملوپس شمالی-تامپسون MLA پیتر Milobar مطرح موضوع در مجلس در هفته گذشته و Donaldson پاسخ که او تا به حال دیده نشده نرم افزار بر روی میز خود را وادار به شکایت از ویکی شهردار مرلین بلکول.

“ما در حال انتظار در برزخ برای این تصمیم به رها کردن” بلکول گفت.

موجود در معامله Canfor متعهد به ایجاد یک $200,000 میراث صندوق برای منطقه از ویکی پرداخت 150.000 دلار در طول پنج سال به محلی ایران راه و $500,000 در بودجه به چاه خاکستری جامعه ،

Interfor نیز نیاز خواهد بود برای بحث در مورد ورود به سیستم-خرید گزینه های ثانویه با ارزش افزوده و تولید کنندگان در شمال و جنوب تامپسون مناطق.

Canfor مدیر عامل همین Kayne گفت: تصویب نشان می دهد حمایت دولت به عنوان صنعت “در ادامه این روند دشوار از کاهش ظرفیت تولید به چین با در دسترس چوب عرضه است.”

Vavenby یکی از پنج کشور گروه کارخانههای چوب بری به طور دائم بسته سال گذشته به عنوان صنعت به عنوان بخشی از این فرایند است.

[email protected]

twitter.com/derrickpenner

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>