استان را فراهم می کند بیش از 100 میلیون دلار جهت فروش در غرب ونکوور خانه مراقبت

یکی از بزرگترین خانه های مراقبت در ساحل شمالی شده است به فروش می رسد به غیر انتفاعی جامعه برای توسعه مجدد.

یکی از بزرگترین خانه های مراقبت در ساحل شمالی شده است به فروش می رسد به غیر انتفاعی جامعه برای توسعه مجدد با بیش از 100 میلیون دلار در تامین مالی ارائه شده توسط استان. KatarzynaBialasiewicz / گتی ایماژ/iStockphoto

یکی از بزرگترین خانه های مراقبت در ساحل شمالی شده است به فروش می رسد به غیر انتفاعی جامعه برای توسعه مجدد با بیش از 100 میلیون دلار در تامین مالی ارائه شده توسط B. C. دولت است.

استان جمعه اعلام کرد که Inglewood, مرکز مراقبت از یک زن 57 ساله وست ونکوور مرکز “است که پیری و نیاز به بازسازی گسترده” شده است به فروش می رسد به باپتیست مسکن.

دلتا-بر اساس غیر انتفاعی است که با تمرکز بر مراقبت ارشد, زمان بیش از عملیات در 230-واحد مراقبت در منزل در فوریه. 3 و در حال کار با ساکنان ونکوور ساحلی بهداشت به منظور بهبود مدیریت و خدمات وجود دارد.

“دولت ما متعهد به بهبود مراقبت از سالمندان” گفت: وزیر بهداشت آدریان دیکس. “ما سرمایه گذاری در کالیفرنیا مرکز مراقبت به منظور بالا بردن استاندارد مراقبت به سطح است که سالمندان سزاوار است.

B. C. مسکن را حدود 114 میلیون در بودجه عمومی نسبت به فروش مرکز مراقبت و سه مجاور بسیاری در حالی که باپتیست مسکن لگد در $14.5 میلیون نفر از آن خود پول.

سرمایه گذاری راستا با B. C. 10 ساله طرح مسکن به همکاری با دولت های محلی و غیر انتفاعی و تعاونی مسکن سازمان ها و گروه های دیگر به پوشش طیف کامل از نیازهای مسکن برای اهالی بریتیش کلمبیا توسط 2028. استان 2018 بودجه گنجانده شده به مبلغ 7 میلیارد دلار سرمایه گذاری در مسکن مقرون به صرفه.

برنامه های آینده برای این تسهیلات شامل جایگزینی موجود 230 تخت در حالی که اطمینان موجود ساکنان نیست آواره و به طور بالقوه با اضافه کردن تخت های بیشتر در آینده است.

باپتیست مسکن نیز در نظر دارد برای کشف فرصت های بیشتری برای گسترش مسکن و خدمات مراقبت در اموال.

“ما هیجان زده به شریک با باپتیست مسکن و ونکوور ساحلی برای کمک به سلامت سالمندان ماندن در جامعه که در آن آنها ارتباط گفت: وزیر مسکن Selina رابینسون. “من نیز به دنبال به جلو به دیدن چگونه ما می تواند بیشتر مقرون به صرفه مسکن گزینه های را بر روی این سایت به طوری که بیشتر سالمندان در غرب ونکوور می توانید یک خانه نزدیک به دوستان و خانواده.”

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر