عمومی استدلال منجر به مجسمه نیم تنه مواد مخدر در ساری

Category: ونکورسان Comments: No comments


محتوای مقاله

ساری RCMP می گویند یک استدلال در نیوتن منجر به دستگیری و توقیف مقدار زیادی از مواد مخدر و سرقت کارت های بانکی.

در آوریل 25, در حدود 2 بعد از ظهر Mounties گشت زنی بودند به مساحت 134 خیابان و خیابان 64 زمانی که آنها مواجه می شوند دو استدلال در حالی که یک وسیله نقلیه مرتبط با آنها نشسته اشغال نشده و معطل ماندن در این نزدیکی هست. در داخل خودرو RCMP می گویند ماموران کشف شواهدی از قاچاق مواد مخدر است.

دو مرد دستگیر شدند و پلیس کشف و ضبط مقدار زیادی مشکوک به مواد مخدر از جمله قرص و کوکائین و فنتانيل. آنها همچنین دریافتند و ضبط چندین تلفن همراه الکترونیکی کارت خوان سرقت شناسایی و به سرقت رفته کارت های بانک.

یک مرد منتشر شد در صحنه در انتظار بررسی بیشتر, در حالی که دوم شده اند به پنج حکم برجسته شد و به زندان برده شد.

بدون نام منتشر شده اند اتهام رسمی هنوز گذاشته شده است.

ساری RCMP کشف و ضبط مقدار زیادی مشکوک به مواد مخدر از جمله: قرص کوکائین و فنتانيل از یک وسیله نقلیه در حالی که تحقیق در مورد یک “مشکوک وقوع” در نیوتن در آوریل 25. افسران نیز واقع شده و در تصرف چند, تلفن همراه, الکترونیکی, کارت خوان, سرقت شناسایی و به سرقت رفته کارت های بانک.
ساری RCMP کشف و ضبط مقدار زیادی مشکوک به مواد مخدر از جمله: قرص کوکائین و فنتانيل از یک وسیله نقلیه در حالی که تحقیق در مورد یک “مشکوک وقوع” در نیوتن در آوریل 25. افسران نیز واقع شده و در تصرف چند, تلفن همراه, الکترونیکی, کارت خوان, سرقت شناسایی و به سرقت رفته کارت های بانک. RCMP جزوه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>