مدافع فعالان تماس برای کمک های مالی به صورت رایگان, وکلای مهاجرت

مدافع امی Campanelli پیوست Cook County کمیسیون و فعالان شنبه خواستار اضافی 250.000 دلار در بودجه به ارائه رایگان وکلای مهاجرت برای کسانی که نیاز دارند.

اگر از جمله در شهرستان بودجه واحد در دفتر مدافع را تبدیل به سومین و بزرگترین — قضایی کشور در جهت تضمین نمایندگی در پرونده های مهاجرتی با استفاده از بودجه عمومی است.

Campanelli گفت: آن را “غم انگیز” وجود دارد که در قانون اساسی تضمین به وکیل در دعاوی مدنی مربوط به امور مهاجرت.

“هر روز ما شاهد حملات توسط دولت در برابر فقیر و آسیب پذیر از جمله حذف غیر شهروندان که به دروغ دستگیر و یا مرتکب تخلفات جزئی از قانون” Campanelli گفت: در این مدافعان برای همه تجمع در خارج از دیلی سنتر.

Fasika Alem, programs director of the United African Organization, holds a sign during a press conference outside the Richard J. Daley Center Wednesday morning, July 22, 2020.
Fasika Alem, برنامه, مدیر, ایالات آفریقایی سازمان دارای یک نشانه در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Richard J. Daley مرکز صبح روز چهارشنبه 22 ژوئیه سال 2020 است.
پت Nabong/آفتاب نیوز

به 250.000 دلار مبلغ مورد نیاز برای اجرای این واحد تقریبا 0.3% عمومی دفتر مدافع فعلی $77 میلیون بودجه Campanelli گفت.

سازمان های خصوصی در حال حاضر به موافقت مسابقه که بودجه سازمان دهندگان تجمع گفت. در سال گذشته حدود 1500 نفر محاکمه شدند و بدون وکیل در باند مهاجرت جلسات در شهرستان گفتند.

کمیسیون Brandon Johnson (1) آلما Anaya (7), Bridget Gainer (10) و فرانک اگویلار دو لا فرانترا (16) نیز در چهار شنبه رویداد برای نشان دادن حمایت خود را.

“من ایستاده در حمایت و همبستگی از این تلاش نه فقط برای سرمایه گذاری به این پویا فرصت برای دفاع از مهاجران اما خواستار هدایت منابع مالی که رفته اند به حبس و بیشتر جرم سیاه مردمی در امریکا به سرمایه گذاری است که در واقع می تواند تبدیل زندگی” جانسون گفت.

اگویلار دو لا فرانترا گفت که او بر این باور بود که در شهرستان علاقه به ارائه وکلای گفت: کسب و کارهای کوچک اجرا شده توسط مهاجران ایجاد شغل و “میلیاردها” دلار درآمد برای شهرستان است.

“آنها با پرداخت سهم خود را; آن وقت در مورد آنها دریافت نمایندگی” اگویلار دو لا فرانترا گفت.

مکملهای افزایش preempted انتقاد از بودجه عمومی از وکلای مهاجرت برای غیر شهروندان و گفت: “کسانی که همیشه این استدلال که در راه عدالت به این دلیل که افرادی که آنها به آن نیاز نیست.”

Karla Castanon شوهر دستگیر شد توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک عوامل هنگامی که او آمد به خانه از کار در اوایل دسامبر.

“من شنیده ام با پسر, فریاد زدن ‘مامان, the policia است و من پدر گفت:” Castanon که وارد این کشور در سال 2003 و توسط محافظت به عمل معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه است.

“این بدترین روز زندگی من است.”

Castanon گفت که او به اندازه کافی خوش شانس برای به دست آوردن یک وکیل بود که قادر به تامین وثیقه برای شوهرش به طوری که آنها می تواند همچنان به مبارزه خود را در مورد اخراج. اما نه همه آنها به عنوان خوش شانس, او گفت:.

“وجود دارد هزاران نفر از خانواده هایی که از طریق این موقعیت شبیه به معدن” Castanon گفت. “همه ما سزاوار دسترسی به عدالت است. همه ما سزاوار دسترسی به یک وکیل است.”

Public officials and community organizers pose for a photo after a press conference outside the Richard J. Daley Center Wednesday morning, July 22, 2020.
مقامات دولتی و جامعه سازمان ژست برای عکس پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Richard J. Daley مرکز صبح روز چهارشنبه 22 ژوئیه سال 2020 است.
پت Nabong/آفتاب نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im