مدافع عمومی: انتشار طبخ زندان شهرستان از زندانیان که نیست یک تهدید

کوک کانتی مدافع جمعه درخواست برای صدها نفر از افراد آزاد شده از زندان به دلیل خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی.

این حرکت به دنبال یک بررسی از وضعیت زندانیان در سه دسته گسترده و احتمالا صدها نفر از متهمان واجد شرایط برای آزادی از میان 5,600 زندانیان در وسیع طبخ زندان شهرستان پیچیده است.

این حرکت توسط مدافع عمومی است که نشان دهنده بی بضاعت متهمان که اکثریت جمعیت زندان می آید پس از دادستان و مقامات زندان بی سر و صدا از توافق به انتشار برخی از 100 کم خطر زندانیان این هفته و پس از مذاکرات فشرده در مکان عمومی, مدافع امی Campanelli گفت.

“در هشت روز از جلسات با مردم در دفتر من مشغول به کار در این وقت ما رو بدست 100 نفر از” Campanelli گفت. “این کافی نیست. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در زندان که به آنجا تعلق ندارند و حتی قبل از. افرادی هستند که در حال حاضر وجود دارد که کاملا باید در خانه با خانواده خود را.”

مقامات زندان گفته اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 و زندان متعهد شده است اقدامات پیشگیرانه از جمله quarantining تمام تماسهای ورودی زندانیان به مدت هفت روز برای نظارت قبل از انتشار آنها را به عموم مردم. ملاقات برنامه در زندان نیز شده اند محدود و زندانی جنبش و از مجاور کیفری دادگاه نیز شده است به طور قابل توجهی محدود به عنوان دادگاه این هفته از نقل مکان به حالت تعلیق همه اما “ضروری” مسائل سیستم گسترده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net