در 10 نسخه از پایگاه داده است که Postmedia تولید شده است مدیران در B. C. مدیریت سرمایه گذاری شرکت همواره در صدر این فهرست است.

تاج شرکت پرداخت بسیاری از بزرگترین حقوق در بخش دولتی و به کارگیری 70 از 100 بالاترین پرداخت کارکنان — که همه را حداقل 400.000 دلار در سال ذکر شده در Postmedia پایگاه داده.

در 10 نسخه از پایگاه داده است که Postmedia تولید شده است مدیران در B. C. مدیریت سرمایه گذاری شرکت همواره در صدر این فهرست است. کارگران در که آژانس مسئول سرمایه گذاری پول برای دولت برنامه های بازنشستگی نشان دهنده بیش از نیمی از کسانی که 100 بالا بگیر. مدیر عامل شرکت گوردون Fyfe بهترین بود-پرداخت بنده در B. C. در سال 2018 با حقوق و دستمزد 3 میلیون دلار و هزینه از $34,000.

مدیریت سرمایه گذاری شرکت همواره حفظ شده است که آن را مدیریت میلیاردها ارزش دارایی بنابراین باید ارائه غرامت بسته هایی که در حال رقابت با بخش خصوصی برای جذب بهترین کارکنان. مدیران اجرایی آن پرداخت می شود از طریق برنامه های بازنشستگی آنها را مدیریت.

“BCI دریافت نمی کند یک دلار از بودجه عمومی کمک از دولت است. به عنوان یک نتیجه استانی دولت می کند و نقش مهمی در تعیین خسارت نرخ BCI اجرایی و کارمند حقوق” وزارت مالیه گفت: در یک ایمیل.


Gordon J. Fyfe مدیر اجرایی بریتیش کلمبیا مدیریت سرمایه گذاری شرکت.

B. C. آبی است که پیش بینی افزایش نرخ از 6.2 درصد بین 2020 و 2024, کاهش حقوق از شرکت سرمایه گذاری اما هنوز هم می پردازد بیش از 100 نفر بیش از $200,000 در سال است.

لیست از آبی را 2017-18 سال مالی شامل بسیاری از ارشد و 25 قدرت خط تکنسین ها و کارگران دیگر. وجود دارد یک تکنسین که ترک خورده تاج شرکت بالا 10 پرداخت بالاترین لیست را به عنوان او ساخته شده $287,000 به علاوه 7000 دلار در هزینه ها در سال 2018 (آخرین سالی که داده های در دسترس بود).

قدرت خط تکنسین ساخته شده است که آن را به بالا حقوق و دستمزد براکت دریافت یک بار پرداخت از banked زمان که به دست آورده بود بیش از یک زندگی حرفه ای طولانی بود که در نهایت پرداخت می شود در سال 2018 زمانی که او بازنشسته گفت: سوزی Rieder سخنگوی در B. C. آبی.

او گفت: به عنوان B. C. بزرگترین شرکت تاج آبی با استفاده از بیشتر معاملات ماهر و با تجربه حرفه ای از بسیاری از کسب و کارهای دیگر. بسیاری از اتحادیه کارگران با مهارت های تخصصی که می تواند کار 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در طول قطع برق.

“بسیاری از … کار اضافه کاری برای پاسخ به شرایط اضطراری که باعث قطع برق و به طور کلی خود را پرداخت نوسان می تواند بر اساس میزان اضافه کاری مورد نیاز,” او گفت:.

یکی دیگر از 42 نفر بودند پرداخت بیش از $200,000 یک سال در 2017-18 در Powerex شرکت برق بازاریابی و بازرگانی تابعه از B. C. آبی.

در واقع Powerex برخی از بالاترین اجرایی حقوق پس از سرمایه گذاری شرکت پرداخت بیشتر به آن مدیر بازرگانی که به دست آورده $865,000.

Postmedia جمع آوری داده حقوق و دستمزد در حدود 90,000 بخش عمومی کارگران که حداقل $75,000 سالانه از حدود 100 بخش عمومی کارفرمایان از جمله دولت استانی, شهرستان سالن ها و دانشگاه ها از سال 2018 یا 2017-18. با استفاده از این داده ها Postmedia تولید یک پایگاه داده قابل جستجو شامل نام, عنوان, محل های کار و پاداش از این کارکنان است.

بیش از ICBC که دادستان کل دیوید است به نام مالی آشغال آتش, 32 کارکنان ساخته شده بیش از $200,000 در 2017-18. این شامل برخی از افراد در سمت های مدیریتی در ادعای گروه.

در سال مالی منتهی به 2019, 21 کارکنان پرداخت شد بیش از $200,000 یک ICBC سخنگوی برنت شیرر گفت: در یک ایمیل.

“کاهش در تعداد کارکنان درآمد که در سطح است که به طور عمده مربوط به تغییرات در رهبری تیم و حذف برخی از وابستگان برای ارشد, کارکنان,” او گفت:.

حقوق در ICBC به حفظ ثبات در سراسر بخش عمومی در B. C. و به ایجاد رقابتی بسته جبران خسارت.

“ما تیم اجرایی و اعضای ارشد رهبری گروه حرفه ای هستند که دارای مهارت های لازم برای نظارت و هدایت یک چند میلیارد دلاری سازمان است که اهالی بریتیش کلمبیا بستگی دارد” شیرر گفت.


برندا Leong مدیر عامل شرکت B. C. کمیسیون اوراق بهادار در سال 2012.

دو نفر در B. C. مدیریت سرمایه گذاری شرکت درآمد بالا 10 لیست زنان هستند در حالی که آبی تا به حال سه نفر از زنان و ICBC چهار.

صندلی و مدیر عامل شرکت از کمیسیون اوراق بهادار برندا Leong یک زن و 34 بالاترین پرداخت بنده در B. C. در سال 2018 است. Powerex فراهم نیست نام اول برای کارکنان خود را به طوری که آن را دشوار است برای تعیین جنسیت.

“ترویج و توسعه حرفه ای زنان در ICBC یک اولویت برای ما” شیرر از ICBC گفت.

“یکی از اهداف ما این است که 50 درصد از ما نقش رهبری توسط زنان و ما خوشحالیم که می گویند ما در مسیر رسیدن به این تعداد با پایان سال مالی.”

B. C. آبی گفته است که متعهد به ایجاد یک فراگیر فرهنگ و نیروی کار و نشان دهنده این استان تنوع.

“ما مفتخریم که نمایندگی زنان در اجرایی ما تیم” آبی را Rieder گفت.

B. C. کشتی تا به حال دو مدیران در بالا 100 فهرست که هر دو مردان اما این سازمان متوقف شد و به یک تاج شرکت در سال 2003 زمانی که آن را تبدیل به مستقل تجاری سازمان تحت شرکت عمل می کنند.

lculbert@postmedia.com

twitter.com/loriculbert

بخش عمومی حقوق پایگاه داده

پایگاه داده شامل پرداخت برای بیش از 88,800 کارمندان مشغول به کار در بیش از 100 بخش عمومی سازمان ها از جمله دولت استانی تاج, شرکت های بزرگ, مقامات بهداشت و درمان ، شهرداری ها ، دانشگاه ها و کالج ها مدارس و شهرداری ها و ادارات پلیس. این اعداد و ارقام جمع آوری شده از در دسترس عموم جبران افشای گزارش ها و آزادی اطلاعات درخواست.

پاداش شامل اطلاعات پایه حقوق و دستمزد اضافه کاری تعطیلات پرداخت و قطع.

بسته به اینکه چگونه یک سازمان, گزارش, مالی, اطلاعات, اطلاعات از هر 2017-18 سال مالی یا 2018 تقویم سال.

شما می توانید به جستجو در پایگاه داده در: vancouversun.com/salaries


بخش عمومی حقوق, سری

شنبه — قسمت 1: شکاف دستمزد جنسیت

دوشنبه — بخش 2: استانی دولت

سه شنبه — قسمت 3: شهرداری دولت

دوشنبه — بخش 4: دانشگاهها و کالجها

دوشنبه — بخش 5: مدرسه تخته

جمعه — قسمت 6: تاج شرکت


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im